Image

Мобільні тимчасові будівлі та споруди на будівельному майданчику є дуже затребуваними, оскільки без них виконати зведення будь-якого великого об’єкта досить важко. Саме тому вони й мають відповідний попит. Наша компанія готова надати вам послуги створення побутівок з використанням металоконструкцій власного виробництва. Перед тим, як скористатися такою можливістю, слід звернути увагу на її основні особливості.

Сфера використання


Якщо вам потрібні тимчасові будівлі та споруди, розрахунок їхніх технічних характеристик наші фахівці готові виконати у досить стислий термін. Побудови, що проектуються нами, є універсальними за своїм використанням. Їхнє функціональне призначення може бути зовсім різними.

Нерідко невеликі ангари потрібні на фермах та сільськогосподарських підприємствах, а ось тимчасове зерносховище часто ставиться на полях для зберігання врожаю у сезон його збирання.

У свою чергу мобільний офіс модульний може використовуватися для прийому клієнтів на різних об’єктах. За потреби його можна розібрати або перевезти повністю. Це залежить від конструктивних особливостей споруди та її габаритних розмірів.

Тимчасові будівлі також дозволяється використовувати як гаражі. Сучасні проекти боксів для вантажних автомобілів, які розробляють інженери нашої компанії, вже встановлені у різних регіонах країни. Вони можуть бути як типовими, і індивідуальними. Вибір залежить від вимог замовника та його потреб.

Розрахунок площ


Під час проектування зобов’язання здійснюється розрахунок площ тимчасових будівель та споруд. Ці дані необхідні у результаті визначити, які максимально можливі габарити будівлі можливі у разі при використанні наявних матеріалів і технологій. Також до уваги обов’язково береться і той факт, скільки робітників і обслуговуючого персоналу перебуватиме на об’єкті.

Проектування споруд здійснюється у чіткій відповідності до діючих у країні будівельних норм і стандартів. Таким чином забезпечується повна безпека будівель, їхня стабільність, відповідні експлуатаційні можливості та технічні характеристики.

Переваги тимчасових споруд нашого виробництва


Наші споруди, чи то тимчасове зерносховище, чи мобільний офіс модульний — це справді надійні та якісні споруди, зведення яких займає мінімальну кількість часу. Ми маємо команду досвідчених професіоналів своєї справи, яка здатна реалізувати практично будь-який проект.

Окрім швидкого зведення, такі споруди можна без проблем перевезти на нове місце у разі виникнення такої необхідності. До того ж у деяких випадках дозволяється поміняти їхнє функціональне призначення та пристосувати для нових потреб.

Серед інших переваг, які слід зважити, можна виділити такі:

  • повна відповідність чинним нормам та стандартам;
  • можливість підключення комунікацій;
  • порівняно низька вартість;
  • простота встановлення та демонтажу;
  • відсутність необхідності спорудження фундаменту;
  • легкість у догляді та обслуговуванні.


Таким чином, внаслідок перерахованих переваг наші послуги користуються значною популярністю як у Києві, так і в регіонах України. Ми готові оперативно взятися за виконання замовити та виїхати на будівельний майданчик для її підготовки до процесу зведення тимчасової споруди.

Як замовити послугу?


Якщо вам потрібен безкаркасний розбірний ангар, що швидко зводиться, або бокс для вантажних транспортних засобів, наша компанія готова розробити відповідний проект і реалізувати його в короткі терміни. При цьому ви отримуєте гарантію якості на ці послуги.

Послуга будівництва під ключ має на увазі виконання цілого комплексу різних робіт, після яких замовник у перший день після введення об’єкта в експлуатацію може користуватися ним. Наші фахівці готові виконати всі завдання самостійно, підготувавши споруду до подальшого використання.

Отримати додаткову інформацію про те, які існують способи взаємної співпраці, ви можете за вказаними контактами на сайті. Йдеться про номер мобільного телефону та адресу електронної пошти. Звертайтесь до нас прямо зараз і ви точно не пошкодуєте!

У Вас залишилися питання?

Заповніть форму зв'язку і наші фахівці обов'язково
проведуть Вам консультацію

Зв'язатися з нами