Image

Сільськогосподарські приміщення від ПМК-1 можуть використовуватись для обробки та переробки сільськогосподарської продукції, ефективного захисту зібраних культур та техніки від мінливих погодних умов. У розробці проектів використовуються найкращі ідеї від наших провідних інженерів, завдяки чому ангари виходять максимально функціональними, ергономічними та економними.

Для обробки може використовуватися спеціальний утеплювач, який забезпечує постійний рівень температури та вологості, як у центрі ангару, так і по периметру, що дозволяє безпечно зберігати врожай або реалізовувати послуги з переробки с/г продукції.

Переваги с/г ангарів від ПМК-1


Ми реалізуємо будівництво ангарів із металоконструкцій таким чином, щоб не потрібно було ставити додаткові опори для покрівлі посередині. Завдяки цьому їх простір можна організувати як завгодно, з урахуванням специфічних вимог, пов’язаних, наприклад, з тваринництвом, зберіганням величезних обсягів зерна тощо. буд. виїзд автотралів. Виходячи з нашого досвіду, з упевненістю можемо сказати, що агротехнічні зали будуть успішними як на великих, так і середніх та малих фермах.

В ангарі можна підтримувати різні температурні режими, що дозволяє ефективно керувати не лише зберіганням урожаю, зерна та добрив, а й вирощуванням овочів. З цієї причини приміщення під сільськогосподарські комплекси вважається універсальним і з однаковим успіхом може використовуватися як гараж для сільгосптехніки, склад для сільгосппродукції, зерносховище, овочесховище, комплекс для вирощування грибів або завод сортування овочів та фруктів.

Вироблені нашою компанією ангари під склад щоразу можуть пристосовуватися до індивідуальних потреб господарств. Ви можете обрати:

  • оптимальний розмір та рівень утеплення;
  • вільно розташувати температурні зони;
  • передбачити наявність додаткових приміщень тощо.


Перевага вибраних металоконструкцій складу полягає в швидкій збірці цехів, що також дозволяє без проблем розширювати або переміщати об’єкт, а також демонтувати, перевозити та зберігати його у разі припинення використання. Завдяки цьому рішенню наші швидкомонтовані сільськогосподарські ангари – надзвичайно універсальне рішення!

Безпека та низькі витрати на обслуговування сільськогосподарського ангару


Ми виготовляємо сільськогосподарські ангари з високоякісних сертифікованих матеріалів. Проектуємо конструкції зі сталі, не схильної до корозії після цинкування і більш стійкої до пошкоджень. У свою чергу, обшивка виконується з матеріалів із найкращими параметрами теплоізоляції та вогнестійкості. Завдяки цьому сільськогосподарські приміщення безпечні та забезпечують відмінний захист для врожаю овочів, зерна, зберігання добрив та сезонної сільськогосподарської техніки.

Завдяки використанню сучасних технологій та роботі професійних бригад будівництво ангарів для зерна максимально спрощене та не займає багато часу.

Завдяки використанню спеціального утеплювача всередині приміщення гарантується стабільна температура та відсутність конденсату на стінах та стелі. В результаті ви отримуєте оптимальні умови для зберігання сільгосппродукції, чутливої ​​до умов зберігання (вологість, перепади температур). Крім того, вартість проектування металоконструкцій дуже доступна і в рази вигідніша, ніж спорудження боксів з цегли або будівництво ґрунтовних залізобетонних конструкцій. Також каркасні ангари прості та дешеві в обслуговуванні.

Ще однією великою перевагою наших утеплених овочесховищ та тваринницьких приміщень є дуже короткий час збирання, який у разі залу площею 1000 м2 становить близько десяти днів. Це можливо завдяки попередньому виготовленню сталевого каркасу та обшивки. Також дані конструкції за потреби можна вільно розширювати та переміщати.

Якщо ви бажаєте звести сільськогосподарські будівлі в Україні – ПМК-1 вам у цьому гарантовано допоможе! Для детальної консультації та отримання відповідей на запитання, що вас цікавлять, звертайтесь до менеджерів нашого сайту.

У Вас залишилися питання?

Заповніть форму зв'язку і наші фахівці обов'язково
проведуть Вам консультацію

Зв'язатися з нами