Які будинки можна реконструювати?

Перебудова будинку — це досить складний процес, адже він вимагає врахування не тільки сучасних норм зведення споруд, але і їх стану на момент початку робіт. З кожним роком такі послуги стають все більш актуальними, адже житловий фонд поступово старішає. Аналогічний процес відбувається як з офісними об’єктами, так і з промисловими. Найдоступнішим варіантом покращення ситуації наразі вважається якісна реконструкція будинку, ціна на якому напряму залежить від цілої низки факторів. Детальніше про це — в статті ниже.

Яка вартість реконструкції будинку?

Перед тим, як розібратись в тому, де знайти хороших майстрів для реконструкції вашого будинку, потрібно звернути увагу на формування кінцевої вартості робіт. Вона розраховується попередньо таким чином, щоб замовник розумів, як в майбутньому будуть витрачатись його кошти. Варто зауважити також, що в окремих випадках в процесі реконструкції можуть виникати непередбачувані обставини, котрі будуть вимагати збільшення кошторису. Всі вони додатково обговорюються з клієнтом і отримують відповідне погодження.

Вартість реконструкції будинку складається з таких позицій:

 1. Розробка проєкту. Мова йде про індивідуальний документ, який обов’язково враховує всі особливості вже існуючої будівлі. До проєктування залучаються лише кваліфіковані фахівці, які мають значний досвід роботи у цій сфері. 
 2. Демонтажні роботи. Переважно реконструкції проводять в тих випадках, коли об’єкт не відповідає функціям, які передбачають нові умови його використання. Наприклад, стара фабрика може бути перебудована в офіс або ж навіть житловий будинок.
 3. Закупівля будівельних матеріалів. Ми віддаємо перевагу тільки якісним товарам, в технічних характеристиках яких впевнені. Лише в такому разі об’єкт буде надійним в його подальшій експлуатації замовником.
 4. Заміна дверей та вікон. Вони не тільки покращують зовнішній вигляд будівель, але й значно підвищують такі показники, як шумо- та теплоізоляція.
 5. Добудова конструкцій. Проєктування приватного будинку на базі вже існуючого може передбачати знесення стін або ж їх зведення. Це ж стосується, наприклад, фундаменту. Останній, до речі, в деяких старих будівлях потрібно додатково укріплювати та ізолювати від вологи.
 6. Оновлення облицювання. В одних випадках потрібно провести лише реставрацію цегляної кладки, в інших же — повністю змінювати весь облицювальний матеріал (дерев’яні панелі, плитку, керамограніт, штукатурку тощо).
 7. Заміна комунікацій. До них відноситься система освітлення, каналізації, водопостачання, кондиціонування тощо. Протягом тривалої експлуатації всі вони втрачають свої початкові технічні характеристики та функціональні можливості.

Таким чином, вартість проведення реконструкцій уже існуючих будинків складається з великої кількості аспектів. Наші фахівці компанії «ПМК-1» готові швидко та детально скласти кошторис для замовників — залежно від того, які саме роботи вони хочуть провести на об’єкті.

Будинки, що підлягають реконструкції

Деяких людей цікавить, які ж будинки можна реконструювати, а які — ні. Загалом, якщо мова йде про вашу приватну власність, ви можете з нею робити абсолютно все, що заманеться (в межах законодавства, звичайно ж).

Зазвичай реконструкції підлягає застарілий житловий та промисловий фонд. Це обумовлено тим, що при його зведенні існували інші норми та стандарти, котрі не відповідають сучасним. Мова йде не про міцність чи товщину стін, а про рівень інсоляції, ступінь енергоефективності тощо.

Наша компанія «ПМК-1» може реалізувати проєкт реконструкції практично будь-якого об’єкта, серед яких варто виділити наступні:

 • приватні будинки та дачі;
 • фабрики, заводи та підприємства;
 • малі архітектурні форми;
 • ангари та гаражі;
 • офіси та торгово-розважальні центри.

Якщо вам потрібна дача під ключ, ми готові взятись за такий проєкт, виконавши його відповідно до ваших побажань та фінансових можливостей. Вся робота відбувається швидко, якісно та згідно з законодавством.

Особливості наших реконструкцій

Звернувшись за допомогою до нас, ви завжди будете знати, як виглядатиме будинок після реконструкції — через кілька місяців. Це обумовлено тим, що ми завжди показуємо замовнику макет готового проєкту. Це допомагає йому краще зрозуміти процес роботи та оцінити можливий результат.

Окремо варто звернути увагу і на те, що наша компанія «ПМК-1» протягом довгого часу займається виготовленням металоконструкцій різних типів та розмірів. Це дозволяє нам використовувати під час реконструкції продукцію, в якості та надійності якої можна навіть не сумніватись. До того ж використання власних металоконструкцій значно пришвидшує всі роботи. 

Ми маємо готові рішення для різного типу об’єктів. Наприклад, популярною послугою нашої компанії вважається виготовлення котельних. Ми можемо побудувати таку споруду з нуля або ж провести реконструкцію уже існуючої. Це залежить від того, в якому вона стані. Деякі будівлі краще знести, ніж ремонтувати.

Готові рішення для різних потреб

Які ж матеріали використовуються при реконструкції? Мова може йти про цілий спектр різноманітних будівельних товарів, тому перераховувати всі — не варто. Краще в такому випадку сконцентруватись на тих готових рішеннях, які відрізняють нашу компанію «ПМК-1» від конкурентів.

Ми часто у своїх проєктах використовуємо модульні конструкції. Чому це важливо? По-перше, у нас є налагоджений механізм їх випуску. Саме тому будівництво відбувається швидко та надійно. До того ж таким чином значно зменшується ризик виникнення проблем, адже виробництво великих фрагментів споруди на території заводу легше контролювати, ніж зведення об’єкта безпосередньо на будівельному майданчику.

Готові рішення під різні потреби — наша основна особливість. Це набагато краще, ніж те, що роблять при реконструкції деякі інші компанії. Мова йде про намагання поєднати два абсолютно різні проєкти, що не комбінуються один з одним.

Коли здійснювати будівництво?

Однозначної відповіді на питання, коли можна реконструювати будинок, немає. Це обумовлено тим, що більшість робіт дозволяється проводити абсолютно в будь-яку пору року — як влітку, так і взимку. Винятки становлять лише деякі земляні роботи, зведення бетонних конструкцій на вулиці тощо. В холодну погоду здійснення таких робіт просто неможливе.

Ми маємо велику бригаду фахівців різних сфер, тому виконуємо проєкти якісно та швидко. Будівництво не повинно розтягуватись на значні терміни. Ми надаємо гарантію на свої послуги. Це повинно заспокоювати замовників, які переживають за кінцевий результат. До того ж наша компанія має великий каталог вже реалізованих проєктів. Це свідчить про те, що нам довіряють клієнти з усіх куточків України.

Ви хочете скористатись нашими послугами? Вам цікава вартість ремонту квартири під ключ? Ви намагаєтесь купити будівельний вагончик-битовку? В такому випадку звертайтесь до наших менеджерів по роботі з клієнтами за вказаними на сторінці контактними даними. Ми готові швидко надати вам консультацію, щоб ви прийняли зважене та обдумане рішення щодо своїх подальших дій. 

Ще статті

 • Icon
 • Icon

Вибір типу прибудови до будинку – який варіант підходить вашим потребам?

Спорудження прибудови до будинків – це спосіб розширення простору приватного об’єкта. Потреба виникає за необхідності...

Детальніше

Вибір матеріалів для ремонту покрівлі: порівняння різних типів покриттів та їхні переваги

Розвиток будівельних технологій призвів до появи безлічі видів покрівельних матеріалів. Це викликає складнощі, коли потрібно...

Детальніше

Оцінювання стану будівлі перед відновленням: основні етапи та методи діагностики

Перед тим як виконувати відновлення будівлі, необхідно провести її технічне обстеження. Процедура включає оцінку поточного стану...

Детальніше

Планування реконструкції будинку: як почати і що врахувати

Реконструкція житлового будинку – це процедура, спрямована на поліпшення умов проживання. Вона може виконуватися в низці...

Детальніше

Етапи будівництва будинку: від вибору місця до завершення проекту

Щоб побудувати будинок з нуля, необхідно пройти кропіткий багатоетапний шлях. На виході можна отримати власне житло, яке стане...

Детальніше

Технічні виклики під час будівництва додаткових приміщень у будинку

Прибудова до приватного будинку – це додаткове приміщення, яке може знадобитися для вирішення різних завдань. Вона може...

Детальніше

Обслуговування покрівлі: як зберегти дах у хорошому стані

Через об’єктивні причини дах житлового будинку є однією з найбільш вразливих точок, яка вимагає специфічного догляду. З плином...

Детальніше

Зруйновані будинки як об’єкт реконструкції

Повне руйнування будинку внаслідок негативного вікового впливу не є для нього вироком. Ремонт і реконструкція житлових будівель...

Детальніше

Особливості реконструкції житлових приміщень

У кожної будівлі є обмежений термін експлуатації, після завершення якого вона переходить в аварійний статус і стає непридатною...

Детальніше

Ефективне планування приватного будинку

Житлове будівництво будинку під ключ – це процедура, яка виконується за чітко складеним планом. Для отримання якісного житла,...

Детальніше

Сучасні виклики в міському плануванні: модульні приміщення як рішення

Традиційні об’єкти капітального будівництва в сучасних умовах мають низку проблем. Вони вимагають тривалого часу на...

Детальніше

Безпека та стійкість: як модульні приміщення витримують екстремальні умови

Щоб побудувати модульні приміщення, необхідно в заводських умовах виготовити окремі блоки, після чого транспортувати їх до місця...

Детальніше

Технології та інновації в проектуванні каркасно-тентових конструкцій

Розвиток будівельної сфери призвів до появи нових технологій у каркасно-тентовому будівництві для сільського господарства та...

Детальніше

Сільське господарство і тентові споруди 

У сільському господарстві дедалі активніше використовуються швидкобудуюємі конструкції – каркасно-тентові споруди, що...

Детальніше

Ефективність і стійкість каркасно-тентових конструкцій

Для формування надійних і сучасних металевих споруд використовується каркасно-тентова конструкція. Вона поєднує в собі...

Детальніше
преимущества модульного дома

Переваги модульних дачних будинків перед традиційними котеджами

Одним із популярних варіантів використання модульних приміщень є зведення дачних будинків. Такий спосіб будівництва набирає все...

Детальніше
мобильный вагон дом коричневый

Інновації у мобільних вагон-будинках: майбутнє житла на колесах

Модульне будівництво тимчасових споруд — інноваційний підхід, що дозволяє швидко зводити житлові об’єкти для різних потреб....

Детальніше
мобільні вагони будинки де купити

Екологічні аспекти мобільних вагон-будинків: стійкість та ефективність

Мобільні вагон-будинки — це різновид тимчасових споруд, які відрізняються не тільки доступною вартістю та скороченим періодом...

Детальніше
мобильный домик

Мобільні вагон-будинки: новий тренд у житлі

Мобільні вагон-будинки — це модульні споруди які використовуються для організації тимчасового проживання людей. Вони...

Детальніше

Бюджетний ремонт: поради щодо зниження витрат без втрати якості

В умовах сучасних реалій багато хто з нас стикається з необхідністю економії, особливо коли йдеться про речі далеко не першої...

Детальніше

Екологічні матеріали в ремонті: Турбота про планету та здоров’я

У світі, де екологічні проблеми стають все більш гострими, а турбота про здоров’я та комфорт свого житла набуває особливого...

Детальніше

Сучасні тенденції дизайну інтер’єру: як вибрати стиль для ремонту?

Зміна тенденцій та стилів в інтер’єрі відбувається з такою ж приголомшливою швидкістю, як у світі моди. Щороку з’являються...

Детальніше

Інноваційні технології в блочно-модульних котельнях: роль автоматизації та віддаленого управління

Блочно-модульна котельня – сучасний об’єкт, призначений для вироблення гарячої води для подачі до систем централізованого...

Детальніше

Безпека та надійність: блочно-модульні котельні на виробничих та комерційних об’єктах

Блочно-модульні котельні – потрібний напрямок на українському ринку. Конструкції забезпечують ряд переваг, зокрема мінімізацію...

Детальніше

Гнучкість та масштабованість: розширення опалювальної системи з використанням блочно-модульних котелень.

Блоково-модульна газова котельня все частіше обладнується для опалення житлових та промислових об’єктів. Причиною цього є...

Детальніше

Екологічні переваги блочно-модульних котелень: зменшення викидів та покращення стабільності навколишнього середовища

Блоково-модульна газова котельня – це універсальна конструкція, яка використовується для опалення житлових приміщень чи...

Детальніше

У чому різниця між каркасним та модульним будинком?

Коли люди замислюються про побудову швидкомонтованих конструкцій, виникає закономірне питання про те, яка різниця між каркасним...

Детальніше

Чи можна жити в модульному будинку цілий рік?

Щоб одразу відповісти на запитання: «Чи можна жити в модульному будинку весь рік?», наведемо яскравий приклад. У 2021 році один із...

Детальніше

Чому модульні будинки дешевші?

Модульний будинок — сучасний різновид житлової споруди, що підкуповує швидкістю зведення та меншими фінансовими витратами, якщо...

Детальніше

Як довго служать модульні будинки?

Модульні будинки є популярними будівельними конструкціями, тому що їх можна звести за мінімальний період часу. Вони стали...

Детальніше

Що входить в реконструкцію будинку?

З кожним роком послуги реконструкції будівель стають все більш актуальними у зв’язку з тим, що багато споруд XX століття поступово...

Детальніше

Які будинки можна реконструювати?

Перебудова будинку — це досить складний процес, адже він вимагає врахування не тільки сучасних норм зведення споруд, але і їх...

Детальніше

Що таке ремонт під ключ?

Послуга ремонту з нуля користується популярністю серед клієнтів будівельних компаній. Комплекс робіт різного плану виконується...

Детальніше

Чи потрібний дозвіл на реконструкцію будинку?

Завдяки реконструкції будівель можна підвищити рівень комфорту та якості життя у своїй оселі. У нашій країні дуже багато старих...

Детальніше

Які вимоги до блочно-модульної котельні?

Блокова котельня — єдина опалювальна конструкція, яка ідеально підходить для початку швидкого використання в конкретний момент...

Детальніше

Як вибрати вагон-будинок?

Вагони-будинки — це мобільні конструкції, основне призначення яких полягає у забезпеченні комфортабельного місця для...

Детальніше

Чи можна замовити модульний будинок за своїм дизайном?

Сучасна модульна конструкція — це будівля, що складається з попередньо сконструйованих блоків, що виготовляються на заводі, але...

Детальніше

Які етапи ремонту?

Ремонт котеджів та квартир — це складний процес, який виконує у кілька етапів. Кожен із них має свої особливості, які...

Детальніше

Коли можна проводити ремонтні роботи?

Перш ніж замовити ремонт квартир, обов’язково необхідно отримати інформацію про всі особливості його проведення. Насамперед,...

Детальніше

Що потрібно знати під час вибору котельні?

Незалежно від того,яке проектування котельні ви не обрали, обов’язково необхідно вивчити основні особливості всіх типів...

Детальніше

Що таке модульна котельня?

Модульні конструкції протягом багатьох десятиліть набирали належної популярності, через що зараз стали новим трендом у...

Детальніше

Які бувають типи котельні?

Забезпечення автономними джерелами тепла стало одним із пріоритетів багатьох житлових будинків, офісів, шкіл, спортивних центрів...

Детальніше

Що входить у ремонтні роботи?

Ремонт квартири чи будинку — це не лише покращення власних житлових умов, а й інвестиція у ваше майбутнє. Хороший дизайн впливає...

Детальніше

Переваги мобільних вагонів-будинків

Мобільний будинок-вагончик із зручностями підходить для вирішення різних завдань: тимчасового проживання виїзних бригад,...

Детальніше

Планування вагонів-будинків

Повноцінним будиночком для тимчасового розміщення працівників є вагончик побутового призначення на колесах. Він оперативно...

Детальніше

Матеріали для виготовлення мобільних вагонів-будинків

Будівництво вагончика на колесах для житла — гарний вибір для організації тимчасового проживання працівників. Мобільні...

Детальніше

Переваги модульних будинків

Сьогодні максимально популярним серед українців стає модульний будинок для постійного проживання. Швидкомонтовані конструкції...

Детальніше

Матеріали для будівництва модульних будинків

Будівництво будинку під ключ — це зведення модульної споруди з окремих металоконструкцій. Блоки заздалегідь виготовляють на...

Детальніше

Будівництво модульних будинків

Модульний будинок — житлова конструкція, яка зібрана з окремих металевих блоків. Конструктивні елементи виготовляють на заводі,...

Детальніше

Переваги сучасних модульних будинків

Все частіше у різних регіонах України з’являються сучасні модульні будинки. Якщо спочатку це було зумовлено їх перевагами...

Детальніше

Фундамент під котеджі

Фундамент - найважливіша частина будь-якої будівлі. На ньому все тримається і без якісно виконаного монтажу можна пустити під укіс...

Детальніше

Зовнішні оздоблювальні роботи в котеджах

Завершальним етапом всього будівництва стають оздоблювальні роботи, які надають будові закінчений і естетичний...

Детальніше

Пристрій фундаментів

Перша і незамінна частина конструкції, яка в буквальному сенсі тримає на собі всю будівлю і не дає йому розвалитися або просісти -...

Детальніше