Image

Сучасні модульні дачні будиночки виготовляються із збірних елементів, тобто готових конструктивних рішень, заздалегідь вироблених на заводі. Збірні елементи включають внутрішні перегородки, а також більші елементи – стіни та стелі, що становлять більшу частину майбутнього будинку.

Ці споруди відрізняються величезною швидкістю збирання, високою якістю, економічністю, енергоефективністю. Сучасні модульні дачні будиночки – це не рідкість для України. Якщо ще 5-10 років тому подібні конструкції складно було відшукати в межах нашої країни, то з розвитком будівельних технологій і перейманням західного досвіду ми помітно зробили крок вперед.

Модульні дачні будиночки – у чому перевага?


Модульні будинки практично повністю виготовляються на заводі. Саме звідти поставляються готові елементи, які з’єднуються між собою за допомогою спеціально підготовлених основ. Конструкція будівлі складається із сталевого каркасу, а ізоляція виконана з мінеральної вати. Зовні стіни можуть бути оздоблені штукатуркою або дерев’яним облицюванням.

Вибираючи максимально практичні та дешеві у виконанні модульні будівлі, зверніть увагу, перш за все, на проекти бюджетних дачних будиночків, оскільки згідно з проектом тимчасового житла вони можуть не утеплюватись.

Компанія ПМК-1 спеціалізується на виробництві та монтажі будівель за модульною технологією. Ми гарантуємо вам отримання дешевих та міцних конструкцій на довгі роки. Також реалізуємо модульні будівельні містечка ціна яких вас приємно здивує.

Сучасні модульні будинки не лише візуально привабливі та чудово вписуються в міську архітектуру, але й все частіше відповідають стандартам енергоефективного будівництва. Що це означає? Модульні енергозберігаючі технології знижують витрати, пов’язані з попитом на теплову енергію, а рішення, що використовуються для збирання та виготовлення, також дозволяють знизити вартість експлуатації об’єкта. Деякі сучасні модульні будинки можуть мати автономну систему опалення та великі вікна, що забезпечують постійний доступ до природного світла. Також варіативністю відрізняються зовнішні оздоблювальні роботи в дачних будинках.

Характерні плюси модульної дачі:

  • Відносно низька вартість.
  • При будівництві модульної конструкції будинку можна не перейматися зміною атмосферних умов.
  • Швидкість реалізації проекту – модульний об’єкт можна побудувати за кілька тижнів, а без фундаменту ще швидше. Все завдяки тому, що на майданчик доставляються стіни для дачного будиночка, дах, перегородки в готовому вигляді.


У нас ви можете без роздумів замовити будівництво дачних будиночків за модульною технологією. Ми гарантуємо індивідуальний підхід, доступні ціни, швидкий термін реалізації проекту. У каталозі продукції ви можете ознайомитися з вже готовими прикладами наших робіт, а зв’язавшись із нашими співробітниками – дізнатися більше про модульну технологію.

Ви контролюватимете поетапне будівництво дачного будиночка, зможете отримувати детальний звіт на кожному з етапів монтажу конструкції. Будьте впевнені, якщо за роботу береться бригада наших фахівців – ваше замовлення буде виконано максимально якісно та у чітко встановлені терміни. Додаткові питання можете ставити консультантам ПМК-1 за вказаним телефоном або за допомогою онлайн-зв’язку.

У Вас залишилися питання?

Заповніть форму зв'язку і наші фахівці обов'язково
проведуть Вам консультацію

Зв'язатися з нами