Image

На практиці найчастіше ми стикаємося із необхідністю зведення тимчасової споруди під час тимчасового використання земельної ділянки. У випадках, коли очевидно, що намічений остаточний план на вказаній землі не буде реалізовано в найближчому майбутньому, тоді людям просто необхідно використати цю територію до терміну, прописаного в договорі. Як правило, такі ділянки землі тимчасово використовуються під будівництво гаражів, складських приміщень або навіть під будівництво тимчасового дачного будиночка та організації зони для сімейного відпочинку.

Переваги тимчасових дачних будиночків


Основна перевага цього рішення полягає в мобільності об’єкта, який вимагає ваших грошових вкладень. Іншими словами, ви можете побудувати комфортну дачу і при цьому не турбуватися, що вона знаходиться на орендованій землі. Представлені на нашому сайті проекти дачних будинків продемонструють вам усю різноманітність вибору, а досвідчені консультанти підкажуть, як вибрати відповідний саме вам проект.

Таким чином, якщо ваша земля знаходиться у тимчасовому використанні, і якщо при цьому ви хочете, щоб на ній був зведений будинок – екологічні тимчасові дачні будиночки стануть ідеальним вирішенням проблеми. Зауважте, що тимчасовість визначається терміном оренди, тобто до реалізації початкового передбачуваного проекту. Часто це землі, що належать муніципалітету, який укладає договори з орендарями цих ділянок на їхнє тимчасове користування або для дозволу на тимчасове будівництво.

Чому клієнти довіряють саме ПМК-1


Що стосується фактичного дизайну будівлі, то зазвичай він залежить від мети та тривалості розміщення об’єкта. Насамперед мають бути забезпечені основні вимоги до конструкції, особливо її безпечне використання, нехай навіть тимчасове. Також береться до уваги функціональність, практичність будівництва, дизайн.

Що стосується утеплення фасаду дачного будиночка тимчасового, а також шумо- та вологоізоляції – ці питання варто обговорювати індивідуально, оцінюючи сезонність використання об’єкта, кліматичну зону, побажання замовника. Але одне ми знаємо точно – якщо ви дуже хочете мобільну дачу купити в Україні та не знаєте куди звернутися – ПМК-1 надасть вам такі послуги. Понад 20 років ми знаходимося на українському ринку, і за цей час змогли реалізувати сотні проектів різних категорій складності. Доступні ціни та гнучкі умови співпраці – наші основні переваги.

Плюс ми даємо можливість замовити послугу «під ключ» та не турбуватися ні про що аж до здачі об’єкта в експлуатацію. Починаючи від огляду ділянки і закінчуючи будівництвом даху дачного будиночка, наші фахівці все зроблять на найвищому рівні, дотримуючись загальноприйнятих правил і дотримуючись важливих нормативів.

Якщо вас цікавлять подробиці співпраці або ви хочете отримати відповіді на питання (наприклад, чи буде краще односхилий покрівля для дачного будиночка або двосхилий) – телефонуйте нам за вказаними на сайті телефонами або залишайте заявку онлайн і наш спеціаліст зв’яжеться з вами найближчим часом. І пам’ятайте, для нас нічого неможливого! Головне – зрозуміти, що саме вам потрібно та який розмір бюджету для майбутнього будівництва.

У Вас залишилися питання?

Заповніть форму зв'язку і наші фахівці обов'язково
проведуть Вам консультацію

Зв'язатися з нами