Image

Як і всі модульні конструкції, дачні будиночки виробляються на заводі частинами, а потім доставляються на будівельний майданчик і збираються вже на місці. Це значно скорочує терміни виконання робіт, знижує трудові ресурси та зменшує ризик виникнення непередбачених ситуацій на об’єкті. Крім того, модульні споруди досить дешеві в порівнянні з традиційними будинками і дозволяють значно економити на опаленні, оскільки побудовані відповідно до найвищих стандартів енергоефективності.

Збірні модульні дачні будиночки повністю водонепроникні, побудовані з базових заводських елементів, виготовлених із синтетичних матеріалів останнього покоління, відрізняються швидким збиранням та повною безпекою як під час монтажу, так і в процесі експлуатації.

Будівництво модульних будиночків


Ці будинки будуються шляхом збирання вже підготовлених модулів, які легко з’єднуються разом за певною схемою. Щоб створити будинок певного розміру, необхідного власником, необхідно заздалегідь зв’язатися з менеджерами нашої компанії та обговорити деталі. Перевагою модудбного будівництва є те, що будівля може повністю підлаштовуватися під ваші вимоги і відповідати всім індивідуальним побажанням.

До переваг вибору модульних дачних будинків в Україні відносять:

 1. Попереднє виготовлення, що в першу чергу заощаджує час монтажу. Робота над модулями на заводі полягають у попередньому різанні компонентів, що відрізняється високою точністю.
 2. Продукція сертифікована та відповідає високим стандартам якості.
 3. Скорочення часу виробництва на дві третини в порівнянні з тим, що потрібне для будівництва традиційного дачного будинку.
 4. Доступна ціна модульного будиночка для дачі в порівнянні з багатьма аналогічними варіантами.
 5. Для виготовлення блоків використовують тип легкого полімеру, який витримує великий тиск. Така конфігурація робить будинки дуже стійкими до впливу вологи та різноманітних погодних умов.
 6. Кожна з панелей вже підготовлена ​​для прокладання труб та електричних кабелів.
 7. Висока теплоізоляція конструкції, яка досягається завдяки спеціальному проміжному шару, що допомагає досягти більш прохолодної температури в приміщенні влітку і більш високої в холодні місяці року.


Завдяки своїй конструкції та простоті встановлення виготовлення будівель з металоконструкцій широко використовується у всіх куточках світу. Роботи з монтажу можуть проводитись будь-якої пори року, незалежно від погодних умов. Більшість сучасних людей воліє робити ставки саме на цей тип збірного будинку, тому що він є максимально простим і швидким в установці, доступним та енергоефективним одночасно.

Встановити конкретну ціну на виробництво та монтаж збірного дачного будинку складно, тому що, якщо ви не вибираєте стандартну модель, остаточна вартість може змінюватись в залежності від таких факторів, як:

 • Розміри;
 • Тип оздоблення;
 • Наявність певного обладнання;
 • Тип використовуваних матеріалів тощо.


Увага! Крім будівництва модульних дачних будиночків, ми також пропонуємо своїм клієнтам безкаркасні аркові споруди, зведення промислових складів, ангарів, критих споруд для стоянки техніки та багато іншого. Щоб детальніше ознайомитися з послухами нашої компанії звертайтеся безпосередньо до менеджерів сайту. Вони допоможуть підібрати відповідний тип модульного будівництва, який буде оптимальним у вашому випадку, визначать ціну та зроблять всі необхідні розрахунки для початку монтажних робіт.

Переваги співпраці з нами


Модульний процес будівництва поєднує передові технології виробництва і творчий підхід. Усі модулі збираються на заводі та доставляються нашими автомобілями на будівельний майданчик, де вони складаються профільними фахівцями. Завдяки великому досвіду роботи та необхідним знанням наших співробітників цей процес можна провести в рекордно короткі терміни.

Наші збірні дачні будинки нагадують побудовані з традиційних будматеріалів, але з іншими стандартами та технологіями, які оптимізують витрати клієнтів та в рази підвищують енергоефективність. Співпрацюючи з нами ви можете бути впевнені у швидкості зведення будинку, гідній якості та оптимальному співвідношенні ціни.

Ми реалізуємо модульні дачні будинки в Києві та області, а також виїжджаємо на об’єкти по всій Україні. Гарантуємо, що звернувшись до нашої компанії, ви зможете скоротити витрати на будівництво до 25%, а час – на 50%. Крім того, у нас вже є готові проекти, вибравши які ви зможете заощадити ще й на розробці дизайну. Ознайомтеся з каталогом наших робіт і якщо вам сподобається один із затверджених проектів, ми зможемо приступити до роботи негайно! Незалежно від того, чи потрібен вам модульний дачний будинок або кіоск на замовлення – телефонуйте нашим фахівцям за вказаним на сайті телефоном і вони допоможуть підібрати найкраще рішення відповідно до ваших запитів.

У Вас залишилися питання?

Заповніть форму зв'язку і наші фахівці обов'язково
проведуть Вам консультацію

Зв'язатися з нами