Image

Правильне зберігання овочів після збирання врожаю є надзвичайно важливим для його подальшого використання. Ось чому так важливо мати місце для зберігання сезонних культур. Замість цегляних будівель, які дуже дорогі, чудово підійдуть овочесховища зі сталі. Завдяки унікальним властивостям цього типу приміщень можна безпечно зберігати продукцію відповідно до всіх загальноприйнятих стандартів.

Серед пропозицій нашої компанії – сучасні, просторі та надзвичайно зручні у використанні овочесховища під ключ, склади для зерна, тваринницькі приміщення. Завдяки інноваційній технології будівництва та якісному утепленню в ангарах можна зберігати як зерно, так і овочі чи фрукти, у безпечних та оптимальних умовах. Особлива система циркуляції повітря дозволяє підтримувати постійну температуру всередині, і навіть відповідну вологість протягом року, що має вирішальне значення для правильного зберігання культур.

Переваги зведення овочесховищ від ПМК-1


Якщо вам необхідно в стислі терміни збудувати складське приміщення для овочів, ми готові вам допомогти! У нас є всілякі варіанти готових проектів, які ви можете взяти за основу, або найкращі інженери створять ваш особистий варіант овочесховища, враховуючи специфіку кліматичних умов, в яких він буде використовуватися, а також індивідуальні запити клієнта. Таким чином, будівля добре виконуватиме свої функції, забезпечить збереження врожаю та с/г обладнання за низьких експлуатаційних витрат.

Будучи провідним виробником ангарів з металоконструкцій ПМК-1, пропонує своїм клієнтам оптимальні варіанти для вирішення поставлених завдань. Зокрема, рекомендуємо звернути увагу на широкопрогонові каркаси складу, що забезпечують дуже просторий внутрішній простір без додаткових опор, що заважають повсякденній роботі. Велика площа та відсутність внутрішніх перегородок дозволяють не тільки зберігати овочі, але також зерно, розміщувати усередині стрічкові конвеєри, дробарки та пакувальні машини. Таким чином, конструкції можуть бути сучасним, універсальним та всебічно обладнані для зберігання, упаковки та переробки різних видів продукції.

Що стосується ціни будівництва овочесховищ, вона набагато нижча за вартість зведення цегляної будівлі, і це навіть незважаючи на те, що сільськогосподарські ангари виготовляються за індивідуальним замовленням. Оцінка вартості складається з багатьох елементів:

  • місця збирання;
  • площі та висоти об’єкта;
  • наявності однієї чи кількох в’їзних воріт;
  • утеплення;
  • додаткового обладнання;
  • призначення та способу використання.


Замість того, щоб зазначати якісь загальні суми, ми будемо раді підготувати індивідуальну оцінку проекту.

Зверніть увагу, що всі питання щодо підготовки, проектування промислових металоконструкцій в Україні та їх складання ми беремо на себе. Наші співробітники, аж до здачі готового об’єкта в експлуатацію, постійно будуть на зв’язку із замовником і у разі виникнення будь-яких проблем допоможуть оперативно їх вирішити. Маючи великий досвід та знання, ми можемо побудувати практично будь-який тип металоконструкцій: ферми, овочесховища, стандартні складські приміщення, комерційні зали тощо.

Зведення ангарів


Процес будівництва є максимально простим. Ми пишаємося тим фактом, що процес полягає у п’яти простих кроках:

  1. Планування об’єкту. Як тільки ми дізнаємось, які потреби клієнта, наша досвідчена команда інженерів та менеджерів починає розробку всіх необхідних креслень, готує будівельний проект.
  2. Сучасне виробництво. На сучасних заводах ми виготовляємо для вас всі несучі елементи, облицювання стін та покрівлю, а також сталеві каркаси основної конструкції. Роботизація зварювальних станцій забезпечує високу якість зварних з’єднань.
  3. Власні монтажні бригади Члени нашої команди всі роботи виконають акуратно, правильно, швидко та якісно.
  4. Здавання готового об’єкта. Ви отримуєте в своє розпорядження простір, що ідеально підходить для потреб вашого бізнесу. Керівник проекту проводить детальний огляд зданого залу. При цьому ви отримуєте всю фінальну проектну документацію: креслення, специфікації матеріалів та інші заздалегідь узгоджені документи.


Ми встановлюємо найвищі стандарти для себе як виробника та підрядника, тому незалежно від типу вашого бізнесу ви завжди отримуєте саме те, що вам потрібно. Плюс вартість арочного ангару у нас максимально доступна!

У Вас залишилися питання?

Заповніть форму зв'язку і наші фахівці обов'язково
проведуть Вам консультацію

Зв'язатися з нами