Image

Ви розширюєте свій бізнес і шукаєте відповідне рішення для складських або виробничих приміщень? У нас естьотлічний варіант! Арочний ангар – надійна конструкція, зведена на основі металевої конструкції, покритої особливим листовим металом.

Більшість зовнішніх покриттів аркових ангарів оцинковано, що значно уповільнює розвиток корозійних процесів і продовжує термін служби конструкціі.Наше виробництво ангарів арочних реалізується завдяки сучасним технологіям, якісним матеріалам і високому професіоналізму співробітників компанії. Широке поширення ці промислових споруд і доступна ціна зробили їх номером один для багатьох клієнтів.

Переваги використання арочних ангарів


Арочні ангари мають широке призначення. Вони є ідеальною альтернативою для сільськогосподарських цілей, таких як: зберігання соломи, сіна або робочої техніки, а також можуть застосовуватися в якості гаражів, стаєнь, виробничих майстерень по ремонту вантажівок і т. Д.

Ми спеціалізуємося на продажу та встановлення збірних ангарів площею в кілька десятків сотень метрів квадратних. Одна з переваг ангарів – їх необмежена довжина. Проліт будівель може досягати сімдесяти метрів без підтримки внутрішніх колон. Великим плюсом збірних ангарів також є їх простота збирання та розбирання, що дозволяє розмістити конструкцію на рівній і твердій поверхні без необхідності будівництва спеціальних поглиблених фундаментів і отримання дозволу на будівництво.

Збірні конструкції можна легко збільшити або зменшити відповідно до поточних потреб. Ми розробимо індивідуальний дизайн-проект в залежності від побажань і потреб кожного замовника, врахуємо всі побажання і втілимо їх в життя.

Основними позитивними моментами дугообразного ангара є:

  • Зменшення вітрового навантаження на основу конструкції.
  • Легке сходження снігу по похилому даху. Такий момент дуже важливий, тому що снігопад чинить додатковий тиск на перекриття.
  • Можливість наповнення приміщення природним світлом (за умови використання віконних прорізів).
  • Значна економія при установці. Це забезпечує відсутність складної кроквяної системи.


Сьогодні будівництво безкаркасних аркових ангарів дозволяє розширити виробничі або складські потужності без особливих фінансових затрат. Зведення класичного цегляного будинку під склад займає набагато більше часу і виходить набагато дорожче.

Це не просто високоякісна сталева конструкція, вкрита високоміцним ізотермічним матеріалом, який максимально стійкий до несприятливих погодних умов. Зверніть увагу, що арочний ангар, ціна якого досить доступна, не боїться перепадів температур, палючих сонячних променів, снігу або дощу. А в разі використання додаткового теплоізоляційного кулі акумулюють тепло і дозволяють економити на опаленні і кондиціонуванні.

Наги пропозиції для клієнтів


Ці конструкції вирішують всі проблеми з простором, відповідають обов’язковим стандартам і можуть бути встановлені в будь-якому місці. Ми спеціалізуємося на продажу арочних ангарів вже кілька десятків років, тому гарантуємо відповідність вашим очікуванням. Пропонуємо замовити не тільки складські приміщення під ключ, але також гаражі, автомийки, АЗС та АГЗС.

Що ми можемо вам запропонувати:

  • Висока якість і доступну ціну конструкцій. Завдяки тому, що збірні ангари вигідніші і їх ціна набагато нижча, вони користуються величезною популярністю у споживачів.
  • Довговічність. Якість виконуваних робіт багато в чому залежить від високоміцного матеріалу, з якого виготовлені арочні ангари. Вони стійкі до погодних умов і розраховані на термін служби понад 50 років.
  • Широкий спектр використання ангарів в різних галузях промисловості, а також в сільському господарстві. Завдяки універсальності цих брезентових залів ви можете використовувати їх як складські приміщення, стійла для тварин, а також гаражі для машини, укриття для спортивних майданчиків і т. Д.
  • Швидке виготовлення арочних ангарів. Збірна конструкція економить час завдяки простому монтажу і можливого демонтажу. Реалізація аркових ангарів можлива протягом декількох тижнів.
  • Проведення робіт «під ключ». Беремося за супровід всіх етапів реалізації вашого замовлення, починаючи від розробки проекту, до введення ангара в експлуатацію.


Наша місія – створювати якісну продукцію за доступною ціною (будь то промислові ангари або виготовлення вагончиків побутівок з сендвіч панелей). Працюючи над дизайном ангарів, ми прагнемо до того, щоб кінцевий продукт відповідав суворим вимогам стандартів, а їх довговічність стала нашою візитною карткою на довгі роки.

Довіртеся професіоналам – віддайте перевагу високій якості за розумною ціною! Щоб замовити металоконструкції або просто дізнатися докладну інформацію про співпрацю, звертайтеся до наших менеджерів.

У Вас залишилися питання?

Заповніть форму зв'язку і наші фахівці обов'язково
проведуть Вам консультацію

Зв'язатися з нами