Image

Швидкомонтовані будівлі з металоконструкцій обшиті сендвіч панелями завдяки відносно низьких витратах і високих експлуатаційних властивостях користуються належною популярністю. Вони дуже часто використовуються в будівельній галузі для зведення комерційних, промислових, складських будівель, будівництва торгових павільйонів та інших будівель.

Переваги боксів з сендвіч панелей


Сендвіч-панель являє собою матеріал, що використовується при облицювальних роботах даху і стін будівлі. Він складається з серцевини теплоізоляції, вміщеній між листами металу. Цей матеріал, що несе функцію в якому виконують не самі панелі, а металевий каркас необхідний для їх кріплення, відрізняється легкістю, довговічністю, практичністю.

Основним аспектом для відмінності типів панелей вважається тип використовуваного ізоляційного матеріалу. Сьогодні на ринку представлені панелі снаполнітелем з полістиролу, мінвати і поліуретану. Відмінність полягає в параметрах:

 • тепло- і звукоізоляції;
 • вогнетривкими властивостями;
 • вагою.


У нас ви можете замовити будівництво боксів з сендвіч панелей в Україні за доступними цінами. Вони останнім часом набули величезної популярності завдяки своїм характерним переваг, особливо економічною вигодою. Якщо взяти і порівняти каркасну технологію в якій використовуються вищевказані сендвіч-панелі, з більш класичною конструкцією (наприклад, цегляної або кам’яної кладки), перша матиме значну перевагу.

Увага! Якщо вас цікавить скільки коштує ангар з сендвіч панелей і ви бажаєте зробити максимально детальний розрахунок – звертайтеся до менеджерів нашого сайту. Вони з задоволенням дадуть відповідь на всі ваші питання і допоможуть з вибором.

Виготовлення боксів з металоконструкцій

Сталевий каркас дозволяє будувати не тільки приватні будинки, але також гаражі, промислові споруди, бокси. Найчастіше у виробництві використовується холоднокатана сталь, а гнуті в гарячому стані профілі – набагато рідше через їх нерентабельність. Сучасні бокси з металоконструкцій відрізняються:

 • високою міцністю;
 • завдяки оцинкованому покриттю надійним захистом від корозії;
 • надзвичайною міцністю та стійкістю до зовнішніх чинників;
 • високою безпекою використання;
 • короткими термінами будівництва – зведення металоконструкцій займає від 4 до 7 днів;
 • великий корисною площею в порівнянні з боксами з цегли – каркасні конструкції відрізняються меншою товщиною стін;
 • універсальністю каркаса – з його допомогою можна будувати сталеві будинку, а також промислові будівлі, гаражі, бокси або інші підсобні приміщення;
 • можливість побудувати бокси в Києві або будь-якому іншому регіоні України в будь-який час року.


Бокси з металоконструкцій не тільки дешевше в будівництві, але і характеризуються меншими витратами на обслуговування. Базові профілі надійно захищені від корозії за рахунок спеціального оцинкованого покриття. Завдяки цьому промислові бокси зі сталевим каркасом можуть успішно експлуатуватися до півстоліття – без необхідності капітального ремонту.

Слід пам’ятати, що вартість будівлі з металлоконструкційзавісіт від індивідуальних аспектів будівництва. Зокрема, на підсумкову ціну впливає розмір, функціональні можливості, наявність або відсутність теплоізоляції боксу і багато іншого.

Далі поговоримо про недоліки використання сталевого каркаса. Мовчати про деякі слабкі місця, які характерні для даних боксів, немає сенсу, так як перед замовленням зведення об’єкта необхідно знати чого очікувати під час будівництва, а потім в процесі використання.

Недоліки боксів, виконаних за технологією легкого каркаса:

 • Зберігають дуже низький індекс накопичення тепла. В результаті опалювальне приміщення дуже швидко остигає при відсутності постійного теплоносія.
 • Характерною особливістю є те, що цей матеріал не має задовільних параметрів паропроникності, отже, необхідно забезпечити відповідну вентиляцію приміщення. В іншому випадку всередині боксу може виникнути небажана вологість.
 • Завдяки специфіці своєї конструкції бокси з сталевого каркаса в кінцевому підсумку можуть витримувати вплив різних зовнішніх факторів, але для цього варто вибирати виключно якісний матеріал каркаса і надійне покриття з сендвіч панелей.


Сьогодні наші клієнти вибирають Виготовлення боксів з металоконструкцій завдяки нижчій вартості будівництва в порівнянні з об’єктами, зведеними з блоків, каменю або цегли. Але, як ви вже зрозуміли, перевага даних об’єктів не тільки в демократичній ціні. Завдяки високим експлуатаційним характеристикам, збалансованої навантаженні на каркас, можливості вибору відповідних сендвіч-панелей для обробки кожен клієнт може розраховувати на якісну споруду будинку швидкого боксу в рекордно короткі терміни.

Бокси для майстерень

Детальніше

Бокси для пунктів шиномонтажів

Детальніше

Бокси для техніки

Детальніше

Бокси для автомийок

Детальніше

Бокси для автосервісу

Детальніше

У Вас залишилися питання?

Заповніть форму зв'язку і наші фахівці обов'язково
проведуть Вам консультацію

Зв'язатися з нами