Image

Швидкомонтовані каркасні будівлі з металоконструкцій – це сучасні споруди, які чудово зарекомендували себе внаслідок високої швидкості будівництва, енергоефективності, міцності та тривалості експлуатації. Наша компанія надає своїм клієнтам послуги з будівництва таких об’єктів з повною гарантією їх якості. У кожному конкретному випадку розробляється індивідуальний проект або використовується типове рішення з урахуванням певних особливостей будівельного майданчика. Перш ніж скористатися цією можливістю, варто звернути увагу на її основні особливості та переваги. Про це й йтиметься нижче.

Доступні технології будівництва

Нині має значний попит будівництво нових торгових центрів. Вибір технології будівництва об’єкта залежить від цілого ряду факторів. Як правило, використовується одне з наступних рішень:

 • зведення конструкцій на каркасно-щитовій основі;
 • застосування металоконструкцій;
 • будівництво монолітним способом.


Ми готові у будь-який момент спорудити швидкобудуюємі будівлі на основі металоконструкцій у будь-якому регіоні країни. Нерідко одному об’єкті поєднується відразу кілька рішень. Додатково використовується монолітна методика. Одні елементи торговельного центру зводяться із застосуванням металоконструкцій, інші — на підставі заливки залізобетонних каркасів.

З чого потрібно розпочати?


Окрім будівництва, наша компанія надає клієнтам, у тому числі проектування торгових центрів. Саме з цього і треба розпочати у процесі зведення об’єкта.

На початку фахівці нашої компанії отримують технічне завдання та обговорюють усі деталі із замовників. Після цього відбувається аналіз будівельного майданчика із визначенням усіх його особливостей. Створення проекту відбувається з урахуванням таких факторів, як:

 • побажання замовника та його потреби;
 • функціональне призначення будівлі;
 • державні будівельні норми;
 • особливості майданчика


Таким чином, якщо вам потрібне проектування та будівництво торгових центрів, цю послугу можна замовити у нашій компанії. На нашому сайті ви можете оцінити декілька успішно реалізованих нами об’єктів, які вже використовуються, будучи введеними в експлуатацію.

Основні переваги послуги


Ми готові швидко і без проблем звести торговий центр або ж побудувати автосервіс із сендвіч панелей у повній відповідності до вашого проекту. Дана послуга нашої компанії відрізняється такими перевагами:

 1. Дотримання діючих будівельних норм. Таким чином, можна забезпечити високу якість та надійність споруди.
 2. Дійсно доступна вартість. Це пов’язано з тим, що з спорудження ТЦ ми використовуємо металоконструкції свого виробництва.
 3. Простота укладання угоди. Цей процес можна виконати протягом нетривалого часу.
 4. Офіційне підписання договору. Він гарантує дотримання прав та обов’язків кожної зі сторін.
 5. Повне дотримання зазначених термінів. Вони вказуються у підписаному між компанією та замовників документі.
 6. Підключення всіх потрібних комунікацій. Це стосується електрики, газопроводу, водопостачання, вентиляції та каналізації.


Таким чином, внаслідок усіх перерахованих вище переваг наші послуги користуються значним попитом.

Етапи співробітництва


Процес співпраці з нами виконується у кілька етапів, серед яких варто виділити такі:

 1. Підготовка майданчика. Вона включає розчищення території, вивіз сміття, видалення коренів і пнів, зняття верхнього шару землі і т.д.
 2. Розробка проекту. Найчастіше клієнти віддають перевагу типовим рішенням.
 3. Будівництво фундаментів. Основа підбирається у повній відповідності до того, наскільки масштабною є споруда.
 4. Зведення каркасу. Для цього може знадобитися встановлення опалубки та монтаж металоконструкцій.
 5. Підбиття всіх комунікацій. Цей процес обов’язково узгоджується із відповідними державними органами країни.
 6. Зовнішнє та внутрішнє оздоблення. Матеріали для цього вибирає замовник залежно від потреб.
 7. Влаштування прилеглої території. Йдеться про під’їзди, паркування тощо.


Окрім проектування та будівництва торгових центрів, ми надаємо клієнтам та інші послуги. Наприклад, замовники мають змогу придбати у нас побутові металоконструкції під різні цілі.

Розрахунок вартості


Якщо вас цікавить будівництво та проектування торгових центрів, ціна цієї послуги в нашій компанії розраховується для кожного клієнта заздалегідь. Кінцева вартість залежить від таких важливих факторів:

 • площа споруди;
 • поверховість об’єкта;
 • складність поставленого завдання;
 • індивідуальна розробка або використання типового проекту;
 • необхідність підведення комунікацій;
 • потреба у наданні додаткових послуг.


В даний час будівництво торгових центрів здійснюється протягом досить швидкого періоду. Їхня вартість є цілком доступною більшості клієнтів.

У Вас залишилися питання?

Заповніть форму зв'язку і наші фахівці обов'язково
проведуть Вам консультацію

Зв'язатися з нами