Image

Будівництво складських приміщень часто є необхідною інвестицією, яка рано чи пізно чекає на кожне велике підприємство. Так як на ринку багато пропозицій, важливо підійти до теми з належною увагою та вибрати найкраще рішення для свого бізнесу. Як виробник великогабаритних металоконструкцій, зокрема складських приміщень, ангарів, зерносховищ та тваринницьких ферм. Ми пропонуємо сучасні ізольовані модульні приміщення з ефективною теплоізоляцією та з помітно меншими інвестиціями та витратами на технічне обслуговування. У наших конструкціях легко підтримувати постійну температуру та вологість повітря, незалежно від пори року та погодних умов. Це вкрай важливий фактор у процесі будівництва тваринницьких ферм, тому що ви можете бути впевнені, що всі тварини будуть надійно захищені, а працівники перебувають у комфортних умовах.

Скільки часу потрібно, щоб збудувати тваринницькі ферми


Ми проектуємо наші приміщення під тваринницькі ферми таким чином, щоб їх монтаж був максимально коротким та простим. Тому і конструкція і теплоізоляційна оболонка є заводськими. Таким чином, будівництво не займає багато часу і не завдає шкоди довкіллю. Крім того, всю конструкцію можна легко модифікувати, розширювати, переміщати чи демонтувати, перевозити та зберігати.

Якщо ви хочете отримати універсальний додатковий простір для господарства, що динамічно розвивається – ми готові вам допомогти! Будівництво даних приміщень призначене як малих, так середніх і великих підприємств. Подібного роду ангари можуть також бути використані для переробки сільськогосподарських культур, зберігання і т. д. При проектуванні та будівництві ангарів для тварин враховуються можливості місцевості, всі потреби та очікування клієнтів.

Будівництво тваринницьких приміщень – універсальне рішення для ведення бізнесу


Пропоновані ПМК-1 модульні приміщення адаптовані до потреб клієнтів, зовнішніх умов та специфіки експлуатації. Під час будівництва обов’язково уточнюється:

  • необхідний розмір зали;
  • вибирається додаткове обладнання;
  • наявність та розташування громадських приміщень;
  • оформлення під’їздів до ангару, наявність великих відкатних воріт тощо.


Виготовлені нами ангари для тваринництва монтуються у дуже короткий термін. Висока універсальність об’єктів дозволяє адаптувати їх до потреб конкретної ферми. Замовник визначає розмір ангару, ширину в’їзної брами, а також розташування необхідного обладнання. Для наших клієнтів ми також можемо зробити професійний дизайн, а потім у стислі терміни провести монтаж залу.

Щодо цін на тваринницькі комплекси в Україні – вони залежать від багатьох факторів, які уточнюються на етапі планування конструкції та затверджуються у проекті. Співробітники компанії ПМК-1 мають величезний досвід у будівництві подібних споруд, тому гарантують найвищий рівень надання виробничих та монтажних послуг.

Для того, щоб детально розрахувати вартість металоконструкцій, звертайтесь до менеджерів нашої компанії. Вони допоможуть визначити вартість готового об’єкта і проконсультують з будь-якого питання.

Також зазначимо, що зведені приміщення з металоконструкцій витримують великі навантаження, що важливо у нашій кліматичній зоні, де бувають сильні снігопади та сильні вітри. Крім того, сталь, яку ми використовуємо в роботі, оцинкована гарячим способом ззовні та зсередини. В результаті на ній відсутня корозія, що знижує витрати, пов’язані зі змістом та доглядом за конструкцією.

Якщо вас цікавить виготовлення металоконструкцій на замовлення, у нас є що вам запропонувати! Розробляємо індивідуальні проекти з урахуванням специфіки використання та розміру об’єкта, кількості додаткових технічних входів та виходів тощо. Пропоновані нами об’єкти відрізняються високою якістю та надійністю, завдяки чому підходять як для великих, так і для невеликих господарств. Будівлі з металоконструкцій є чудовою альтернативою традиційним цегляним спорудам. Запрошуємо вас ознайомитись з подробицями нашої пропозиції.

У Вас залишилися питання?

Заповніть форму зв'язку і наші фахівці обов'язково
проведуть Вам консультацію

Зв'язатися з нами