Image

Зміни економіки компанії починаються з будівництва власного складу. Ми знаємо, наскільки важливо оптимізоване та ефективне рішення для наших клієнтів, тому кожен новий проект починається з індивідуальної консультації та ретельної розробки.

Ми разом обговорюємо ваші потреби, основні вимоги до складських приміщень та індивідуальні побажання. Виходячи з цього, ми створимо індивідуальну пропозицію для кожного замовника. Як надійний партнер, який має багатий досвід і впроваджує сучасні розробки у різні галузі, ми не зациклюємося на зведенні конкретних типів складів для певних сфер діяльності.

Переваги спецскладів

Серед наших задоволених клієнтів компанії автомобілебудування, виробництва продуктів харчування та напоїв, охорони здоров’я та багато інших. Іншими словами, ми пропонуємо будівництво складів для зберігання товарів із будь-яких галузей і завжди виконуємо всі вимоги клієнтів. Плюс гарантуємо доступні ціни на склади та складські приміщення спеціалізовані.

Наші рішення орієнтовані не лише на потреби клієнтів, ми завжди йдемо далі: робимо ставку на якість та досвід у поєднанні з інноваціями та творчістю! Протягом багатьох років ми керуємося постійним прагненням до інновацій, інтересом до сучасних тенденцій та продуманих рішень, тому, заручившись підтримкою клієнтів, продовжуємо активно розвиватися та пропонувати нові технологічні рішення.

Спеціальні складські приміщення – це свого роду швидкобудуюємі ангари в яких створені абсолютно всі необхідні умови для тривалого зберігання різної сировини та матеріалів, а також подальшого транспортування. Сучасні складські приміщення в Україні необхідні представникам практично будь-якого бізнесу, що передбачає товарообмін. Компанії, які дбають про наявність відповідного приміщення для збереження певних товарів, можуть вибирати склад залежно від його функціональності та призначення. Зокрема, можна спроектувати окреме приміщення:

 • для зберігання громіздких контейнерів;
 • великої кількості дрібних коробок та ящиків;
 • для зберігання та перетримки техніки;
 • як ремонтний бокс для с/г обладнання та транспорту;
 • для зберігання сировини, напівфабрикатів;
 • сезонного розміщення зерна та іншої продукції, що зберігається насипом.

Наші грамотно продумані проекти складського приміщення спрощують транспортування та полегшують внутрішню організацію корисного простору, забезпечують швидкий доступ до товарів, економлять час та ресурси. Чітка структура та можливість розташувати всередині різні стелажі сприяють високій ефективності наших індивідуальних рішень для кожного складу. За індивідуальним проектуванням металоконструкцій звертайтесь до менеджерів нашого сайту.

Використовувані елементи зберігання, звичайно, оптимізовані для кожної конкретної мети, і тому, крім прискорення робочих процедур та економії грошей, вони також забезпечують високий рівень безпеки.

Наші пропозиції для клієнтів

Основу будь-якого об’єкта, що швидко зводиться, становить металевий каркас ангара. Окремі елементи об’єднані для створення інтелектуальної спільної концепції з безпечним та компактним зберіганням товарів та техніки. Для досягнення ідеального результату ми пропонуємо різноманітні варіанти конструктивних систем. Наша пропозиція додатково включає встановлені внутрішні перегородки та вікна, склади можуть бути утепленими чи холодними. Також дані споруди можуть відрізнятися різною площею та формою, яка залежить від певного дизайн-проекту конструкції.

Ми стежимо за виробничим процесом на всіх етапах реалізації:

 • Над проектом працюють досвідчені інженери та конструктори, максимально грамотно розраховуючи кожен елемент і правильно розподіляючи навантаження на деталі, що несуть.
 • Підбираємо матеріали, якість яких не викликає жодних сумнівів, а також використовуємо висококласне обладнання для виробництва.
 • Транспортуємо збірні елементи на об’єкт замовника і робимо складання конструкції в короткі терміни.
 • При кріпленні всі елементи надійно фіксуються, що повністю виключає можливість деформації конструкції та схильність до атмосферних явищ.
 • Враховуємо всі побажання та індивідуальні потреби замовника.
 • Гарантуємо доступні ціни на складські приміщення у Києві.

Ми можемо адаптувати наші рішення до будь-яких потреб клієнтів та побудувати склад відповідно до ваших індивідуальних вимог та специфікацій. Ми будемо раді проконсультувати вас та познайомити з усіма доступними варіантами конструкцій спеціалізованих складів. Наша компанія реалізує будівництво складських приміщень під ключ і гарантує своїм клієнтам комплексний підхід та супровід на будь-яких виробничих етапах. Звертайтеся до менеджерів нашого сайту і отримуйте безкоштовну консультацію з усіх питань, що вас цікавлять.

У Вас залишилися питання?

Заповніть форму зв'язку і наші фахівці обов'язково
проведуть Вам консультацію

Зв'язатися з нами