Image

У сучасному світі стали дуже популярні споруди, що швидко зводяться, оскільки вони мають безліч плюсів: від бюджетності і швидкості зведення до надійності, міцності і довговічності. Їх використовують для будівництва торгових центрів, виробничих приміщень, спорткомплексів, складів у різних промислових галузях і навіть ангарів для авіації.

Основні класи швидкомонтованих будівель


Можна зустріти два великі типи класифікації даних споруд:

  • Швидкомонтовані будівлі, в яких немає каркасу або безкаркасні. У будинках такого виду головними конструктивними елементами є секції (дві стінові панелі, у яких можуть бути технологічні, воротні, дверні та віконні отвори, та один покрівельний, які кріпляться карнизами). Секції фіксуються між колонами. Жорсткість конструкцій забезпечується за рахунок використання зварювання торцевих панелей та заставних елементів.
  • Каркасні, блок-модульні чи каркасно-панельні будівлі. Можна використовувати модульну або збірну технології. Модульні каркаси вже випускаються із заводу у готовому варіанті, а ось збірні потрібно складати самостійно за допомогою скручування чи зварювання.


Перед тим як вибирати тип споруди потрібно порадитись з нашими фахівцями, тому що при їх виборі потрібно враховувати безліч факторів: від виду ґрунту до призначення будівництва.

Варто зазначити, що будівництво будівель, що швидко зводяться з металоконструкцій, забезпечується за рахунок використання нарізних і зварних з’єднань, технологія яких ефективна за рахунок точного проектування та використання сильних металевих профілів. Всі елементи, що входять до конструкції, окремо розраховуються та поставляються на будівельний майданчик. Такі конструкції мають безліч переваг:

  • економічність;
  • довговічність;
  • потужність;
  • екологічність;
  • мінімальні енерговитрати;
  • поліваріантність використання будівель;
  • простота;
  • точність та швидкість складання.

Основні частини швидкомонтованих споруд


В основі кожного об’єкта лежить надійний і потужний фундамент, розмір і тип якого безпосередньо залежить від майбутнього будівництва і не дає просісти.

Стіни торгових центрів швидкомонтованих повинні легко витримувати навантаження від перекриттів та покрівлі, а також надійно захищати простір усередині ангару від зовнішніх впливів.

Методика будівництва швидкомонтованих споруд ґрунтується на використанні металевого каркасу, до якого кріпляться елементи конструкцій, що захищають, які призначені для ізоляції внутрішніх обсягів у спорудах. Такі конструкції захищають споруду від впливу зовнішніх факторів (вітру, вологи, шуму, впливу температури), гарантує звукоізоляцію та теплоізоляцію приміщень.

Головні наші замовники швидкомонтованих будівель – це представники середнього та великого бізнесів. Найпопулярніші площі починаються від трьохсот і перевищують чотири тисячі квадратних метрів, в основному для власного використання. Особливо інвестиційно привабливими зараз є торгові центри, і саме таке виробництво безкаркасних ангарів набирає стрімких оборотів.

Важливо! Замовляючи у нас будівництво торгових центрів під ключи, можете розраховувати на завершення проекту в строк від трьох до п’яти місяців (залежно від розмірів ТЦ).

Для швидкого початку роботи над будівництвом торгового центру потрібна бригада професійних робітників, спеціальна техніка та робоче обладнання. Ми готові вам це надати. Давайте розглянемо плюси торгових центрів модульних:

  • Мобільність – це їхня можливість після завершення будівництва легко розібрати, перевезти з місця на місце та знову зібрати.
  • Негайна готовність до використання. Усі оздоблювальні роботи вже зроблено, будівлі утеплені (якщо це було спроектовано), зроблено гідроізоляцію тощо.
  • Легкий монтаж.
  • Швидка споруда. З часу отримання замовлення до здачі споруди в експлуатацію минає дуже мало часу.
  • Хороша ізоляція приміщення – мінімальні витрати на теплоенергію.
  • Низька вартість. Середня ціна за будівництво торгового центру складає від трьохсот п’ятдесяти у.о. за квадратний метр.

У нас будівництво торгових центрів в Україні можна замовити стандартним або індивідуальним проектуванням. Наші фахівці інформують замовника щодо специфіки кожного етапу будівництва, починаючи від фундаменту та закінчуючи вибором внутрішнього обладнання та виду оздоблення. Саме тому наші клієнти завжди мають стовідсоткову впевненість в успішності завершення проекту.

Торговий павільйон


Якщо вам потрібно відкрити швидкий бізнес і у вас лише одна група товарів, найоптимальнішим варіантом буде торговий центр павільйон – тимчасова споруда, яка не має фундаменту. Така споруда може бути самостійною одиницею або окремою конструкцією у середині торговельного центру. Його легко можна перевозити з одного об’єкта на інший завдяки модульному типу та технічним особливостям конструкції.

Павільйон – це лише зібраний металевий каркас, до якого кріпляться стіни, підлога та стеля. Для нього зовсім не потрібно фундаменту, але велику роль грає рівність майданчика. Якщо споруда буде великою, тоді використовують бетонні настили. Для підлоги та даху використовують спеціальну багатошарову конструкцію.

Як бачите, сучасні технології дозволяють сильно спростити життя та швидко здійснити свою мрію. Швидкомонтовані будівлі дозволяють у найкоротші рядки відкрити власний бізнес, який швидко окупиться, буде довговічним і принесе гарний прибуток, а ми допоможемо!

У Вас залишилися питання?

Заповніть форму зв'язку і наші фахівці обов'язково
проведуть Вам консультацію

Зв'язатися з нами