Image

Ми вже багато років проектуємо і будуємо будівлі для різних галузей промисловості і не тільки.

Займаємося розширенням і реконструкцією вже існуючих об’єктів.

Виконуємо комплексне будівництво об’єктів промислового, комерційного, сільськогосподарського призначення, складських, офісних та торгових комплексів.

Наприклад:

Сільськогосподарські об’єкти:
– тваринницькі комплекси;
– овочесховища;
– зерносховища;
– склади, комори.

Промислові об’єкти:
– виробничі комплекси – цехи, склади;
– бокси, гаражі для техніки;
– будівлі автомийок і СТО;
– адміністративні будівлі;
– офісні будівлі;
– торгові центри.

Будівлі можуть бути оснащені підйомно-транспортним устаткуванням.

Залежно від матеріалу несучих конструкцій, що зводяться нашою компанією, будівлі бувають:
– каркасні (металокаркасні, з залізобетонним каркасом);
– безкаркасні (металеві, дерев’яні, цегляні).

Зовнішня обшивка стін виконується згідно функціональним призначенням будівлі.

Наші будівлі відповідають нормам безпеки, включаючи вітрову і снігове навантаження, що вкрай важливо в холодну пору року. Тому можуть використовуватися у всіх регіонах України, без побоювань і ризиків.

Розрізняють одноповерхові, багатоповерхові та змішаної поверховості, з одним або декількома прольотами, холодні, утеплені.
Ці, та безліч інших деталей, важливо уточнити і обговорити. Зробити це можна прямо зараз, через віконце зворотного зв’язку або номерами, вказаними в контактах. Оперативно відповімо на всі питання. Чекаємо на ваш дзвінок!

 • торгові центри (від 3000,00 грн. за 1 кв.м)
 • промислові будівлі (від 6000,00 грн. за 1 кв.м)
 • офісні будівлі (від 7000,00 грн. за 1 кв.м)


В даний час користується популярністю будівництво ТРЦ з металоконструкцій, так як це набагато дешевше і швидше в порівнянні зі зведенням будівель традиційними способами. Наша компанія надає послуги спорудження об’єктів таким способом з наданням гарантії надійності і якості. Якщо вам потрібно будівництвом ТРЦ в Україні, звертайтеся до нас прямо зараз за вказаними на сайті контактними даними: номером мобільного телефону або адресою електронної пошти.

Основні переваги ТРЦ з металоконструкцій


Для того щоб побудувати торговий центр в більшості випадків необхідна велика кількість грошей і часу. Кожен замовник завжди хоче в процесі виконання робіт заощадити свої фінансові кошти і ресурси. Саме тому багато наших клієнтів віддають перевагу технології зведення з використанням металоконструкцій. Основні його переваги полягають в наступному:

 • Швидка швидкість зведення. Це обумовлено декількома факторами: однотипністю використовуваних елементів, їх простотою і великим досвідом наших майстрів.
 • Легкість, яка не вимагає споруди великого фундаменту. Це не тільки економить час, а й гроші. Навіть в разі, якщо об’єкт буде мати кілька поверхів, його підстава може бути не таким міцним, який потрібен на будівництво будівлі з залізобетону.
 • Відповідність споруди всім чинним в країні нормам – екологічним, санітарним і т.д. Для цього на об’єкт проводяться відповідні комунікації, передбачені проектною документацією. Йдеться про електрику, водопостачання, каналізації, вентиляції і т.д.
 • Велика розмаїтість форм і розмірів. Цьому сприяють матеріали, які використовуються для створення металоконструкцій. Сталь високих марок і правильно спроектовані ферми – запорука того, що будівля в результаті буде дійсно міцним і зносостійким. Корисна площа таких споруд, як правило, дуже значна.
 • Висока енергоефективність. Для цього можуть використовуватися відповідні сендвіч-панелі. Вони являють собою типові елементи, які складаються з декількох шарів. Внаслідок цього їм вдається досить добре утримувати тепло всередині приміщення.


Якщо вас зацікавили модульні будівлі та споруди, наші фахівці готові вам їх спроектувати і звести протягом порівняно короткого періоду часу. Дана послуга відрізняється високою якістю і надійністю, які ми готові гарантувати своїм клієнтам.

На що звернути увагу?


Що користується попитом послуга, яка має на увазі необхідність ретельного продумування не тільки того, яким чином має виглядати будинок, а й того, де саме воно повинно бути розташоване – це будівництво торгових центровпод ключ в Києві. Важливо правильно підібрати район таким чином, щоб постійно був відповідним наплив клієнтів. Якщо підприємство націлене на відвідувачів на машинах, необхідно організувати відповідний під’їзд і місце для парковки.

Зовнішній вигляд будь-якого торгового центру в сучасно світі грає істотну роль. Від нього залежить те, чи будуть довіряти клієнти конкретного магазину. В даний час виконати фасад можна з багатьох матеріалів, незалежно від того, які технології були використані в процесі спорудження каркаса.

На разработкупроектірованія торгових центрів ціна залежить від багатьох факторів. Вартість часом може бути високою, але шкодувати на це гроші ні в якому разі не варто. На думку деяких фахівців, набагато краще витратити свої фінансові кошти на грамотне створення проекту, ніж потім шкодувати через те, що клієнта будуть комфортно себе почувати на об’єкті.

Якщо вам потрібно торгового центру будівництво, важливо врахувати також і безпеку. У цю категорію можна віднести такі фактори, як:

 • якість матеріалів;
 • міцність металоконструкцій;
 • пожежна сигналізація;
 • наявність служби охорони;
 • установка камер відеоспостереження;
 • наявність камер зберігання;
 • передбачене місце для металодетекторів тощо


При виникненні будь-яких питань наші фахівці готові вас проконсультувати повністю безкоштовно. Таким чином можна отримати відповіді, на підставі яких клієнт зможе прийняти дійсно зважене рішення з приводу того, яким саме має бути готовий об’єкт.

Від чого залежить вартість?


Торгово-розважальні центру і промислові будівлі з сендвіч-панелей – це вже типові на сьогоднішній момент споруди, які зводяться повсюдно. Вони довели свою ефективність і дійсно хороші функціональні якості. Їх вартість залежить від ряду факторів, які обов’язково варто врахувати. Серед них варто виділити в першу чергу такі:

 • терміновість виконання поставленого завдання;
 • регіон зведення і умови цього процесу;
 • необхідність залучення додаткового обладнання;
 • потреба в розробці проекту і його складність;
 • кількість використовуваних металоконструкцій;

Клієнт може замовити на нашому сайті розрахунок вартість торгово-розважального комплексу, виконаного з металоконструкцій. Надалі ця сума вноситься в офіційний договір, який підписується із замовником. У ньому визначаються основні права і обов’язки кожної з боку.

Наша компанія – це багатопрофільна організація, яка готова побудувати не тільки безкаркасні напівкруглі ангари або гаражі, а й дійсно швидко окупаються торгові центри. Звертайтеся до нас прямо зараз і ви переконаєтеся в цьому!

Торгові міні-центри

Детальніше

Торгові центри швидкобудуємі

Детальніше

Торгові центри монолітно-каркасні

Детальніше

Торгові центри швидкомонтовані

Детальніше

Торгові центри модульні

Детальніше

Торгові центри з металоконструкцій

Детальніше

У Вас залишилися питання?

Заповніть форму зв'язку і наші фахівці обов'язково
проведуть Вам консультацію

Зв'язатися з нами