Image

Більше двох десятків років ми спеціалізуємося на проектуванні і виготовленні великих металоконструкцій. Завдяки багаторічному досвіду і високої професійної етики ми гарантуємо найвищу якість послуг, доступні ціни та надання гарантійних зобов’язань. Ми особисто стежимо за всіма етапами роботи – від першого контакту з замовником і попереднього проектування до монтажу конструкцій.
Фактично, в нашому технічному офісі працює висококваліфікований персонал, а інженери використовують найсучасніші робочі станції для 3D-проектування і найскладніших структурних вимірів.

Всі розрахунки виконуються за допомогою спеціального програмного забезпечення для проектування конструкцій і детального визначення всієї специфікації проекту. Остаточний кошторис дасть замовнику точне уявлення про те, який об’єкт буде створений, які ресурси і матеріали для цього будуть задіяні (використовувані профілі, тип займаної площі і т. Д.).

Якщо вас цікавить виробництво великогабаритних металоконструкцій – ми готові взятися за справу і надати можливість реалізації проекту «під ключ». Для уточнення подробиць співпраці або просто для безкоштовної консультації звертайтеся до менеджерів нашого сайту. Не сумнівайтеся, вам буде запропоновано найкращу цінову рішення проекту, спеціально розробленого для потреб вашого бізнесу.

Також співпрацюючи з нами ви можете побудувати торговий центр ценакоторого буде максимально доступною, замовити зведення офісних будівель, автомийок, павільйонів, спортивних споруд, а також приватних котеджів!

Переваги співпраці з нашою компанією


Ми виробляємо металоконструкції будь-якого призначення, від сільськогосподарських до промислових об’єктів, виконуємо проектування і монтаж металевих конструкцій і будівництво збірних модулів.
Ми здатні вирішувати найширші проблеми, пов’язані з проблемами проектування, створюючи оптимальні рішення за допомогою спеціального програмного забезпечення в галузі, вносячи зміни в нові проекти або вже підготовлені креслення.
Під час першої зустрічі з клієнтом ми дамо максимально точну економічну оцінку, а потім приступимо до розробки конкретного проекту, відразу оцінивши тривалість роботи і строго дотримуючись встановлені терміни.

Наша компанія здатна керувати проектом з моменту його розробки до завершення робіт в рамках чітко визначеного виробничого циклу.
Весь процес проектування металоконструкцій можна розділити на такі етапи:

 • Зустріч з замовником для узгодження умов і рекомендацій по проекту.
 • Розробка проекту ангара для сг техникії конструктивних розрахунків відповідно до чинних нормативів.
 • Виконання узгоджених з замовником технічних креслень.
 • Закупівля якісних матеріалів, сертифікованих за специфікацією замовника.
 • Підготовка до виробництва в нашому великому виробничому цеху.
 • При необхідності, додаткова обробка матеріалів, обраних замовником.
 • Транспортування розібраної конструкції до місця призначення.
 • Заливка фундаменту.
 • Монтаж ангара під техніку з використанням відповідної спецтехніки.
 • Завершення проектно-монтажних робіт.
 • Здача об’єкта в експлуатацію.


Як бачите, ми турбуємося про те, щоб ви залишилися задоволені підсумковим результатом, тому використовуємо найсучасніші технології і передове устаткування для виробництва будь-яких елементів важких металевих конструкцій як для цивільного, так і для промислового застосування.

Для забезпечення максимальної точності і відмінних результатів нашими фахівцями виконуються всі етапи зведення ангара для кар’єрної техніки аж до введення об’єкта в експлуатацію.
Кращі технічні фахівці мають багаторічний досвід роботи в цьому секторі і постійно навчаються новим методам, які дозволяють працювати швидко, ефективно, якісно. Плюс в нашому арсеналі знаходиться сучасне обладнання та техніка, що також прискорює процес реалізації проекту і робить його менш ресурсовитратності для клієнта.

Ще одна з наших сильних сторін – точність і якість всього виробничого процесу. Всі проекти металоконструкцій, які ми розробляємо враховуючи специфікації замовника, виконуються відповідно до діючих правил техніки безпеки. Також ми завжди надаємо сертифікаційну документацію з використовуваних матеріалів і розрахунками конструкцій, так що вам не варто сумніватися в правильності свого вибору.

Щоб гарантувати якість готової продукції, весь виробничий процес і використовуються матеріали сертифіковані і відповідають найвищим нормативам якості. Ми йдемо в ногу з часом і слідуємо технічному прогресу, тому готові задовольнити запити, що пред’являються кожним з клієнтів. Пропонуємо не тільки ангари для кар’єрної і с / г техніки, а й модульні складські приміщення. Звертайтеся, наші послуги в повному вашому розпорядженні!

У Вас залишилися питання?

Заповніть форму зв'язку і наші фахівці обов'язково
проведуть Вам консультацію

Зв'язатися з нами