Image

ПМК-1-компанія з майже тридцятирічним досвідом роботи в області виробництва металоконструкцій. Ми здатні гарантувати реалізацію проектів будь-якого рівня складності. Завдяки компетенції і професіоналізму, придбаним за роки, нам вдалося вийти в лідери сучасного ринку. Діяльність здійснюється в цивільній і сільськогосподарської промисловості, а все зведені металоконструкції відповідають заявленим вимогам і запитам клієнтів.

Професіоналізм співробітників, використання виключно якісних матеріалів і устаткування для виробництва дозволяють проектувати і будувати ангари під ключ для наших клієнтів по всій країні. Ми пропонуємо розробку як мобільних, так і постійних об’єктів арочного і прямокутного типу.

Завдяки скоординованій роботі висококваліфікованих інженерів і техніків, а також постійного оновлення та модернізації робочого обладнання, можна задовольнити запити кожного окремого клієнта і виробляти будівництво ангарів в Україні на європейському рівні. Ми можемо спроектувати і зібрати ангар будь-якого типу, в залежності від призначення, експлуатації та т. Д. Використання передових технологій в поєднанні з ексклюзивними технічними характеристиками, які роблять ПМК-1 компанією, якість робіт якої визнано на світовому рівні.

Різновиди ангарів


Пропонуємо комплексний підхід до організації виробничого і установочного процесу. Замовивши у нас ангар під ключ з розробкою унікального дизайн-проекту, ви можете розраховувати на високу якість робіт, доступні ціни, професіоналізм і повну відповідність прописаним в договорі умов співпраці. Ми цінуємо свою репутацію, тому дбаємо про те, щоб кожен з клієнтів залишився задоволений!

Що стосується різновиди вироблених нами ангарів, вони поділяються не лише по конструкційним відмінностям, а й призначенням:

 • виробничі ангари;
 • приміщення під склади;
 • як варіант для створення автосервісу;
 • в якості гаража для промислової техніки;
 • зерносховища або овочесховища;
 • тимчасового мобільного укриття;
 • в якості об’єкта для зберігання і переробки продукції сільського господарства.


Як бачите, варіантів є маса, але вибір завжди залишається за вами!

Зверніть увагу, що всі розцінки на виготовлення і монтаж металоконструкцій можна дізнатися у нас на сайті. При виникненні додаткових питань можете сміливо звертатися до наших менеджерів, вони допоможуть знайти рішення будь-якої проблеми і підібрати підходящий варіант металоконструкції в залежності від ваших цілей.

Що має на увазі рішення «під ключ»


Сьогодні багато хто бажає купити металевий ангар в Києві, але по суті мало хто розуміє як відбувається цей процес, з яких етапів складається і скільки в підсумку буде коштувати.

Відразу поспішаємо відзначити, що виготовлення ангарів під ключ – це оптимальний варіант у співвідношенні ціни, якості і швидкості виконання замовлення. Вам не потрібно окремо шукати підрядників, які забезпечать збір каркаса, монтажу криття і проведуть комплексне обслуговування металоконструкції при необхідності.

Звернувшись в нашу компанію ви зможете укласти договір розробки, виробництва і монтажу потрібного об’єкту «під ключ», плюс при необхідності замовити ремонт або обробку вашого об’єкта. Ми беремо на себе всю відповідальність і турботи на кожному з етапів. Плюс вартість ангара з металоконструкцій в цьому випадку буде найбільш вигідною!

Якщо говорити коротко, то цикл виробництва і монтажу буде проведено в кілька етапів:

 • Підготовка робочого майданчика, вирівнювання під будівництво.
 • Облаштування фундаменту.
 • Виготовлення, транспортування на об’єкт і монтаж несучих елементів.
 • Зовнішня обшивка ангара, яка важлива для утеплення.


Якщо ангар буде піддаватися впливу агресивного зовнішнього середовища, ми застосовуємо спеціальну сталь з алюмоцинковим покриттям. Всі характеристики покриття, необхідні для забезпечення найвищих стандартів якості та безпеки, гарантовано витримають навіть екстремальні навантаження. При цьому ціна на будівництво ангарів в Києві не підвищується.

Вибір компонентів для всіх виготовляються ангарів є результатом багаторічного досвіду в цьому секторі, який призводить до використання тільки кращих матеріалів, здатних задовольнити всі вимоги до міцності, функціональності використання і довговічності, що пред’являються діючими нормативами.

Довіряйте досвіду, вибирайте перевагу українського партнера, який інвестує в майбутнє!

Якщо вас цікавить, скільки коштує готовий ангар з металоконструкцій – звертайтеся до наших менеджерів за телефоном, вказаним на сайті в розділі Контакти, або використовуючи кнопку швидкого зв’язку. Наші фахівці зв’яжуться з вами найближчим часом і безкоштовно проконсультують по будь-якому питанню.

Ангари холодні

Детальніше

Ангари утеплені

Детальніше

Ангари під майстерні

Детальніше

Ангари під автобізнес

Детальніше

Ангари для ремонту великогабаритної техніки

Детальніше

Безкаркасні ангари

Детальніше

Ангари з сендвіч-панелей

Детальніше

Ангари з профнастилу

Детальніше

Ангари шатрові

Детальніше

Ангари полігональні

Детальніше

Ангари прямостінні

Детальніше

Ангари аркові

Детальніше

Ангари швидкобудуюємі

Детальніше

У Вас залишилися питання?

Заповніть форму зв'язку і наші фахівці обов'язково
проведуть Вам консультацію

Зв'язатися з нами