Image

Одна з популярних послуг нашої компанії – це будівництво мийок самообслуговування під ключ з використанням композитних панелей. Багато реалізованих нами об’єктів вже тривалий час введено в експлуатацію та використовуються за своїм прямим призначенням. Це свідчить про їхню високу якість і надійність.

Перш ніж замовити зведення будь-якого автосервісу або автомийки, варто звернути увагу на основні особливості.

Що таке композитні панелі?


Важливо, що модульні будинки під автосервіс виконуються нашими фахівцями з використанням композитних панелей. Вони є будівельними облицювальними матеріалами, які виконані з пофарбованих алюмінієвих листів товщиною близько 0,5 міліметра. Між ними середній шар — полімерна композиція, виконана з поліолефінів.

Усі частини панелей утворюють єдину структуру. При цьому вона отримує абсолютно нові властивості в порівнянні з тими можливостями, які мають вихідні матеріали окремо. При цьому варто звернути увагу також і на той факт, що крім декоративної функції, композитні панелі є непоганим конструктивним матеріалів, що сприяють поліпшенню міцності будівлі. До того ж, вони відрізняються масою інших переваг.

Алюмінієві композитні панелі не виконують роль теплоізолюючих матеріалів. Полімерний лист, який складає їхню середню частину, має дуже ефективний рівень теплообміну. Внаслідок цього температура внутрішнього та зовнішнього листів алюмінію хіба що вирівнюється. Якби таке не відбувалося, уникнути деформації під впливом ультрафіолетового випромінювання сонця було б просто неможливо.

Для уникнення виникнення так званих «містків холоду» між кронштейнами і безпосередньо несучою стіною завжди застосовуються терморозривні прокладки. Як правило, вони виконують із пластику або пароніту.

Виходячи з усього вищезгаданого, будівництво автомийки в Києві з використанням композитних панелей — це досить вигідне вкладення фінансових коштів, яке дозволяє економити час.

Які переваги наших послуг?


Якщо ви хочете автосервіс побудувати недорого, наші фахівці готові вам допомогти в будь-який момент. Перед тим, як скористатися такою послугою, потрібно досить детально вивчити її основні переваги. Серед них, насамперед, варто виділити такі:

  1. Офіційне підписання договору. У ньому прописуються основні правничий та обов’язки кожної із сторін.
  2. Індивідуальний підхід до кожного клієнта. Ми готові розробити унікальний проект спорудження та реалізувати його у чіткій відповідності до технічної документації.
  3. Надання комплексу послуг. Це стосується не лише розробки проектів чи будівництва, а й підключення всіх необхідних комунікацій, введення в експлуатацію тощо.
  4. Доступна вартість. Вона обумовлена ​​тим, що ми використовуємо металоконструкції України власного виробництва із використанням для виробництва сировини від перевірених постачальників.
  5. Використання конструкцій власного виробництва. Внаслідок цього вони є дуже міцними та досить надійними. Окрім цього, всі вони підходять один одному, що у свою чергу значною мірою спрощує будівництво, прискорюючи його темпи.
  6. Реалізація навіть найскладніших проектів. Зовнішній вигляд та функціональність будівель розробляються з урахуванням потреб та побажань замовника, а також особливостей будівництва майданчика.


Наша компанія відрізняється від більшості інших наявність багаторічного досвіду у будівництві різноманітних легких будівель з використанням металоконструкцій. У будь-який момент часу ви можете ознайомитись з деякими нашими успішними роботами, які введені в експлуатацію та використовуються за своїм прямим призначенням.

Як замовити будівництво?


Зведення автомийок з композитних матеріалів або будівництво безкаркасних арочних споруд кожен бажаючий може замовити у нас досить швидко і просто. Для отримання додаткової інформації про це варто зв’язатися з менеджерами роботи з клієнтами за вказаними на сайті контактними даними:

  • номер мобільного телефону;
  • адресу електронної пошти.


Ми пропонуємо своїм клієнтам не тільки будівництво СТО або автомийок, а й зведення ферм для ангарів або інших сільськогосподарських будівель. Вони можуть бути призначені для зберігання зерна, техніки, інструментів та деяких інших цілей.

У Вас залишилися питання?

Заповніть форму зв'язку і наші фахівці обов'язково
проведуть Вам консультацію

Зв'язатися з нами