Image

Сучасні шатрові ангари мають широкий спектр застосування, їх можна використовувати як складські приміщення, виробничі цехи, манежі, накриття для спортивних майданчиків і т. Д. Немає необхідності в будівництві фундаменту, досить рівною брукованої майданчика! Переваги ангарів шатрового типу перед аналогами пояснюються тим, як вони зроблені. Побудувати даний павільйон-ангар дуже просто, тому що завдяки модульної конструкції основа дуже легко і швидко збирається, а після монтажу окремих модулів на них монтується міцну основу.

В процесі експлуатації ангар можна довільно розширювати або вкоротити за допомогою додавання або зняття окремих модулів. Ця перевага також ефективно використовується при переміщенні збереженні розібраного ангара. Дані конструкції дуже мобільні, їх легко переміщати з об’єкта на об’єкт без особливих трудових і ресурсних витрат.

Будівництво шатрових ангарів


Шатрові ангари мають базову ребристу модульну конструкцію з несучих рифлених алюмінієвих профілів, з’єднаних сталевими оцинкованими елементами. Конструкція не має внутрішніх опор, що дозволяє оптимально використовувати крите простір. Завдяки можливості модульного складання каркаса, можна будувати ангари різних розмірів, а також системи з прольотами різної ширини.

Сьогодні ангар металевий шатровий – це оптимальний варіант приміщення з двосхилим дахом і похилими, що звужуються стінами. Як правило, в якості обробки використана холодна алюмінієва обшивка або листи металопрофілю.

Увага! Крім виробництва ангарів займаємося виготовленням кіосків в Києві, торгових майданчиків, побутівок і т. Д. При необхідності розробимо індивідуальний дизайн-проект охоронного споруди, гаража, автомийки, АЗС.

Деталі несучої конструкції ангара мають термін служби не менше 30 років. Вони відрізняються такими характерними перевагами:

 • міцні і зносостійкі;
 • які не піддаються впливу зовнішніх факторів;
 • стійкі до втрати форми і кольору;
 • їх використання гарантує довгий термін служби;
 • облицювання збірного шатрового ангара відноситься до групи матеріалів зниженої горючості;
 • кольорове оформлення облицювання можна вибрати з актуальних зразків;
 • ціна на шатрові ангари в Україні досить доступна.


Також ми пропонуємо широкий вибір аксесуарів для шатрових ангарів, серед яких підлоги, вхідні замикаються двері, вентиляція, карнизи, з’єднувальні переходи, системи освітлення і обігріву.

Як зробити правильний вибір шатрового ангара


Металоконструкції підбираються за типом складського приміщення. У нас можна купити шатровий ангар виготовлений з високоякісних труб основи і надійного матеріалу покриття, що забезпечує тривалий термін служби. Про ремонт і обробці ангара при належному догляді можна не турбуватися протягом декількох десятків років.

Ангари даного типу можуть служити складськими цехами для зберігання матеріалів і товарів або використовуватися у вигляді гаража для техніки. Сфера застосування конструкцій дуже різноманітна, і залежить від напрямку діяльності компанії. Ми пропонуємо варіанти на будь-який смак і бюджет. Сміливо звертайтеся до наших менеджерів і вони допоможуть розрахувати будівництво шатрового ангара, проконсультують по будь-яких питань, допоможуть оформити замовлення.

Звертаємо вашу увагу, що виробництво здійснюється з якісних європейських матеріалів. Завдяки цьому наші ангари можуть служити десятиліттями і не вимагати специфічного догляду.

Вибираючи послуги з виготовлення металоконструкцій від ПМК-1 ви віддаєте перевагу якості, функціональності, мобільності і фінансової доступності. Ангари шатрового типу можуть бути підлогового або бункерного типу, розділятися перегородками на відсіки або складати єдину площину. Вибір залежить від специфіки використання, призначення і т. Д.

Для того, щоб зробити правильний вибір і не пошкодувати про капіталовкладення, радимо звернути увагу на наступні моменти:

 • Площа, яку повинна займати конструкція;
 • Навантаження на підставу;
 • Ціль використання;
 • Максимальна вітрова та снігове навантаження;
 • Тип енергоефективності;
 • Наявність або відсутність утеплювача і т. Д.


Більш детальну консультацію ви можете отримати, звернувшись до наших спеціалістів за вказаними номерами телефону або написавши на електронну пошту вказану в розділі Контакти. У порівнянні зі звичайними складами, ангарні шатрові приміщення можуть мати прекрасні теплові властивості при набагато менших фінансових витратах. Метою технологічного розвитку в сфері розробки даних модульних приміщень є стійкість до будь-яких кліматичних умов, високих навантажень і, перш за все, економія всіх витрат на будівництво та експлуатацію.

У Вас залишилися питання?

Заповніть форму зв'язку і наші фахівці обов'язково
проведуть Вам консультацію

Зв'язатися з нами