Image

Наша компанія пропонує реалізацію швидкозведених боксів для техніки на території всієї України. Основою цих конструкцій є легкі металеві каркаси, завдяки чому процес монтажу об’єкта не викликає труднощів у спеціалістів та виробляється максимально швидко. Завдяки сучасним технологіям ми можемо створювати приміщення потрібного обсягу та конфігурації, обладнуючи їх максимально великими прольотами без застосування додаткових внутрішніх колон, що зменшують корисну площу всередині ангару.

Об’єкти можуть передбачати встановлення світлового обладнання або бути сконструйовані таким чином, щоб всередину потрапляло природне освітлення. Останній варіант дозволяє суттєво економити на електроенергії, що важливо за нинішньої ситуації в країні.

Кожен бокс обслуговування спецтехніки покритий антикорозійним складом, стійким до хімічних речовин, які часто використовуються під час обслуговування техніки. Завдяки низці проведених заходів, а також використанню виключно якісних будматеріалів можна в рази продовжити час служби будівництва.

Переваги будівництва боксів для великогабаритної техніки


Ми несемо відповідальність за будівництво швидкобудуюємі сталевої конструкції від початку і до кінця. Усі несучі елементи виробляються заводах, де суворо враховуються найменші деталі. Робота наших фахівців – це гарантія швидкого, безпечного і надійного монтажу боксів, що швидко зводяться. Ми контролюємо весь процес будівництва, відповідаючи за кожний його етап – від допомоги у отриманні дозволу на будівництво до здачі об’єкта в експлуатацію.

У ПМК-1 ми наголошуємо на якість і надійність. Багаторічний досвід роботи дозволяє стверджувати, що наші зали заслуговують на рекомендації в будь-якій галузі, де потрібна міцна, надійна, довговічна модульна будівля!

До основних переваг наших боксів під будівельну техніку в Києві
відносять:

  • На відміну від інших конструкцій, наприклад, цегляних чи дерев’яних, відрізняються швидкими термінами будівництва – за відповідних умов процес займає близько двох тижнів.
  • Залежно від індивідуальних потреб замовника, бокси можна утеплити, щоб підтримувати температуру всередині на одному рівні за будь-яких погодних умов.
  • Власна виробнича лінія та дизайн дозволяють швидко та точно виконати всі необхідні елементи.
  • Оригінальні рішення ПМК-1 заощадять ваші гроші та час, а найвищу якість ми гарантуємо.
  • Сучасне будівництво боксів для зберігання техніки від початку до кінця реалізується нашими досвідченими бригадами монтажників. Вони чудово знають компоненти та процес монтажу, що дозволяє будувати ефективно, безпечно та професійно.
  • Наші бригади монтажників зазвичай складаються лише з чотирьох-п’яти осіб, що впливає на підсумкову вартість будівництва боксу.
  • Легкість будівництва пояснюється повторюваністю певних елементів, а також їх якістю та простотою з’єднання один з одним.
  • Є можливість легко розширити вже збудовані бокси для ремонту великогабаритної техніки за потреби. Якщо інвестор передбачає таку можливість ще на етапі будівництва, неізольований зал можна утеплити і пізніше.


Оцінка будівництва завжди безкоштовна. Ви можете дізнатися, які витрати зазнаєте і, найголовніше, можете бути впевнені, що ціна не зміниться, як, на жаль, буває з будинками, збудованими за іншими технологіями.

Наші гарантії найвищої якості


Незалежно від зовнішнього вигляду та призначення швидкобудуюємі конструкції від нашої компанії – це завжди рішення найвищої якості. Ми вміємо проектувати, планувати та будувати ремонтні бокси для кар’єрних самоскидів, ангари для стоянки великогабаритної техніки та багато іншого. Орієнтуємось на виготовлення та монтаж об’єктів з урахуванням усіх ваших побажань та вимог, тому можете не сумніватися, що реалізований нами об’єкт буде виглядати та функціонувати саме так, як ви очікуєте.

Незалежно від того, чи потрібне вам зведення складів із металоконструкцій або ангарів для техніки – ми завжди адаптуємо їх до індивідуальних потреб клієнта відповідно до майбутнього призначення приміщення. Кожен бокс, ангар, склад чи ремонтний цех, побудований нашою компанією, попередньо узгоджується із замовником, щоб у результаті не виникло жодних непорозумінь.

Також ми будуємо виробничі, складські, сільськогосподарські, торгові, офісні та спортивні об’єкти. Проектуємо та виготовляємо виробничі приміщення, готелі, ізольовані та неізольовані складські приміщення, навіси, покрівельні, офісні та складські будівлі. Наші готові проекти дозволяють дуже економічно вибрати готовий системний об’єкт фіксованих розмірів, а ціна на ангари аркового типу або будь-які інші вибрані вами конструкції завжди доступна.

У Вас залишилися питання?

Заповніть форму зв'язку і наші фахівці обов'язково
проведуть Вам консультацію

Зв'язатися з нами