Image

Що являють собою блоково-модульні гуртожитки, у чому їх основні переваги та яка сфера застосування? На ці та багато інших питань ми намагатимемося дати максимально розгорнуті відповіді у цій статті.

І так, сама по собі концепція модуля сьогодні є у багатьох різних областях. Від міського планування до архітектури, від меблів до промислового дизайну – суть тут завжди однакова і заснована на використанні та повторенні базових схем для створення та розробки складніших структур. Та ж філософія застосовна і до збірних будинків, а в нашому випадку – модульних гуртожитків, ціна яких у рази нижча від фундаментальних будівель.

  • гуртожиток модульного типу вигляд внутрішньо
  • модульний гуртожиток всередині

Окремі основні, стандартні компоненти, звані «моноблоки» з’єднуються один з одним для створення складних структур, відповідають функціональним і просторовим потребам тих, хто їх використовує. Прикладами можуть бути розташовані поруч або дво- чи трирівневі конструкції, що часто використовуються для розміщення збірних офісів, лабораторій або гуртожитків.

Які основні сфери застосування модульних збірних гуртожитків?


Області застосування практично нескінченні. Одна з великих переваг цих конструкцій – це їхня надзвичайна універсальність. Фактично можна об’єднати два або кілька модулів для створення складних індивідуальних рішень на одному або декількох поверхах. Навіть внутрішню кожну модульну збірну будівлю можна розробляти за бажанням клієнта, додаючи або видаляючи стіни, вікна, включаючи або прибираючи аксесуари, щоб отримати простір, що повністю відповідає певним потребам.

За допомогою сучасної технології модульних будівель, що швидко будуються, можна побудувати склад або звести АЗС, розробити проект торгового центру або адміністративної будівлі. Зверніть увагу, що довірившись нашій компанії, ви також зможете побудувати ангар безкаркасний або спроектувати унікальний спортивний комплекс.

Продовжуючи тему модульних збірних конструкцій, хочемо дати відповідь на питання, яке виникає у багатьох наших клієнтів: а такий об’єкт хіба може стати повноцінним житловим будинком (нехай і тимчасовим)? Звісно може!

Серед багатьох застосувань модульних збірних об’єктів є можливість створення окремих житлових модулів або з кількох одиниць. Це справжні будинки, де можуть розміститися цілі сім’ї на весь час реконструкції їхнього житла. Цей тип збірних будинків має залежно від кількості мешканців площі рівні 30, 45, 60 і 75 м².

Також зазначити, що гуртожитки блочно модульного типу можуть бути обладнані:

  • одномісними та двомісними спальнями;
  • кухнею;
  • ванною кімнатою.


Як і інші збірні будинки, вони можуть бути додатково обладнані водними та електричними системами, кондиціюванням повітря та тепловим насосом.

Яким стандартам мають відповідати модульні збірні гуртожитку


Якщо ви маєте намір купити модульні будинки гуртожитку, то обов’язково повинні розуміти, що всі модульні моноблоки та збірні будинки можуть відповідати характеристикам, передбаченим чинними стандартами, відповідно до конкретних вимог, які суттєво різняться залежно від передбачуваного використання та місця встановлення.

Різне передбачуване використання також тягне за собою різні вимоги:

  • щодо поверхонь (відповідно до правил гігієни, місцевих правил та правил техніки безпеки на робочому місці);
  • щодо вогнестійкості (відповідно до технічних правил, що застосовуються в кожному конкретному випадку);
  • ізоляції та системи (відповідно до закону про споживання електроенергії та безпеки).


Після визначення конкретної потреби завжди можна отримати ідеальну відповідність модульних збірних будівель, що застосовуються до стандартних вимог. Що робити, якщо вам потрібний модульний збірний блок, але за обмежений час? Немає проблем! У ПМК-1 вам допоможуть звести модульні будівлі гуртожитку у Києві за будь-якої тимчасової потреби у житловому просторі (у разі проведення робіт чи ремонту, а також для обмежених заходів, таких як сезонні ярмарки або у разі надзвичайної ситуації).

Недорогий гуртожиток заводського виготовлення має безліч застосувань як для тимчасового, так і постійного проживання. Його можна спроектувати, побудувати та за необхідності доставити як мінімум на 40% швидше, ніж традиційні бетонні або цегляні конструкції.

У той час як готується майданчик під модульні гуртожитки швидкобудуюємі під ключ, одночасно проектуються і виробляються на заводі модулі відповідно до ваших вимог. Потім вони транспортуються та збираються на вашому об’єкті. За справу беруться виключно професіонали, тож роботу буде закінчено швидко та якісно.

Зверніть увагу також на те, що модульні гуртожитки як мінімум на 20% дешевші у будівництві завдяки суворим заводським процесам та меншій кількості відходів. Ви можете створити недорогий житловий простір під ключ у найкоротші терміни, а ми вам допоможемо, адже виготовлення модульних гуртожитків для робітників в Україні – це один з основних профілів нашої діяльності. На проектування та будівництво великих багатоповерхових будівель часто витрачаються роки, а модульні елементи можуть бути виготовлені у максимально стислий термін.

Також серед широкого спектру послуг виділяємо будівництво швидкомонтованих торгових центрів, павільйонів, кіосків, АЗС, літніх терас, побутівок, зупинок тощо.

У Вас залишилися питання?

Заповніть форму зв'язку і наші фахівці обов'язково
проведуть Вам консультацію

Зв'язатися з нами