Image

Наша компанія займається виробництвом та проектуванням швидкомонтованих будівель з металоконструкцій, які на даний момент є дуже затребуваними в будівництві.

Металоконструкції – це комплекс пов’язаних між собою елементів, які збираються у різний спосіб. Це дозволяє нам створювати об’єкти різних форм та конфігурації. Металоконструкції відрізняються своєю міцністю, надійністю та довговічністю, а також їх зручно транспортувати, встановлювати та розбирати за необхідності. Відносно низька ціна – це одна перевага конструкції.

Вони бувають трьох типів:

 • Стаціонарні;
 • Трансформовані;
 • Збірно-розбірні.


Саме завдяки даним якостям вони використовуються у виробництві швидкомонтованих будівель.

Особливості проектування будівель із металоконструкцій


У проектування будівель з металоконструкцій входить розробка стилю та дизайну, розміру та форми фасаду, конструктивна частина та розрахунок матеріалів.

Також наша компанія робить монолітні перекриття будівель та споруд. Монолітні перекриття використовуються під час будівництва великих громадських та промислових споруд за наявності навантажень. Дані перекриття є додатковим каркасом будівлі та вимагають особливої ​​майстерності під час встановлення. До їх переваг можна віднести нескладність підняття та переміщення, плюс вони можуть перекривати будинки нестандартної форми.

Етапи встановлення монолітних перекриттів:

 • Опалубні роботи, під час яких викладаються плити утеплювача.
 • Арматурні роботи, де встановлюється міжсіточний каркас.
 • Бетонні роботи, де відбувається бетонування монолітної плити.


Наша компанія займається будівництвом швидкомонтованих торгових центрів. Чому вибирають саме швидкобудуюємі? Вони міцні, швидкі у будівництві та економлять гроші наших замовників. Зараз в Україні стався якийсь вибух спорудження торгових центрів, а технологія будівель, що швидко зводяться з металоконструкцій, спрощує це завдання у багато разів. Тепер побудувати торговий центр можна у будь-яку пору року та погоду без зайвих витрат часу та сил.

Плюси швидкомонтованих торгових міні центрів


До переваг будівництва швидкомонтованих торгових центрів належать:

 • Швидкий процес будівництва.
 • Зниження витрат з логістики.
 • Можливість демонтажу та перенесення.
 • Підвищення тепло- та звукоізоляції, тобто висока енергоефективність.
 • Будівництво, що не шкодить довкіллю.
 • Безпека пов’язана з підвищеною вогнестійкістю.
 • Будівництво торгових центрів під ключ.
 • Можливість монолітного перекриття.


Ще однією можливістю нашої компанії є виготовлення та встановлення кіосків. У період забудови міст житловими комплексами відчувається брак супермаркетів та повноцінних магазинів. І саме в такі моменти рятує встановлення кіосків, які не тільки зручні та легкі у будівництві, а й не псують зовнішній вигляд міста.

Кіоски є гарним початком для ведення свого бізнесу, а до переваг їхньої будівлі можна віднести:

 • Економія засобів для будівництва та швидка її окупація.
 • Легкість встановлення.
 • Безпека.
 • Надійність та довговічність.
 • Можливість утеплення.
 • Можливість переносити конструкцію на місце.


Від побажань наших клієнтів залежить ціна виготовлення кіоску (ціна відрізняється залежно від присутності зовнішньої та внутрішньої обробки, а також утеплення стін). Наша компанія пропонує зовнішнє оздоблення з більш дешевого варіанта профнастилу, або з композитних елементів, які є трохи дорожчими, але виглядають привабливіше. Для внутрішнього оздоблення використовується пластик. А утеплення можна виконати з пінопласту, пінополістиролу чи мінеральної вати.

Ще одним важливим завданням, яке вирішують наші фахівці, є встановлення автобусних зупинок. Почнемо з відмінностей. Є звичайна зупинка, а є комплекс зупинки (зупинка з торговим павільйоном). Реалізація сучасного проекту автобусної зупинки та павільйонів зазвичай виконується в одному стилі для того, щоб вони гармонійно виглядали з іншими будинками у місті.

Зупинні комплекси виготовляються з металоконструкцій, для зовнішньої обробки використовуємо найчастіше профнастил або металочерепицю. Також монтуються вікна, зовнішні двері та внутрішні перегородки. Для внутрішнього оздоблення використовуємо пластикові панелі. Як утеплення та звукоізоляція – мінеральну вату. Також у павільйонах проводять електрику та необхідні комунікації.

Що стосується звичайних зупинок, то можемо виготовити їх за будь-яким дизайнерським запитом. Головне, що ми гарантуємо – це довговічність, бездоганну міцність та привабливий вигляд конструкції.

Ми дотримуємося рекомендацій та пам’яток розміщення автобусних зупинок, враховуємо видимість, автотранспортні розв’язки та кільцеві, розраховуємо розміщення автобусної зупинки поряд із паркуванням, у місцях перетину різних видів транспорту, беремо до уваги наявність пішохідних переходів.

Наша головна мета – це якість та безпека, починаючи від автобусних зупинок та павільйонів до торгових центрів. Наша компанія на ринку вже понад 20 років саме тому, що ми виконуємо всі послуги якісно з огляду на всі побажання наших клієнтів. Професійна команда складається з перевірених часом співробітників, тому ми ручаємося за кінцевий результат усіх будівель. А креативність не поступається найкращим проектувальникам. Ми – це поєднання надійності та привабливості, гарантії якості та швидкості зведення об’єкта.

У Вас залишилися питання?

Заповніть форму зв'язку і наші фахівці обов'язково
проведуть Вам консультацію

Зв'язатися з нами