Image

Перед сезонним використанням катера або човна ці транспортні засоби потрібно ретельно оглянути і при потребі відремонтувати. І відразу постає питання про те, де проводяться ці заходи, де суду перечікують осінь і зиму, уникаючи негативного впливу погодних умов?

Щоб судна були в повній безпеці для них будуються спеціальні елінги для човнів – спеціальні приміщення ангарного типу, які можуть бути як приватного так і загального використання. Вони обслуговують і сезонно зберігають водні судна. Дані елінги обладнані всім необхідним і підходять як для дорогих яхт, так і більш бюджетного водного транспорту. Що стосується конструктивних особливостей елінгів, вони відрізняються високою функціональністю, надійністю, великим періодом служби.

Щоб замовити ангари для човнів в Україні за гарною ціною можете звертатися до менеджерів нашої компанії. ПМК-1 пропонує не лише послуги зведення металоконструкцій, а й монтаж спеціалізованих об’єктів на зразок гаражів для водного транспорту.

Що важливо враховувати під час зберігання човнів

При зберіганні човнів важливість цієї операції визначається необхідністю забезпечити бездоганну роботу транспортного засобу. Для більшості яхтсменів щороку настає час, коли виникає потреба відкласти водні прогулянки, екскурсії, круїзи та регати наступного року. І з настанням нового сезону знову необхідно замислитися про зберігання і безлічі робіт, які необхідно буде виконати, щоб максимально продовжити термін служби човна.

У жодному разі зберігання не можна розглядати як швидку операцію, яку можна провести в останній момент. Фактично, навіть щодо обслуговуваннячовнів застосовуємо девіз, настільки улюблений стоматологами: «профілактика краще, ніж лікування». Це означає, що чим вищий рівень профілактичних заходів, тим менше поломок чекатиме вас у майбутньому сезоні. коли ви знову захочете спустити її на воду.

Насправді турбота про зберігання човна починається з переміщення його в безпечний і тихий ангар для зберігання водного транспорту. Там можна буде перевірити ходові якості човна, кермо, нанести протикорозійне покриття.

Правильне зберігання човна для запобігання поломкам

Насамперед, як тільки закінчиться сезон катання на воді, потрібно замислитись про те, щоб замовити гараж для катера у Києві. Якщо є можливість побудувати власний елінг для водного транспорту – це чудово. Далі потрібно подбати про транспортування та приступити до чищення зовнішньої частини. У цей момент під рукою повинні бути всі необхідні аксесуари: губки, швабри, миючі засоби.

Після того, як будуть видалені сліди піску та солі, а також водорості та вапняк, буде легко виявити будь-які пошкодження та ділянки, які потребують втручання: як у випадку скловолокна, так і у випадку дерева. Залежно від базового матеріалу потрібно використовувати відповідні ремонтні комплекти або різні епоксидні смоли.

Комерційна вигода будівництва елінгів

Важливо відзначити, що будівництво елінгів для катерів може бути на воді і на суші. Все залежить від типу планованої конструкції, місць, методу навантаження водного транспорту і т.д.

Наша компанія пропонує вам розробку персонального дизайн-проекту, що повністю відповідатиме заявленим вимогам і допоможе заощадити ваш бюджет. Зверніть увагу, що ми спеціалізуємося на монтажі аркових металоконструкцій, але при цьому реалізуємо будівництво спеціалізованих будов, таких як стоянки для водного транспорту, АЗС, гаражі, бокси і т.д.

До переваг співпраці з ПМК-1 клієнти, які вже встигли оцінити переваги компанії, належать:

  • доступні ціни на послуги;
  • комплексний підхід до будівництва;
  • надання послуги з будівництва «під ключ»;
  • супровід на всіх етапах співробітництва;
  • надійність та практичність готових об’єктів;
  • економічність та максимальне зниження виробничих витрат.

І це далеко не всі переваги! Ми можемо швидко побудувати гараж для яхти під ключ як для фізичної особи, так і з метою комерції. У приміщенні або на відкритому повітрі, під час зимового відпочинку, човен повинен бути надійно захищений і ми готові надати вам таку можливість. Багато користувачів воліють просто використовувати чохли для човнів, але зберігання водного транспорту в спеціалізованому гаражі набагато ефективніше. Елінги дозволяють захистити човен від дощу та іншої негоди, вони ідеально підходять як для морського, так і для річкового транспорту.

Обов’язково пам’ятайте, що зимове зберігання човнів та катерів – це щорічна операція, яка іноді може бути стомлюючою, проте вона гостро необхідна для якісного обслуговування та підтримки працездатності транспортних засобів.

Звертайтеся, ми готові проконсультувати вас з будь-якого питання. Пропонуємо розрахувати вартість складу з металоконструкцій, продумати до дрібниць ціну за облаштування ангару і допомогти максимально знизити підсумкову вартість.

У Вас залишилися питання?

Заповніть форму зв'язку і наші фахівці обов'язково
проведуть Вам консультацію

Зв'язатися з нами