Image

Основа нашої діяльності – будівельні послуги у сенсі цього терміну. Ми спеціалізуємося на будівництві приватних будинків, котеджів, дачних будиночків. Крім того, ми проектуємо та зводимо металоконструкції, бокси, виробничі будівлі, побутовки, гаражі, тимчасові споруди. Якщо вам необхідно модульні будинки для дачі замовити – звертайтесь до представників нашої компанії зараз.

Що ми пропонуємо своїм клієнтам


Вас цікавлять дачні будиночки із газоблоків? Ми надаємо комплексні послуги в галузі будівництва, включаючи:

  • проектування;
  • дизайн;
  • покрівельні послуги;
  • встановлення вікон;
  • оздоблення фасадів;
  • встановлення огорож;
  • внутрішнє оздоблення під ключ і т.д.


Підтвердженням нашого досвіду є висока кваліфікація та багата галерея готових робіт, які наші бригади виконали за останні 20 років! Індивідуальний підхід до кожного клієнта означав, що ми маємо широке коло задоволених замовників, які залишають позитивні відгуки та рекомендують нас своїм знайомим.

Вирішивши з нами співпрацювати, ви гарантовано отримаєте професійне обслуговування та технічну підтримку з урахуванням змінних тенденцій у будівельних технологіях. Плюс ми дуже конкурентоспроможні на ринку за якістю та ціною. Допомагаємо своїм клієнтам з моменту вибору проекту до кінця його реалізації, повністю контролюємо правильність ходу будівництва на кожному з етапів.

Також завдяки колосальному досвіду ми можемо порадити клієнту новаторські ідеї у зведенні коробки дачного будиночка або його оздоблення.

Переваги дачного будиночка з газоблоків


Ми спеціалізуємося на будівництві дачних будиночків під Києвом, але також пропонуємо свої послуги в інших регіонах. Якщо ви хочете проводити з комфортом вихідні або навіть цілу відпустку на власній дачній ділянці, хочете мати місце, куди можна піти будь-коли без попереднього бронювання – ми прийдемо на допомогу.

Головна відмінність житлового будинку від будинку відпочинку – це його корисність. Житловий будинок пристосований для цілорічного використання, а літній сезон використовується в рекреаційних цілях. Залежно від розміру дачі та поверховості існують різні правила, на підставі яких можна розпочинати будівництво.

Сьогодні будівництво стін дачного будиночка все частіше проводять з газобетону. Це практично, функціонально та безпечно. Будівельні рішення та технології дозволяють адаптувати конструкцію до будь-якого клімату і створити хороші умови для відпочинку незалежно від пори року.

Тип необхідного фундаменту під дачний будиночок може бути різним, залежно від специфіки ділянки, поверховості, умов експлуатації тощо. Раніше наявність сантехніки чи електроустановок на дачі не потрібна, проте на практиці навіть кілька днів відпочинку без електрики та води здаються каторгою. Саме тому всі наші будинки, незалежно від того, чи використовуватимуться вони цілий рік або лише влітку, оснащені всім необхідним обладнанням.

Також при необхідності ми проводимо внутрішні оздоблювальні роботи в дачних будинках, тому замовнику залишається лише спостерігати за процесом та чекати на здачу проекту в експлуатацію.

У Вас залишилися питання?

Заповніть форму зв'язку і наші фахівці обов'язково
проведуть Вам консультацію

Зв'язатися з нами