Image

На українському ринку представлений широкий вибір будівель із металоконструкцій – від класичних промислових об’єктів до сучасних приватних будинків та гаражів. Це чудова альтернатива спорудам з цегли, які є більш дорогими та ресурсовитратними при будівництві.

Дуже часто будівлі з металоконструкцій використовуються для зведення спортивних споруд, зберігання інвентарю та як приміщення для тренерського складу. Чим сталеві конструкції відрізняються від інших? У чому їх характерні переваги та недоліки? Чи варто вкладатися в подібне будівництво і за який час воно може окупитися? Про це і поговоримо далі.

Переваги будівництва приміщень для тренерського складу


Хоча металоконструкції з’являються дедалі частіше, кількість компаній, які займаються цією системою будівництва, як і раніше, відносно невелика. Саме з цієї причини ми пропонуємо свої послуги, та закликаємо ознайомитися з каталогом готових об’єктів та реалізованим компанією ПМК-1 виробництвом безкаркасних ангарів.
Сьогодні сталева конструкція як основа будівництва все ще є рідкісним терміном, особливо коли йдеться про використання її для зведення будинків та підсобних приміщень. Ця система до початку широкого використання в Україні була популярна в таких країнах:

  • США;
  • Австралії;
  • Канаді;
  • Великобританії
  • Німеччини.


У Сполучених Штатах, наприклад, металокаркасні спортивні споруди стали широко відомі через зростання цін на деревину, спричинене законодавством, спрямованим на посилення захисту довкілля. У чому суть об’єктів, що базуються на сталевій конструкції, і головне – чи варто воно того в порівнянні зі звичайною технологією зведення цегляних будівель?

Ядро класичного цегляного будинку є традиційними системами на цегляному фундаменті. У разі дерев’яних будівель базою всієї споруди є конструкція, що ґрунтується на дерев’яному каркасі. Каркас швидкомонтованої будівлі складається із сталевого каркасу з антикорозійною обробкою та тонкостінних оцинкованих профілів, на які монтується внутрішня оболонка. Будова може бути утеплена, що забезпечить надійний захист від впливу зовнішніх факторів та дозволить суттєво заощадити на опаленні.

Сталева конструкція може бути заповнена двома шарами розділової повсті (тепло-і звукоізоляційного матеріалу). Ці шари розділені невеликим повітряним прошарком. Між металоконструкцією та теплоізоляцією також може вставлятись паронепроникна плівка, що перешкоджає проникненню вологого повітря в приміщення.

Ми реалізуємо спортивні будівлі та споруди у Києві за максимально доступними цінами, а також підсобні будівлі та приміщення для тренерського складу. Забезпечуємо повну відповідність об’єкту очікуванням та вимогам замовника, виконаємо роботи під ключ та беремо на себе гарантійні зобов’язання після введення об’єкта в експлуатацію.

Якщо вас цікавить, де замовити спортивні споруди ангарного типу в Україні – значить ви потрапили за адресою. Наша компанія ПМК-1

Енергоефективність приміщень для тренерського складу


Фінанси грають найважливішу роль будівництві сучасних спортивних споруд. Інвестиційні витрати на будівництво об’єкта зі сталевою конструкцією набагато нижчі ніж на зведення класичної цегляної будівлі, а в майбутньому вона стане явно більш рентабельною, не тільки з погляду витрат на опалення.

Найменша товщина стінок дозволяє отримати більше місця всередині приміщення без збільшення інвестиційних витрат. Конструкція стандартної комплектації забезпечує більш високий опір теплопередачі. А завдяки тому, що дані приміщення переважно будуються за низькоенергетичним або пасивним стандартом, вартість опалення значно знижується.

Увага! Ми також виробляємо виготовлення зупинних комплексів, побутівок, гаражів, автомийок, охоронних споруд та інших необхідних об’єктів, що потребують зниження виробничих витрат!

Виходячи з енергетичних показників (особливо питомої витрати тепла на опалення), можна побудувати спортивний об’єкт зі сталевою конструкцією у кількох варіантах. Це можуть бути:

  • так звані енергоефективні об’єкти із споживанням 50–70 кВтг/м2;
  • добре ізольовані конструкції з контрольованою системою вентиляції та надійною теплоізоляцією, що сприяє зниженню витрати тепла.


При належному обладнанні приміщення для тренерського складу питома витрата тепла на опалення може становити близько 15 кВтг/м 2 . Це буде будівля, яка забезпечує тепловий комфорт цілий рік без використання активної системи опалення. Для максимального енергозбереження буде використано ефективну рекуперацію тепла, а от тепловтрати запобігатиме особлива система теплоізоляції будівлі та якісне заповнення будівельних отворів.

Металоконструкції підходить для будь-яких кліматичних умов, оскільки міцність та негорючість сталі, а також надійність монтажних з’єднань забезпечують стійкість та довговічність об’єкта.

У Вас залишилися питання?

Заповніть форму зв'язку і наші фахівці обов'язково
проведуть Вам консультацію

Зв'язатися з нами