Image

Одна з дуже популярних послуг нашої компанії – це будівництво ангарів та складів, оскільки такі споруди є найпростішими в облаштуванні та експлуатації сховищами, призначеними для різноманітної продукції. Останнім часом для будівництва використовуються металоконструкції, оскільки традиційні технології застаріли. Ми готові будь-якої миті надати вам усі необхідні матеріали, розробити проект та реалізувати його у відносно швидкі терміни.

Металеві ангари


Найчастіше як сховищ використовуються металеві ангари. Вони є конструкції з металу, які кріпляться на відповідні каркаси. Внаслідок цього зведення подібних об’єктів здійснюється дійсно швидко. Саме тому, якщо вам потрібні нові будівлі терміново, будівництво металевих ангарів – один з найбільш оптимальних варіантів у такому випадку.

Тип стінок металевих ангарів може бути різним. У цьому плані фахівці виділяють такі доступні об’єкти:

 • класичні металеві ангари;
 • ангари із профільованого настилу;
 • швидкобудуюємі ангари, виконані з сендвіч-панелей;
 • ангари зі склопакетами;
 • промислові ангари, обладнані навісом тенту.


Для монтажу стін та даху найчастіше використовуються кріпильні елементи, які фіксуються міцними болтами або міцними зварними швами. Таким чином, можна здійснювати будівництво виробничих приміщень та складів у будь-який період часу – як влітку, так і взимку. Використовувані нами технології дозволяють значною мірою економити гроші та час. Послуги надаються абсолютно в будь-якому місті України.

Також наші фахівці зводять модульні будівельні містечка та навіть ангари для літаків. Ми без проблем за швидкий термін готові облаштувати майданчик для проведення надалі робіт із спорудження будівель та споруд різноманітного функціонального призначення.

У яких сферах використовуються швидкозведені сховища?


На сьогоднішній день металеві сховища, що швидко зводяться, можуть використовуватися в різноманітних сферах діяльності, таких як:

 • сільське господарство;
 • промисловість;
 • виробництво;
 • торгівля;
 • сервіс;
 • розваги;
 • спорт.


У сховищах можна створити умови для продуктів, техніки, товарів, обмундирування, спортивного інвентарю тощо. Для цього ми забезпечуємо приміщення всім необхідним для дотримання санітарно-гігієнічних та протипожежних норм.

Основні переваги


Сьогодні побудувати ангар під склад можна за невеликий проміжок часу. Перш ніж замовити таку послугу, слід звернути увагу на її основні переваги. Серед них наші спеціалісти виділяють такі:

 1. Тривалий досвід роботи над ринком. Внаслідок цього ми оптимізували всі наші процеси та покращили якість послуг, що надаються клієнтам.
 2. Гарантія надійності та тривалості експлуатації об’єкта. Це досягається за рахунок використання тільки міцної та перевіреної продукції із застосуванням найсучасніших технологій монтажу.
 3. Наявність команди високопрофесійних робітників. Усі вони мають відповідні теоретичні знання та практичні навички, що дозволяють їм виконувати поставлене завдання у повній відповідності до проектного завдання.
 4. Дійсно, доступна для більшості клієнтів ціна. Вартість металоконструкцій в Україні промислових у багатьох компаніях є значною. Ми ж дозволяє вам заощадити, оскільки самі є виробниками такої продукції.
 5. Офіційний висновок договору. Абсолютно з усіма замовниками підписуються документи, в яких зазначаються основні права та обов’язки кожної із сторін.
 6. Можливість надання деяких додаткових послуг. Окрім будівництва сховищ, у нас ви можете замовити, наприклад, будівництво модульних будівельних містечок.
 7. Забезпечення довговічності та стійкості до атмосферних опадів. Внаслідок цього об’єкти з мінімальним доглядом можна використовувати по-справжньому тривалий час у всіх регіонах України.


Таким чином, внаслідок перерахованих вище переваг наші послуги користуються відповідним попитом серед замовників. На нашому сайті ви маєте можливість ознайомитись з уже реалізованими проектами, які тривалий час перебувають в експлуатації.

Від чого залежить ціна?


Якщо вам потрібне сховище з металоконструкцій, вартість такої споруди може залежати від кількох важливих факторів. Серед них, насамперед, варто виділити такі:

 • складність проекту;
 • використовувані матеріали;
 • потреба у розробці проекту;
 • площа об’єкта;
 • застосовувані конструкції та технології;
 • необхідність утеплення;
 • потреба у підведенні комунікацій тощо.


Слід зазначити, що вартість будівництва сховища залежить від перерахованих факторів. Ціна визначається попередньо перед підписанням із клієнтом відповідного договору. Вона змінюється у процесі реалізації проекту крім тих випадків, як у нього з тих чи інших причин вносяться певні корективи.

Якщо вам потрібне будівництво ангарів та складів під ключ, у нас ви можете замовити цю послугу за дійсно доступною вартістю. За наявності будь-яких питань, звертайтесь до наших спеціалістів за вказаними на сайті контактами: номером мобільного телефону та адресою електронної пошти.

У Вас залишилися питання?

Заповніть форму зв'язку і наші фахівці обов'язково
проведуть Вам консультацію

Зв'язатися з нами