Image

Невеликий комплекс, приміщення якого складаються з блоків, що дозволяє споруджувати подібні об’єкти максимально швидко, легко та дешево – це модульне будівельне містечко. Наша компанія надає клієнтам послуги зведення подібних будівель у всіх регіонах України. Перш ніж скористатися такою можливістю, варто звернути увагу на основні переваги модульних містечок, формування вартості їх будівництва та деякі інші фактори, які є справді важливими для замовників.

 • житло для будівельників фото
 • вигляд зсередини модульне містечко
 • модульні містечка зручні
 • житлові містечка для працівників
 • житлові місця для робочих
 • модульне містечко для працівників

Основні переваг модульних містечок

Сучасне будівництво модульних житлових містечок під ключ у Києві користується значним попитом внаслідок цілого ряду своїх переваг. Серед них наші клієнти відзначають насамперед такі:

 1. Можливість прискореного перевезення блоків вантажними транспортними засобами – безпосередньо із заводу на будмайданчик.
 2. Легкість конструкції, яка не потребує використання великого фундаменту. Це стосується навіть тих випадків, якщо готовий об’єкт є кількаповерховим. При цьому варто розуміти, що тип основи підбирається насамперед на підставі того, який саме грунт присутній на місці зведення об’єкта.
 3. Швидка швидкість зведення завдяки однотипності всіх елементів, які у цьому процесі. Ми гарантуємо дотримання всіх термінів, передбачених підписаним договором з клієнтом.
 4. Врахування всіх законодавчих норм, що стосуються пожежної та санітарної безпеки. Усі модульні конструкції додатково можуть бути обладнані вентиляційними, опалювальними, сантехнічними та електричними системами відповідно до проекту.
 5. Можливість швидкого здійснення ремонту за потреби. Якщо у вас виникає потреба замінити якийсь елемент, ви це без проблем можете зробити за дуже доступною вартістю.
 6. Довговічність експлуатації. Збірно-розбірні конструкції це блоки, які можуть використовувати далеко не один рік. При необхідності деякі з них навіть можна перевезти в іншу локацію та встановити на новому фундаменті.
 7. Дешевше будівництво в порівнянні зі зведенням комплексів традиційними способами з використанням цегли та залізобетону.


Виходячи з цього, можна відзначити, що побутові містечка модульні – це дійсно зручні конструкції, які нині мають значну популярність. Якщо вам потрібне їх зведення, ми готові надати такі послуги у будь-який момент.

Галузь застосування


Сьогодні на модульні містечка ціна є досить доступною для більшості наших замовників, тому їх часто використовують у тих випадках, коли в стислий термін необхідно надати нормальні умови для проживання цілої групи людей. Спочатку такі споруди використовувалися виключно з побутовою та господарською метою. Вони зберігали інвентар, використовували як склади тощо.

З розвитком технологій сфера застосування комплексів, про які йдеться, значною мірою розширилася. В даний час популярністю користуються блочно-модульні військові містечка, в яких можна розміщувати військових. Для солдатів у таких комплексах створюються всі необхідні умови проживання із забезпеченням різного типу зручностей.

Також попит є і на модульні міста для переселенців. Велика кількість людей внаслідок військових дій втратили свої будинки і змушені були тікати до інших регіонів. Можливість підведення до блокових комплексів комунікацій дозволила переселенцям тимчасово знайти житло з вельми гідними умовами для проживання в ньому.

Від чого залежить вартість будівництва?


Побудувати блочне містечко або арочний ангар – це швидкий процес, вартість якого залежить від цілого ряду факторів. Серед них наші конструктори та інженери виділяють такі:

 • необхідність розробки проекту;
 • потреба у підведенні комунікацій;
 • умови та регіон спорудження комплексу;
 • кількість блокових елементів;
 • види металоконструкцій, що використовуються;
 • складність проекту та необхідність реалізації нестандартних рішень;
 • терміновість виконання завдання і т.д.


Варто додатково звернути увагу, що наші фахівці попередньо складають кошторис робіт на кожен об’єкт. Таким чином, замовник може бути ознайомлений з ціною, яка не змінюється до введення будівлі в експлуатацію (за умови, що проект у результаті не коригується).

Як замовити роботу?


Якщо вам необхідне блочне містечко з металоконструкцій, будь-якої миті ви можете звернутися до нас за допомогою. Для цього потрібно скористатися вказаними на сайті контактами, такими як:

 • номер мобільного телефону;
 • Адреса електронної пошти.


Після обговорення всіх деталей з клієнтами підписується офіційний договір, в якому виявляються основні права та обов’язки кожної із сторін. З нього і здійснюється подальше співробітництво.

Також ми надаємо замовникам утеплення ангарів з профнастилу та інші типи будівельних робіт, які можуть знадобитися в низці випадків. Там обов’язково надається відповідна гарантія.

У Вас залишилися питання?

Заповніть форму зв'язку і наші фахівці обов'язково
проведуть Вам консультацію

Зв'язатися з нами