Image

Будівництво будинків під ключ – це послуга з проектування, підготовки ділянки до будівництва, саме зведення та оздоблення, яку виконує одна компанія. Будучи професіоналами у цій галузі, ми гарантуємо будівництво приватних будинків під ключ у Києві на максимально вигідних умовах. Виконуємо всі необхідні роботи – від заливання фундаменту під майбутній житловий об’єкт, електромонтажних та сантехнічних робіт до фарбування стін.

Знання та великий досвід у галузі будівництва будинків дозволяють нам реалізовувати проекти у будь-якій відомій на даний момент технології. Крім професійних будівельних робіт, ми надаємо нашим клієнтам консультації та допомогу у виборі найбільш оптимальних технологій, щоб готовий будинок найкраще відповідав вашим потребам та очікуванням. При цьому, пропонуючи будівництво під ключ, ми гарантуємо комплексні послуги оздоблення, в тому числі:

 • виконуємо електромонтажні та сантехнічні роботи;
 • проводимо опалення, встановлюємо теплу підлогу;
 • наносимо штукатурку та «шубу»;
 • укладаємо плитку;
 • фарбуємо або обклеюємо стіни шпалерами;
 • і навіть надаємо послуги клінінгу.


Ми пропонуємо своїм клієнтам збудувати будинок недорого під ключ з нуля, при цьому вам не доведеться втручатися у процес будівництва. Ми беремо на себе всі питання, пов’язані з організацією будівництва та будівництва будівлі.

Будівництво будинків під ключ – що ми робимо у процесі будівництва?


Наша компанія ПМК-1 – безперечний лідер у будівельній галузі. Ми постійно розвиваємося, прагнучи надавати клієнтам весь перелік послуг, що запитуються, і навіть більше. Займаємося комплексною реалізацією будівельних інвестицій, починаючи від земляних робіт та можливого знесення існуючих будівель, і закінчуючи оздоблювальними роботами. Наша будівельна компанія зі зведення приватних будинків пропонує будівництво дачних будиночків, одноповерхових, двоповерхових будинків, котеджів, а також будівництво промислових та комерційних приміщень.

Широкий спектр будівельних та оздоблювальних робіт, що виконуються нашою ремонтно-будівельною бригадою при будівництві будинків під ключ, включає, в тому числі:

 • обладнання сходів;
 • пристрій димоходів,
 • тепло- та вологоізоляційні роботи;
 • облаштування дахів тощо.

Будівництво будинків під ключ – Київ та область


Ми також реалізуємо будівництво будинків у Київській області. Спочатку наші фахівці виїжджають на об’єкт для оцінки поля діяльності, а після затвердження плану будівництва розпочинається проведення підготовчих робіт.

Будівництво під ключ – це послуга, обсяг якої щоразу коригується під реалізований проект та очікування клієнтів. Це дає вам повну свободу в управлінні інвестиційним бюджетом, і в той же час ви можете бути впевнені, що всі будівельні та оздоблювальні роботи, що здані в експлуатацію, будуть виконані надійно і точно у зазначений термін.

Продумана система опалення та вентиляції, електропроводка та розширений протипожежний захист – все це входить у вартість стандартної послуги під ключ.

Ми, будучи надійним забудовником приватних будинків, ґрунтуємо свою діяльність на кваліфікованому персоналі, розуміючи, що людський капітал є основою та гарантією надання послуг найвищої якості.

Метою компанії ПМК-1 є створення бренду на ринку будівельних послуг, який завдяки підтримці високих стандартів якості протягом усього інвестиційного процесу забезпечуватиме задоволення запитів своїх клієнтів. Наші гарантії клієнтам:

 • ми виправдаємо ваші очікування та вимоги;
 • працюємо лише з надійними постачальниками;
 • виконуємо замовлення в обумовлені терміни;
 • у нас працюють надійні та компетентні співробітники, які постійно підвищують кваліфікацію;
 • протягом всього процесу реалізації інвестицій ми тісно співпрацюємо із замовником, щоб гарантувати задоволення кінцевим результатом.


Якщо хочете замовити будівництво житлового будинку за індивідуальним проектом або, наприклад, виготовлення торгових павільйонів – зв’яжіться з менеджерами нашого сайту зараз.

Зведення коробки приватного будинку

Детальніше

Будівництво даху приватного будинку

Детальніше

Фундамент під приватний будинок

Детальніше

Прибудова до приватного будинку

Детальніше

Приватні будинки з керамоблоків

Детальніше

Приватні будинки з цегли

Детальніше

Приватні будинки з газоблоку

Детальніше

У Вас залишилися питання?

Заповніть форму зв'язку і наші фахівці обов'язково
проведуть Вам консультацію

Зв'язатися з нами