Image

Дачні будиночки, як і будь-які інші модульні об’єкти, виготовляються на заводі, і вже у готовому вигляді транспортуються до будівельного майданчику. Команді потрібно лише зібрати конструкцію на місці. Завдяки цьому збірні дачні модульні будинки зводяться швидше, а трудові ресурси скорочуються у кілька разів. Також модульні споруди більш бюджетні та енергоефективні.

 • світлий модульний дачний будиночок
 • дачний сучасний будинок модульний
 • дачний будинок недорогий

Будівництво збірних модульних конструкцій

Заздалегідь підготовлені модулі з’єднуються між собою у певній послідовності і утворюють цілісну конструкцію. Перевагою будівництва рахують можливість підлаштування будинку під ваші вимоги та індивідуальні потреби.

Також варто зазначити, що ціни на будівництво модульних будинків в Україні порівняно низькі, а конструкції повністю виправдовують себе. Вони водонепроникні, енергоефективні, повною безпечні в процесі експлуатації.

Кому підійдуть такі конструкції

Сьогодні доступні ціни на модульне будівництво будинків в Київській області спричинили величезний попит на ці конструкції. Переваги такого житла оцінять люди, які:

 • мають невеликий бюджет і хотять заощадити;
 • хочуть отримати готовий будинок швидко і без особливих зусиль;
 • обирають безпечне, економічне та комфортне житло.

Щоб замовити дім з нуля під ключ та забезпечити себе комфортним житлом звертайтесь до менеджерів «ПМК-1».

Основні переваги вибору

До плюсів вибору таких конструкцій відносять:

 • швидкий монтаж, який можливий завдяки попередньому виготовленню модулів;
 • якісна, сертифікована продукція;
 • доступні ціни завдяки низьким витратам на будівництво;
 • довговічність будинків, стійкість до різних погодних умов.

Також конструкції відрізняються високою теплоізоляцією, завдяки чому не потребують додаткового кондиціонування влітку та досить теплі у холодну пору року.

Які розміри таких будинків

Швидкість в установці та економічність — це далеко не всі переваги. Компанія  «ПМК-1» пропонує модульні споруди різних розмірів та конфігурацій. Щоб обрати свій варіант ознайомтесь з каталогом готових проєктів або зв’яжіться з менеджерами нашої компанії. Вони допоможуть з вибором і підберуть найкращий варіант індивідуально для вас.

Чому варто замовляти модульні будівлі в компанії «ПМК-1»

Ми пропонуємо найкраще поєднання ціни та якості не лише в Києві та області, а й по всій Україні. Співпрацюємо з кращими постачальниками та гарантуємо швидкість виконання робот без втрати якості.

Також звернувшись до нас ви можете замовити послуги ремонту, відновлення будинків тощо. Чекаємо ваших заявок на сайті або за контактним номером телефону.

Зведення дачного будинку модульного типу — раціональне рішення. Спорудження такої будівлі займає мало часу. На ділянці немає будівельного сміття та потреби у довготривалих роботах. При цьому будинок з модулів безпечний і комфортний. Він відмінно зберігає тепло і не схильний до усадки. Зазначимо, що вартість будівництва модульного будинку в Україні зберігається на доступному рівні. Це оптимальний варіант для тих, хто хоче швидко і недорого придбати власне житло або побудувати сучасну дачу.

Принцип будівництва модульного будинку

Будівництво будинку з нуля під ключ полягає у поєднанні модульних конструкцій безпосередньо на ділянці. Елементи виготовляються на заводі високоточним обладнанням, і кожен етап виробництва суворо контролюється. Тому можна не боятися за безпеку майбутньої будівлі, адже будівництво будинків здійснюється виключно за технологією з використанням якісних частин.

Зведений каркас обшивають панелями із утеплювачем. Щоб зберігати оптимальну температуру в будинку, зазвичай використовується мінеральна або базальтова вата. Для більш комфортного проживання укладається шар звукоізолюючого матеріалу. Є також захист від вітру, вологи у вигляді пари та опадів.

Особливості внутрішньої та зовнішньої обробки

Зовнішнє покриття модульного будинку може бути пластиковим чи дерев’яним. Це залежить від побажань замовника та рекомендацій фахівців, які керуються кліматичними умовами регіону.

Внутрішнє оздоблення може бути будь-яким. Замовник розповість, чого хоче, ще на етапі планування. Під час проєктування обумовлюються матеріали.

Переваги модульних будинків

Клієнти компанії «ПМК-1» мінімально беруть участь у процесі. Головне, це сказати, який ви бажаєте отримати збірний модульний будинок. Після затвердження проєкту та укладання договору ви не будете витрачати нерви та час.

Переваги будинків із модулів:

 • невеликі розміри;
 • відсутність фундаментних робіт, завдяки чому відсутня усадка будинку;
 • доступна вартість;
 • висока надійність, адже конструкції виходять досить міцними;
 • стійкість до перепадів температур;
 • естетичний зовнішній вигляд;
 • швидке зведення — здебільшого це займає до 5-7 днів;
 • будівництво в будь-яку погоду та пору року.

Для введення в експлуатацію збірних модульних дачних будинків не потрібна специфічна документація. При цьому споруди не поступаються комфортністю класичному житлу. У будівлях встановлюють кондиціонери, каналізацію, водопостачання. При необхідності можна замовити відновлення будинків під ключ.

Будинки від компанії «ПМК-1» — розумне рішення

Компанія «ПМК-1» гарантує своїм клієнтам середньоринкові ціни на модульне будівництво будинків у Київській області. Панелі наші співробітники доставлять на ділянку самостійно. Складання будинку може зайняти всього кілька тижнів. Невеликі споруди зводять всього за кілька діб. Особливо це важливо, якщо потрібно побудувати тимчасовий модульний будинок, вартість якого буде бюджетною. За таким самим принципом будують невеликі дачі.

Переваги звернення до нашої компанії:

 • надаємо послуги детального проєктування з урахуванням бажань клієнта;
 • виконуємо будівельні, оздоблювальні та ремонтні роботи під ключ;
 • займаємось переплануванням приміщень;
 • виконуємо дизайнерське оформлення кімнат;
 • пропонуємо високу якість роботи за оптимальну вартість.

Пропонуємо на вибір готові проєкти модульних споруд чи варіанти відновлення будинків. Також можлива розробка дизайну за вашими запитами професіоналами компанії. Роблячи замовлення в «ПМК-1», ви на 25% зменшите витрати на будівництво, а витрати часу взагалі скорочується вдвічі.

Як замовити модульну дачу

Щоб звести на своїй дачній ділянці невеликий, але затишний та функціональний будиночок, зателефонуйте нашим менеджерам. Вони покажуть вам готові проєкти та ви зможете підібрати щось схоже для себе. У нашому каталозі є чимало цікавих і вже реалізованих «задумок». Як альтернатива — складіть свій дизайн-проєкт та отримайте унікальний модульний об’єкт, який буде відповідати всім вашим побажанням та запитам. З нашого боку ми переконаємося, що все бажане справді можна реалізувати не на шкоду якості споруди, і порадимо, як це зробити найкраще.

Бажаєте замовити будівництво будинку з нуля? Не відкладайте це на потім! Вже зараз залишайте заявку онлайн або телефонуйте за вказаним номером телефону. Підберемо для вас найкращий варіант!

У Вас залишилися питання?

Заповніть форму зв'язку і наші фахівці обов'язково
проведуть Вам консультацію

Зв'язатися з нами