Image

Багато хто мріє відкрити свою автомайстерню, на жаль, часто стикається з проблемою інвестиційних витрат. Для нового бізнесу потрібні не тільки відповідні інструменти та обладнання, а й будівля, в якій розташовуватиметься СТО. Як побудувати майстерню швидко та дешево? На що звертати першорядну увагу і де замовити монтаж боксів для автосервісу, що швидко зводяться? Про це і багато іншого читайте нижче!

Автосервіс – вигідне рішення для розвитку бізнесу


Зібрані нами проекти сучасних автомайстерень адресовані насамперед тим підприємцям, яким потрібні функціональні будівлі для власного бізнесу.

Проекти наших автосервісів з металоконструкцій під ключ були створені найкращими архітекторами та проектувальниками з урахуванням індивідуальних вимог та побажань замовника.

Будівництво будівлі з металоконструкцій однозначно набагато вигідніше, ніж цегляного. Насамперед, до переваг належить нижча ціна самої конструкції та набагато короткі терміни будівництва. Крім того, будівництво боксу під автосервіс за даною технологією не створить проблем у разі необхідності розширення за рахунок використання модульних конструкцій.

Варто пам’ятати, що такі будинки гарантують практично таку ж якість роботи всередині та відповідний захист від погодних умов.

Все це можливо завдяки використанню сучасних матеріалів та першокласних технологічних рішень.

Якісно виконана сучасна автомайстерня з металоконструкцій також нічим не поступається ґрунтовним цегляним будинкам на вигляд. Нарешті, варто додати, що дана сталева конструкція підходить для швидкого демонтажу, переміщення об’єкта в інше місце або продажу іншим підприємцям.

Якщо ви хочете побудувати сучасний бокс автосервісу, який є незамінним елементом при ремонті різних типів транспортних засобів – наші фахівці готові вам у цьому допомогти.

Перевага проектів наших автомайстерень у тому, що їх розробляли архітектори, які знають специфіку створення подібних конструкцій. Таким чином, вони виправдають очікування інвесторів, які хочуть вести бізнес, пов’язаний із обслуговуванням та ремонтом автомобілів. Виберіть готовий проект автомайстерні, який підійде на 100 відсотків або створіть індивідуальний разом з нашими фахівцями.

Увага! Співпрацюючи з нами, ви можете замовити також безкаркасні будівлі ангари сільськогосподарського, промислового та транспортного призначення. Для того, щоб визначитися з вибором завітайте до каталогу послуг нашої компанії або зв’яжіться безпосередньо з менеджером організації.

Як вибрати найкращий проект для автомайстерні?


Який варіант проекту автомайстерні підійде вам найбільше? Однозначної відповіді питання дати неможливо, оскільки це залежить від багатьох чинників. Насамперед, проект повинен відповідати таким критеріям:

  • задовольняти потреби вашого бізнесу;
  • дозволяти здійснювати необхідні види діяльності;
  • простір будівлі, побудованої для роботи автомайстерні, має легко ділитися на кілька різних зон (наприклад, щоб організувати окреме приміщення, призначене для діагностики та ремонтних робіт, окремо – кабінет, склад запчастин тощо);
  • відповідати вашим фінансовим можливостям.


Також необхідно адаптувати план автосервісу із сендвіч панелей, ціна якого вас повністю задовольнить, до вимог його розташування та оснащеності. Конструкція повинна включати елементи, що відповідають положенням про безпеку та гігієну праці, захист від пожеж та вибухів, безпеку здоров’я та життя співробітників та клієнтів, а також забезпечувати належний комфорт у роботі.

Проекти автосервісів – що є у нашому каталозі?


Наша колекція готових проектів автомайстерень включає безліч різних пропозицій для клієнтів, які можуть мати різні концепції ведення цього бізнесу. Для механіків-індивідуалів, які мають намір обслуговувати клієнтів самостійно, підійде проект невеликої одномісної автомайстерні.

Теоретично можна запустити СТО у власному гаражі, але це пов’язано з багатьма труднощами. Ви також можете пристосувати будь-яку іншу порожню будівлю для роботи, але це також буде дорогим і трудомістким процесом, а результат вас навряд чи задовольнить! Іноді набагато дешевше і простіше вибрати готовий проект і реалізувати його на власній ділянці, ніж переробляти з цією метою будь-які інші споруди, тим більше, що вартість будівлі з металоконструкцій у нас досить доступна.

Наша колекція включає кілька базових типів металоконструкцій під автомобільні майстерні. Важливо, щоб до кожного робочого місця був доступ, що ми можемо гарантувати. У нас є варіанти для клієнтів, які хочуть ремонтувати лише легкові автомобілі, а також для тих, хто хоче розширити свій бізнес за рахунок прийому на СТО вантажних транспортних засобів.

Незалежно від того, чи потрібно вам замовити проект для організації СТО або ж ви хочете купити автобусні зупинки в Україні – звертайтесь до нашої компанії та будьте впевнені в якості та доступності сервісу.

У Вас залишилися питання?

Заповніть форму зв'язку і наші фахівці обов'язково
проведуть Вам консультацію

Зв'язатися з нами