Image

Тимчасові конструкції широко використовуються в сучасному світі, оскільки у них дуже короткі терміни складання, широкий спектр застосування і можливість повторного використання легких структурних компонентів. Ці конструкції, незважаючи на те, що не є елементами постійного будівництва, відрізняються особливою стійкістю до горизонтальних, вертикальних, статичним і динамічним навантаженням.

Не має значення використовуваний матеріал, конструктивно-технічне рішення, мета побудови або тривалість її використання. Термін «тимчасове будівництво» означає те, що споруди монтуються на землі тільки на певний період часу і повинні бути демонтовані протягом встановленого терміну.

Зведення побутових будівельних містечок


Послуга будівництва побутових будівельних містечок у нас є однією з найбільш популярних. Завдяки масовій забудові зростає потреба у використанні тимчасових споруд, які можна застосувати в якості житла для будівельників, зберігання робочої уніформи, обладнання, матеріалів і т. Д.

Що стосується часу, на яке потрібно звести ту чи іншу споруду, тут все індивідуально. Незмінним залишається лише правило необхідності демонтажу конструкції після завершення основного будівельного проекту. Якщо буде потреба зберегти якесь будова на майданчику на більш тривалий термін, можливо, будуть потрібні деякі конструктивні зміни, необхідні для нового використання. Вони повинні бути спочатку зроблені, а потім схвалені, щоб об’єкт можна було постійно використовувати для інших цілей.

Наша компанія також займається будівництвом вахтових селищ, модульний офісів, швидкомонтованих складських приміщень і т. Д. Звернувшись до фахівців ПМК-1, ви можете бути впевнені, що знайдете потрібний тип вже готового проекту по максимально доступною вартості.

Багато клієнтів помилково вважають, що можуть просто купити б / у побутові будівельні городки за вигідною ціною, але на практиці все виходить зовсім не так просто. Конструкції, які необхідні саме для ваших потреб, повинні бути виконані відповідно до:

  • об’ємом будівництва;
  • кількістю співробітників;
  • функціональним призначенням і т. д.


Відповідно, повністю задовольнити ваші потреби можуть тимчасові споруди під будівельні городки під ключ.

У чому переваги будівельних контейнерів і модульних будівель


До основних переваг будівельних контейнерів, безумовно, можна віднести швидкий монтаж і зручність транспортування. Моделі контейнерів можна легко перемістити в інше місце на будівельному майданчику за допомогою крана. З них часто формуються будівельні прорабські містечка.

Конструкційні типи контейнерів підготовляються відповідно до вимог замовника. Вони виробляються на заводах, а потім готуються до використання безпосередньо на будівельному майданчику. Контейнери можуть бути доставлені на об’єкт в лічені години. Вони дозволяють створити функціональний, універсальне, зручне і безпечне житловий простір для робітників, а також забезпечити безпечне зберігання особистих речей, уніформи, робочих інструментів і т. Д.

Ми також пропонуємо своїм клієнтам швидкобудуюємі ангари в Києві, будівництво ТЦ, офісів, автомийок, майстерень тощо.

У Вас залишилися питання?

Заповніть форму зв'язку і наші фахівці обов'язково
проведуть Вам консультацію

Зв'язатися з нами