Image

Ми працюємо на будівельному ринку більше 20 років і за цей час успішно реалізували понад сотню будівельних проектів для клієнтів. Це означає, що ми маємо великий досвід, постійно оновлювані професійні знання, практичні навички і велику технологічну базу, що дозволяє виконувати як будівництво дачних будинків, так і втілювати в життя найпередовіші і найскладніші котеджі. При необхідності можемо надати підтримку на кожному етапі будівництва: починаючи з вибору ділянки та закінчуючи фізичним будівництвом будинку та дизайном земельної ділянки.

Чому варто будувати із ПМК-1


Робота досвідчених майстрів, прозорі умови співпраці, включаючи питання щодо термінів та вартості, використання перевірених матеріалів – все це гарантує наша компанія ПМК-1. Ми надаємо гарантію на реалізовані послуги та допомагаємо будувати будинки та дачі з нуля.

Сучасне проектування дачних будинків із гарантією безпеки та комфорту – це також про нас. Ми беремо на себе всі зобов’язання, які виникнуть перед замовником, при цьому гарантуючи повну задоволеність кінцевим результатом. Як будівельна компанія ми реалізуємо проекти під ключ у тісній співпраці з клієнтом, завдяки чому можемо виправдати всі очікування щодо дизайну інтер’єру та функціональності.

Це рішення особливо рекомендується для людей, які не можуть постійно стежити за перебігом роботи та хочуть уникнути ризику найму некомпетентних фахівців. Ми беремо на себе повну відповідальність за всі вкладення, тому що реалізуємо проект від початку до кінця.

Поспішаємо відзначити, що виготовлення металоконструкцій на замовлення – це наш профіль. Звертайтесь і наші консультанти нададуть усю необхідну інформацію.

Ми намагаємося адаптувати обсяг послуг до потреб клієнтів, тому пропонуємо комплексне будівництво дач під ключ або виконання окремих етапів робіт. Займаємось оздоблювальними роботами, монтажем та облаштуванням простору навколо будівлі. Ми особливо ретельно ставимося до кожного замовлення, незалежно від того, чи стосується він комплексного будівництва або дрібних ремонтних робіт. При цьому вартість дачних будинків у Київській області та безпосередньо у столиці досить доступна.

Індивідуальний чи типовий проект


Після покупки земельної ділянки саме час вибрати дизайн будинку. Можливі два варіанти – здавання індивідуального проекту архітектору або вибір одного з готових проектів. В обох цих рішень є свої плюси та мінуси. Використання архітектора для створення індивідуального проекту дачного будиночка – це можливість отримати оригінальну споруду, унікальну та адаптовану до потреб сім’ї з погляду найдрібніших деталей. З іншого боку, такий проект коштує дорожче і на нього потрібно чекати (іноді навіть кілька місяців). Саме тому все більше і більше людей віддають перевагу готовому проекту дачі під ключ, який, звичайно ж, згодом адаптується до розмірів ділянки, умов ґрунту, потреб сім’ї тощо.

Наш каталог проектів охоплює об’єкти нерухомості, що відрізняються за розміром, стилем та функціональним навантаженням, саме тому кожен замовник зможе знайти той варіант, який ідеально відповідав би його потребам.

Роботи, які ми проводимо для отримання коробки, включають:

  • підготовку ділянки;
  • заливання фундаменту;
  • будівництво стін, стель, сходів;
  • встановлення даху;
  • оздоблювальні роботи тощо.


Як правило, після того, як ми виконали роботи, дачний будиночок оснащується повним набором необхідних інженерних мереж. Крім того, на цьому етапі можна виконати стяжку підлоги, утеплити стіни і декорувати фасад. При необхідності суттєво заощадити пропонуємо вам звернути увагу на модульний будиночок ціна якого в рази нижча.

Тимчасові дачні будиночки

Детальніше

Мобільні дачні будиночки

Детальніше

Модульні дачні будиночки

Детальніше

Дачний будиночок контейнерного типу

Детальніше

Дачні будиночки із газоблоків

Детальніше

У Вас залишилися питання?

Заповніть форму зв'язку і наші фахівці обов'язково
проведуть Вам консультацію

Зв'язатися з нами