Image

Дедалі більше галузей припускають використання металоконструкцій. І це не дивно, адже метал, що використовується в даному випадку, – один з кращих і найміцніших матеріалів, який може служити роками, а каркас будівлі, що передбачається використовувати як торговий або логістичний центр, склад або агрохол, монтується максимально швидко.

Звернувшись до компанії за будівництвом нових торгових центрів, ви можете бути впевнені, що всі роботи, починаючи від фундаменту до обшивки стін, будуть проводити досвідчені монтажні бригади. Щоб переконатися, що роботи виконані професійно та гарантують вашу безпеку, ми практикуємо постійний контроль за якістю на кожному з виробничих етапів.

Монтаж необхідного вам каркасу будівлі з металоконструкцій не допускає права на помилку, тому щоб уникнути проблем під час виконання робіт і після введенняоб’єкта в експлуатацію необхідно довіряти роботу тільки професіоналам. Наші співробітники мають відповідні дозволи та сертифікати на проведення даного виду діяльності та постійно підвищують кваліфікацію, проходячи відповідні курси.

Монтаж металоконструкцій для будівництва торгових центрів


Монтаж металоконструкцій складається з кількох базових етапів. Починаємо ми завжди з детального обговорення із замовником усіх нюансів майбутнього об’єкту. Нам потрібно уточнити:

 • Площа, яку має займати торговельний центр;
 • Розмір виділеного для будівництва бюджету;
 • Конструктивні особливості об’єкта;
 • Обговорюємо дизайн та проектування торгових центрів;
 • Час, за який необхідно виконати замовлення і т.д.


Роботи стартують із проектування каркасу. Ми враховуємо всі індивідуальні потреби проекту та дбаємо про те, щоб усі побажання замовника були враховані. Наступний етап – це правильна підготовка ділянки до планованого збирання, яка передбачає:

 • Виїзд бригади на об’єкт;
 • Вирівнювання площини;
 • Заливання вибраного типу фундаменту.

Після цього виконуємо підготовку та доставку елементів металоконструкції. У нас є необхідна техніка, яка дозволяє швидко та без додаткових простоїв розпочати монтаж окремих несучих елементів та армуючих профілів, що додатково ретельно обробляються та при необхідності утеплюються.

Увага! У нас можна замовити проектування ТРЦ на замовлення за максимально доступними цінами. Пропонуємо клієнтам лише найкращі умови співпраці, враховуючи всі особливості об’єкта, побажання та можливості замовника.

При проектуванні торгових павільйонів, виробничих цехів та складів необхідна технологія армування основи, яка має бути максимально практичною та безпечною. Наша компанія ПМК-1 спроектувала та реалізувала безліч таких об’єктів, тому ви можете сміливо довіритись професіоналізму та досвіду співробітників, які візьмуться за реалізацію довіреного об’єкта.

Також ми допоможемо у вирішенні всіх формальностей – починаючи від отримання дозволу на будівництво та закінчуючи прийманням готового торгового центру та введенням в експлуатацію. При необхідності допоможемо будівельну побутівку купити за вигідною ціною, а також всі необхідні промислові споруди.

Як проектуються сталеві конструкції?


Коли ми вирішуємо, яку саме сталеву конструкцію проектуватимемо, ми повинні почати з визначення її геометрії. Потім виконуються статичні розрахунки, які починаються з визначення того, які навантаження діятимуть об’єкт. Сюди відносять:

 • кліматичні дії, такі як сніг, вітер, дощ;
 • службові навантаження, наприклад, скупчення людей, пристроїв, машин на об’єкті;
 • постійні навантаження, наприклад, власна вага конструкцій, облицювання тощо.

Потім, використовуючи відповідне програмне забезпечення, ми розраховуємо внутрішні сили елементах конструкції з передбачуваних комбінацій навантажень. Далі ми можемо вибрати будівельні профілі відповідно до виробничої програми та підбираємо елементи для заданих елементів конструкції, наприклад, для фрамуг, балок, стяжок, колон, тощо.

Увага! Якщо ви хочете побудувати торговий центр, ціна питання може суттєво відрізнятись залежно від багатьох різноманітних факторів, які ми обговорюємо з клієнтом ще на етапі проектування.

Профілі вибираються з урахуванням міцності матеріалу на розтягування та стиснення та можливої ​​втрати стійкості елемента або його частин за зовнішнім впливом. Також важливо врахувати можливість використання пластинчастих балок, колон з двотавровим перетином та змінною товщиною/висотою стінки.

При проведенні розрахунків важливо визначити, який матеріал буде використаний для елементів конструкції. Від цього багато в чому залежатиме вартість торгових павільйонів із металоконструкцій.

В даний час, завдяки інтенсивному розвитку металургії, у нас є багато варіантів марок сталі з різними властивостями – міцністю, пластичністю і т.д. Міцні марки мають межу міцності на розрив близько 460 МПа (близько 46 кг/мм2).

Звернувшись до наших фахівців, ви можете замовити не тільки зведення торгових центрів, але також АЗС, каркасної автомийки, різних побутівок і т.д.

У Вас залишилися питання?

Заповніть форму зв'язку і наші фахівці обов'язково
проведуть Вам консультацію

Зв'язатися з нами