Image

Наша компанія пропонує металоконструкції, призначені для використання як покрівля безконтактного миття самообслуговування. Пропоновані нами варіанти відрізняються специфікою конструкції, типом вибраних матеріалів, конструкцією даху та, звичайно, ціною.

Всі вироблені нами деталі автомийок надійно захищені від корозії та інших пошкоджень, спричинених тривалим впливом довкілля. Ми використовуємо технологію гарячого цинкування відповідно до чинних стандартів, а для підвищення естетичної цінності використовуємо порошкове покриття вибраного кольору наявної палітри.

Кожен елемент конструкції каркасної автомийки, запропонованої нашими фахівцями, виконаний таким чином, щоб можливо було легко розширити або модифікувати простір у майбутньому. Усі запропоновані клієнтам рішення не тільки інноваційні та перевірені часом, але й надзвичайно вигідні у фінансовому плані. Якщо у вас є якісь питання щодо проекту будівництва автомийки – сміливо звертайтеся до менеджерів нашої компанії.

На що звертати увагу при організації власної автомийки


Найперше, що варто врахувати – це, звичайно, її розташування. Для здійснення будівництва автомийки за вибраним проектом обов’язково необхідна підходяща земельна ділянка. Щодо вимог, що висуваються до майданчика, що підходить для монтажу автомийки, вони такі:

  • Можливість безперешкодного підключення до необхідних інженерних мереж;
  • Оптимальне розташування;
  • Достатня кількість вільного простору для будівництва даного об’єкту нашими фахівцями.


Для того, щоб ділянка вважалася привабливою для монтажу модульної автомийки під ключ, вона повинна знаходитися в безпосередній близькості біля великого скупчення людей. В ідеалі це якщо автомийка буде розташована на головних вулицях чи зручних транспортних перехрестях, дорожніх розв’язках або поблизу АЗС, популярного у місті торгового центру тощо.

Також важливо забезпечити хорошу видимість даного об’єкта, зручний доступ, можливість під’їзду з різних сторін, що збільшує комфорт користувачів. Наші металоконструкції з сендвіч панелі можуть бути розташовані в будь-якому місці та регіоні країни, а роботи виконуються у будь-яку пору року! Оцініть переваги швидкого модульного будівництва вже сьогодні.

Специфіка модульних автомийок


Хорошою альтернативою контейнерних мийок можна вважати модульну автомийку з металоконструкцій, ціна якої вас приємно здивує. Цей проект рекомендується для встановлення в місцях з низькою та середньою відвідуваністю. Він часто використовується для того, щоб клієнт міг розширити спектр надання послуг вже існуючого готового бізнесу (наприклад, АЗС, СТО тощо). Відмінне рішення для невеликих міст та максимально бюджетна версія для вас.

Характерні переваги модульної автомийки такі:

  • Економія вільного місця, оскільки модульне миття займає в рази меншу площу, ніж аналогічний закритий тип.
  • Одномодульне рішення може обслуговувати до трьох авто одночасно.
  • Легке та швидке розширення при необхідності, переобладнання літньої автомийки універсальну.
  • Ідеально підходить як доповнення до вже готового бізнесу, що давно працює.
  • Елегантний вигляд.
  • Доступні для клієнтів ціни.

Вибір конструктивних особливостей автомийки – це важливе рішення для кожного підприємця. Зовнішній вигляд миття є першим, що бачить водій, що проїжджає вулицею, саме з цієї причини конструкція повинна виконувати не лише захисну функцію, а й рекламну. Важливо, щоб вона була естетичною та відповідала основним стандартам, прийнятим у цій галузі. Ми пропонуємо вам кілька основних типів будівництва. Дізнатися докладно про їхні переваги та вибрати проект для себе ви зможете після консультації з нашим менеджером.

Також важливо звернути увагу, що під час будівництва автомийки із сендвіч панелей за недорогою ціною ми дотримуємося всіх стандартів безпеки, у тому числі піклуємося про навколишнє середовище. Наші співробітники крім стандартної кваліфікації також мають право встановлювати автомийки в особливих умовах, наприклад, на заправних станціях.

Ми забезпечуємо найвищі стандарти на кожному етапі реалізації. Пропонуємо професійні консультації, виробництво та будівництво безконтактних автомийок, а також професійні послуги з технічного обслуговування.

Звернувшись за допомогою до нашої компанії, ви можете вибрати не тільки монтаж автомийок або об’єктів призначених для заправки авто. Також ми реалізуємо промислові будинки з сендвіч панелей, проекти автосервісів, допомагаємо вибрати арочні або безкаркасні ангари, реалізуємо проекти житлового будівництва. Для уточнення деталей ви можете зв’язатися з представником компанії за вказаними номерами телефону або скориставшись адресою електронної пошти.

У Вас залишилися питання?

Заповніть форму зв'язку і наші фахівці обов'язково
проведуть Вам консультацію

Зв'язатися з нами