Image

Сталь з давніх-давен була нерозривно пов’язана з будівництвом спортивних залів і ангарів, чи то хокейні поля, футбольні стадіони, тенісні або плавальні зали. Цей тип будівництва майже завжди реалізовувався на основі збірної сталевої конструкції, яка не має обмежень за розміром, підходить абсолютно для кожної спортивної споруди, чи то невеликого тренажерного залу, чи футбольного стадіону на 10 000 глядачів.

Кожен проект має свою специфіку, і чим оригінальніше рішення, тим складніше перед проектувальником та виконавцями стоїть завдання реалізації хитромудрої ідеї. Ми пропонуємо звести ангари спортивного призначення як за традиційними схемами, так і оригінальними дизайн-проектами. Вибір завжди за вами!

Так склалося, що у процесі спорудження спортзалів наголос робиться на такі складові:

 • якість та функціональність;
 • гнучкість конструкції;
 • грамотне внутрішнє планування приміщень;
 • економічність кожного конкретного рішення;
 • грамотну тепло- та звукоізоляцію;
 • на дизайн та функціональність.


В останнє десятиліття увага була зосереджена на енергоефективності спортивних споруд та можливості роботи з відновлюваними джерелами енергії. Ми реалізуємо спортивні ангари за доступною ціною, а також гарантуємо оптимізацію виробничих витрат та зниження підсумкової вартості споруди.

Простота та швидкість будівництва приміщень під спортивний інвентар


Хоча до даних об’єктів часто пред’являються не такі високі вимоги з погляду естетики та функціональності, але також потрібно звернути належну увагу на способи скорочення часу будівництва. Ми забезпечуємо будівництво спортивних будівель та споруд у максимально стислий термін, при цьому гарантуючи високу якість робіт та відповідність чинним нормативам.

Що стосується найбільш важливих елементів швидкоспорудних спортивних об’єктів є оптимізація видимості. Це означає, що має бути якнайменше конструктивних елементів, які могли б закривати огляд глядачеві (в ідеалі – взагалі ніяких). В останні роки потреба в залах без внутрішніх колон стала справжньою проблемою для розробників, але завдяки сучасним технологіям все ж таки вдалося повністю задовольнити побажання футбольних фанатів і спорудити ідеальне приміщення без елементів, що заважають огляду.

Увага! Ми не тільки монтуємо ангари будь-якої площі, але й реалізуємо металоконструкції для нежитлових приміщень та спортивного інвентарю. Завдяки цьому рішенню ви зможете не турбуватися про додаткову витрату на будівництво підсобних об’єктів. Звертайтесь до ПМК-1 і ми допоможемо підібрати відповідний дизайн-проект.

Що стосується переваги будівництва швидкомонтованих споруд від ПМК-1, тут варто виділити:

 • грамотне розташування внутрішнього та зовнішнього простору;
 • можливість щодо простого складання та розбирання окремих елементів або цілої конструкції;
 • врахування особливих вимог до приміщення залежно від виду спорту (регбі, теніс, футбол, бейсбол тощо);
 • доступна вартість робіт;
 • створення приміщень необхідних розмірів, які будуються в стислі терміни;
 • надзвичайно тривалий термін служби за простого базового обслуговування.


Переваги спортивних споруд


Швидкомонтовані спортивні зали спочатку спроектовані таким чином, що протягом усього терміну експлуатації не потрібно капітального ремонту. Звичайно, є частини конструкцій, які зазнають різних навантажень залежно від мети, для якої був спроектований даний об’єкт, але це не таке істотне. Наприклад, в басейнах деякі частини сталевої конструкції піддаються більш високому ризику корозії, тому на ці частини наносяться антикорозійні покриття і спеціальні обробки, які в рази продовжують термін служби.

Ми надаємо всі види виробничих робіт, починаючи від розробки дизайн-проекту до монтажу металоконструкцій. Виготовимо як павільйони для торгівлі, так і зупинки, побутовки, гаражі, складські приміщення в Україні та багато іншого.

Сталеві будівлі найлегше модифікувати, плюс ще однією перевагою є короткі терміни будівництва та менші витрати. У той час, коли потрібно перебудувати або розширити об’єкт, щоб пристосувати його до нових потреб, це не буде проблемою. Елементи металоконструкції з’єднуються зварними швами, заклепками та гвинтами, а стіни таких будівель можуть бути холодними або утепленими.

Наша компанія пропонує комплексні послуги в галузі будівництва та проектування будівель з металоконструкцій:

 • Ми надамо всю документацію, потрібну для успішної реалізації об’єкта.
 • Подбаємо про встановлення фундаменту, необхідного для кріплення сталевої конструкції.
 • Здійснимо складання каркасу, облицювання, утеплення.
 • Вам не доведеться спілкуватись з кількома постачальниками, ми готові виконати роботу під ключ.


Не важливо, чи потрібні вам ангари з сендвіч панелей або приміщення під спортивний інвентар – ми готові надати свої послуги.

У Вас залишилися питання?

Заповніть форму зв'язку і наші фахівці обов'язково
проведуть Вам консультацію

Зв'язатися з нами