Image

Щоб забезпечити максимальне задоволення ваших потреб, ми пропонуємо зведення унікальних складських приміщень для бізнесу, які допоможуть організувати найкраще та максимально зручне місце для зберігання продукції. Популярні сьогодні металоконструкції на замовлення можуть бути як закритого, так і відкритого або комбінованого типу.

До відкритих типів можна віднести склади, призначені для збереження вантажів, які не вимагають захисту від агресивних зовнішніх впливів та природних атмосферних явищ. Якщо ваша техніка, запчастини або інші матеріали не бояться опадів, перепаду температури, вітру і так далі, немає сенсу переплачувати та споруджувати криті склади. До відкритих типів складських приміщень для приватних осіб також можна віднести конструкції, обладнані навісами.

Що стосується закритих складів, то найчастіше вони зводяться для забезпечення збереження товарів, які мають свою специфікацію в торгівлі або ж вимагають спеціальних умов (вологості, особливого температурного режиму і так далі).

Переваги відкритих складських приміщень

Сьогодні все частіше люди бізнесу цікавляться, де купити складські приміщення відкриті в Києві. Ми пропонуємо вирішити це питання, зв’язавшись із нашою клієнтською службою підтримки за вказаними на сайті номерами телефонів або написавши на електронну пошту. Менеджери компанії допоможуть визначитися з вибором та розкажуть про незаперечні переваги наших нових складських приміщень.

Зокрема, ми гарантуємо, що зведений за індивідуальним проектом склад буде одразу готовий до комплексних рішень щодо зберігання товару, його перепакування, маркування, твору обліку запасів, крос-докінгу, включаючи розподіл товарів кінцевим споживачам.

Відкриті склади в основному призначені для промислового і сільськогосподарського використання. Існують різні типи і конструкції відкритих збірних складів: зі сталі або залізобетону, а останнім часом на ринку з’явилися конструкції, що визначаються як «гібридні».

До основних переваг збірних сталевих конструкцій відносять:

 • Окремо виготовляються готові компоненти, розміри яких вже визначені, нарізані та готові до збирання.
 • Етап будівництва обмежується заливкою фундаменту, збиранням та фіксацією компонентів. У середньому на складання вистачає кілька тижнів.
 • Традиційні промислові ангари з цегли не можуть конкурувати зі сталевими конструкціями, тому що їх будівництво більш затратне, трудомістке і займає багато часу.
 • Висока безпека та надійність. На відміну від традиційних будівель, компоненти збірних навісів тестуються та вдосконалюються на етапі виробництва. Це дозволяє отримати більшу надійність конструкції та, як наслідок, безпеку експлуатації.
 • Більш доступна вартість будівництва складських приміщень.
 • Правильне розподілення навантаження на несучі елементи конструкції.
 • Можливість визначення та прогнозування будь-яких критичних проблем, присутніх на ділянці, де збиратимуться збірні склади, знижує складність будівництва.
 • Збірні конструкції спроектовані таким чином, щоб ефективно реагувати на внутрішні проблеми території, як у випадку із зонами з високим сейсмічним ризиком.

Як ви вже зрозуміли, фактично, збірна будівля має більш короткий час будівництва і значно скорочений час трудовитрат майже на 50% порівняно з капітальним будівництвом. Також ще однією великою перевагою є те, що відкриті складські приміщення під ключ можна без проблем розібрати, а потім зібрати в іншому місці, тому їх можна розглядати як довгострокове грошове вкладення.

У чому переваги конструкцій зі сталі та залізобетону

У збірних сталевих конструкціях операції монтажу, демонтажу, транспортування та повторного складання в іншому місці набагато простіше завдяки легкості матеріалу, що робить роботу швидшою та скорочує трудові ресурси. Оскільки сталева конструкція складу виготовлена ​​з дуже легкого матеріалу, її транспортування та складання обходяться набагато дешевше, ніж збірний залізобетон.

Також даний матеріал має велику стійкість до всіх кліматичних явищ, зокрема, коли йдеться про замерзання та відтавання. На відміну від збірних складів із залізобетону, навіть після завершення робіт, в сталеві конструкції можна вносити зміни як в саму конструкцію, так і в її розширення.

Увага! Також реалізуємо проекти ангарів полігонального типу, промислові будівлі, павільйони та багато іншого.

Збірні конструкції із залізобетону, що реалізуються нашою компанією, відрізняються:

 • гарною стійкістю до води, снігу та агресивних газів;
 • мають більшу теплоізоляцію тому ідеально підходить для суворих кліматичних умов;
 • набагато більш стійкі до горизонтальних навантажень;
 • вони набагато стабільніші стали.

Ми пропонуємо своїм клієнтам криті та відкриті спортивні споруди, промислові склади, ангари та різні виробничі будівлі за доступними цінами. Гарантуємо професійний супровід на всіх етапах співпраці, а також надаємо гарантійне обслуговування.

У Вас залишилися питання?

Заповніть форму зв'язку і наші фахівці обов'язково
проведуть Вам консультацію

Зв'язатися з нами