Image

Попит на тимчасові споруди з кожним роком зростає. Тож не дивно, адже у таких будівель є свої особливості і переваги. Давайте розглянемо їх більш детально, проаналізуємо деякі аргументи, які дозволять вам вирішити, в яких випадках будівництво тимчасових будівель і споруд є хорошим вибором.

Переваги тимчасових конструкцій


Для будівництва приміщень тимчасового зберігання, будь то модульні дачні побутівки або ангари для сезонного зберігання сільськогосподарської техніки, ми використовуємо інноваційну систему утеплення. Її перевага перед стандартними складськими приміщеннями, такими як склади і ангари з сендвіч-панелей, полягає в тому, що вона підтримує стабільну температуру всередині і відсутність конденсації вологи на стінах і стелі. Це дозволяє зберігати в приміщенні різні види продуктів: зерно, фрукти, овочі, техніку та спеціалізоване обладнання. Завдяки даній системі ви збережете свої товари в цілості й схоронності і будете впевнені, що вони будуть в хорошому стані протягом тривалого періоду часу.

Сучасний тимчасовий павільйон – це зручне і адаптоване простір, повністю підлаштовується до перевагам і вимогам клієнтів, а також до погодних умов в даному регіоні. Наші клієнти можуть вибрати оптимальний розмір холу, місце розташування в’їзних воріт, кількість побутових приміщень, форму покрівлі або вільно оформити внутрішній простір.

До основних переваг даних будівель відносять:

  • Відносно невелика вага і можливість установки без фундаменту.
  • Надійність конструкції.
  • Збереження презентабельного зовнішнього вигляду.
  • Простий і бюджетний монтаж.
  • Можливість демонтажу і перевезення будівлі.
  • Мінімальна підготовка будівельного майданчика.
  • Незначна вартість робіт.
  • Простий догляд, що не вимагає значних витрат.
  • Зали тимчасових складів мають модульну конструкцію, що дозволяє без проблем переміщати об’єкт. Усередині вони дуже просторі завдяки відсутності додаткових опор, так що вся робота може виконуватися в комфортних і невимушених умовах.

Також відзначимо, що ангари тимчасової споруди – це дуже гарне і економічне рішення, яке є чудовою альтернативою будівництву постійного приміщення під склад. Додатковою перевагою також є короткий час монтажу залу і його швидкий демонтаж після сезону. Обшивка і конструкція спроектовані таким чином, щоб полегшити демонтаж і подальше зберігання модулів.

Сам процес будівництва тимчасових будівель і споруд в Україні є їх найбільшою перевагою. Він може бути виконаний в лічені дні і є дешевшим рішенням, ніж традиційні цегляні будівлі.

Чому так важливо звертатися до фахівців


Модульні тимчасові конструкції швидко збираються, але цей процес тільки на вигляд здається простим. Якщо зведення буде виконано неправильно, а утеплювач стін буде негерметичних – тоді об’єкти доведеться додатково опалювати або охолоджувати в залежності від сезону. Також важлива якість матеріалів, використовуваних в будівлях цього типу. Саме тому важливо щоб розробка і монтаж споруд тимчасового типу, будь то житла або промислові об’єкти, були довірені фахівцям.

Співробітники ПМК-1 реалізують дешеві будівлі з сендвіч-панелей, представляючи на українському ринку запатентовану і конкурентоспроможну за ціною модульну продукцію. Крім того, модульні цеху, будь то тимчасові битовки або розбірні ангари ціна яких набагато вище, прості і дешеві в обслуговуванні, а також абсолютно екологічні. З іншого боку, сталева рама оцинкована гарячим способом, що запобігає корозії і захищає конструкцію від механічних пошкоджень. Сталеві модульні будівлі від ПМК-1 відрізняються високою ефективністю і низькими витратами, тому їх часто вибирають підприємці.

За додатковою інформацією про проекти і замовленням монтажу звертайтеся до менеджерів нашого сайту. Завжди раді допомогти!

Тимчасові споруди під будівельні городки

Детальніше

Тимчасові споруди під укриття

Детальніше

Тимчасові споруди допоміжні

Детальніше

Тимчасові споруди складські

Детальніше

Тимчасові споруди модульні

Детальніше

Тимчасові споруди мобільні

Детальніше

Тимчасові виробничі споруди

Детальніше

Тимчасові споруди збірно-розбірні

Детальніше

У Вас залишилися питання?

Заповніть форму зв'язку і наші фахівці обов'язково
проведуть Вам консультацію

Зв'язатися з нами