Image

Современные автомойки и здания из легких металлоконструкций представляют собой многофункциональные сооружения, возведение которых проводится в максимально быстрые сроки. Такие объекты в сравнении с капитальным строительством позволяют экономить большие объемы финансовых средств. Вследствие этого они и пользуются в настоящее время значительным спросом. Наша компания предлагает клиентам возведение СТО и автомобильных моек с применением разных типов легких конструкций с предоставлением гарантии на них. 

Мы осуществляем изготовление металлоконструкций в Киеве по факту принятия заказа. Вы должны сделать предварительную заявку, чтобы получить материал в необходимые вам сроки. 

Чим відрізняються наші об’єкти?


Легкі сталеві металоконструкції, які ми використовуємо для спорудження об’єктів різноманітного функціонального призначення, відрізняються своєю невеликою вагою та високою міцністю. Крім цього, вони характеризуються й іншими перевагами. Серед них наші клієнти найчастіше звертають увагу на такі:

 1. Швидке будівництво в обумовлені терміни. У нас є команда професійних робітників з багаторічним досвідом, які за допомогою своїх навичок та знань можуть спорудити СТО або автомобільне миття за відносно короткий період часу.
 2. Наявність гарантійного терміну користування. У разі виникнення будь-яких проблем, клієнт може звернутися до нас для їх вирішення (якщо їх поява не пов’язана з неправильною експлуатацією споруди).
 3. Підключення всіх потрібних комунікацій. До них можна віднести електрику, водопостачання, каналізацію, вентиляцію тощо. Роботи проводяться з дотриманням чинних норм та стандартів.
 4. Тривале збереження первинного зовнішнього вигляду. Досить презентабельний екстер’єр може бути реалізований за допомогою великої кількості різноманітних матеріалів. Це залежить безпосередньо від самого проекту та побажань замовника.
 5. Реалізація навіть нестандартних рішень. Будівництво легких конструкцій може бути здійснено практично будь-де. Ми готові взяти навіть за досить складні проекти, гарантуючи їх виконання відповідно до технічної документації.


Якщо вам потрібний автосервіс із сендвіч панелей, проект такої споруди можна замовити в нашій компанії з можливістю постачання всіх необхідних матеріалів та будівництвом будівлі в будь-якому регіоні країни.

Використовувані металоконструкції


Окрім будівництва, наша компанія також займається випуском металоконструкцій із сировини від перевірених постачальників. Внаслідок того, що ми використовуємо продукцію власного виробництва, виходить значною мірою здешевити зведення споруд. До того ж таким чином можна бути впевненим у міцності та надійності всіх матеріалів. Якщо вам потрібні металоконструкції на замовлення, ви можете звернутися до нас для виконання постачання партій. З їхньою допомогою можна реалізовувати різні за своєю складністю проекти.

Чому наші послуги дешевші, ніж у конкурентів?


Ми надаємо клієнтам не тільки можливість будівництва автосервісів з використанням легких матеріалів, а й надаємо послуги з виготовлення металоконструкцій. Внаслідок того, що в такому випадку застосовується продукція власного виробництва, собівартість будівництва об’єктів є мінімальною.

Розрахунок ціни будівництва здійснюється нашими спеціалістами заздалегідь. Він у результаті не змінюється у процесі реалізації проекту, якщо до нього не вносяться будь-які додаткові корективи з тих чи інших причин. Вартість формується на підставі наступного переліку важливих факторів:

 • складність проекту;
 • площа споруди;
 • необхідність підведення комунікацій;
 • особливості оздоблення;
 • терміновість виконання поставленого завдання;
 • потреба у наданні додаткових послуг тощо.


Спеціалізовані станції технічного обслуговування автомобілів, миття транспортних засобів, невеликі ангари, сільськогосподарські споруди та будівельні побутовки — все це кожен бажаючий може замовити в нашій компанії зараз. Для цього потрібно зв’язатися з нашими менеджерами з продажу за вказаними на сайті контактами: номером мобільного телефону та адресою електронної пошти. Ми гарантуємо отримання вами лише якісних та надійних послуг, які виконуються з наданням гарантії на них.

У Вас залишилися питання?

Заповніть форму зв'язку і наші фахівці обов'язково
проведуть Вам консультацію

Зв'язатися з нами