Image

На сьогоднішній день тимчасові споруди можуть стати в нагоді не тільки на будівельному майданчику, а й у сільській місцевості чи приміських полях, на фермах і навіть у межах міста – наприклад, у зоопарках. Будь-яка розбірна структура максимально зручна в експлуатації і не вимагає великої уваги, постійного ремонту або витрат.

Область застосування збірних конструкцій


Розглядаючи професії, не пов’язані з будівництвом безпосередньо, часто вахтовики потребують постійного житла, яке не буде переривати робочий процес і навіть навпаки робити його більш комфортним. Для цього тимчасові об’єкти, на зразок житлових вагончиків або збірних боксів, що добре тримають температуру всередині, підходять ідеально. Як правило, такі бокси робляться з сендвіч-панелей, що включають два листи металу і товстий шар утеплювача між ними.
Ще один приклад успішної економії коштів шляхом використання простіших матеріалів – це тимчасові зерносховища. Побудовані модульним чином, сховища містять у своїй структурі необхідні елементи для підтримки оптимального рівня вологи і температури всередині. Попри усталену думку про те, що такі сховища недовговічні і можуть служити якісь 3 роки, будівлі доводять свою надійність і співвідношення ціни-якості щоразу. Міцність та зносостійкість забезпечують перфоровані сталеві пластини, причому клієнту на вибір надаються кілька видів. Залежно від завдання, що покладається на метал (обсяг зерна, виробник і т. д.), пластини можна поділити на:

 • Профільовані;
 • Самостійно несуть вагу зерна;
 • Несучі за допомогою підпірок.


Ще один популярний тип непостійної споруди в рамках сільськогосподарської або фермерської діяльності – металеві розбірні ангари, які підходять як для малого, так і для великого бізнесу. Крім дешевизни матеріалів, встановлення та розбирання, великим плюсом, особливо для малих підприємств, є те, що ангар не вимагає документів з дозволом, якщо його розмір не перевищує 1500 кв. м.

Послуги з монтажу збірно-розбірних каркасів з індивідуальними покриттями, що надаються, гарантують якість і довговічність. Не менш важлива частина – розбирання тимчасових будівель та споруд після закінчення терміну їх експлуатації. Однаково ретельний та професійний підхід, як до початку, так і до завершення, з дотриманням усіх правил – запорука довіри з боку шановних клієнтів.

Замовлення металоконструкцій у ПМК-1


Незалежно від того, якою діяльністю займається клієнт, зведення будь-якої будівлі, тимчасової чи постійної, не обійдеться без основи, а саме – металоконструкції. Крім сільського господарства та масштабного будівництва, конструкції різних розмірів та складових можуть використовуватися у виробництві заводських верстатів, великих складових, наприклад, у кораблебудуванні. Враховуючи таку різноманітність, завдання компанії – надати клієнту максимально широкий вибір матеріалу для роботи:

 • Нержавіюча сталь;
 • алюмінієві сплави;
 • Титанові метали;
 • Вуглецеві сталі;
 • Низьколеговані сталі.


Кожен із матеріалів так само ділиться на кілька груп за хімічними складами, за показниками та якістю, знову ж таки, залежно від призначення. Наприклад, вуглецева сталь за державними стандартами поділяється на шість категорій за показниками. А кожна з цих шести категорій випливає з трьох, що залежать від показників, що нормуються. Зрозуміло, що людина може легко заплутатися, і якраз, щоб уникнути подібних ситуацій, клієнту завжди готові надати докладну консультацію та допомогу з вибором елементів, у розробці креслень та відповісти на будь-які запитання по телефону, вказаному на сайті або електронною поштою.

Цінова категорія


Ціни на металоконструкції залежать від дизайну конструкції, декоративних матеріалів та розміру. Ми поділяємо наш продукт за кількома параметрами:

 • Технологія виробництва;
 • Конфігурація;
 • Розмір;
 • Галузь застосування.


Вони також впливають на ціновий діапазон. Клієнт, який задає питання про те, скільки йому коштуватимуть металоконструкції на замовлення, залишається приємно здивований, адже наші ціни майже вдвічі нижчі за середні по місту. А крім області, пов’язаної з металоконструкціями, ми надаємо послуги з ремонтних та оздоблювальних робіт, пов’язаних з реконструкцією старих будівель.

У Вас залишилися питання?

Заповніть форму зв'язку і наші фахівці обов'язково
проведуть Вам консультацію

Зв'язатися з нами