Image

Прибудова будинку – популярний спосіб збільшення корисної площі будівлі, якою переважно користуються власники невеликої нерухомості. Його можна провести у старій споруді чи спланувати ще на етапі проектування нового будинку. Виконання прибудови до приватного будинку полягає у проведенні будівельних робіт, спрямованих на розширення існуючої будівлі. Таке продовження може бути здійснено:

  • по горизонталі – полягати, наприклад, у прибудові додаткових кімнат на суміжній частині землі, та був і збільшення загальної площі забудови;
  • по вертикалі – полягати, наприклад, у надбудові поверху чи горищного приміщення, з метою збільшення корисної площі будинку.

Коли може знадобитися прибудова до будинку


Наші клієнти найчастіше зацікавлені у розширенні одноповерхового або двоповерхового будинку з невеликою площею, яка згодом стає надто маленькою, наприклад, через збільшення родини. Хоча ці види інвестицій зазвичай вкладаються в старішу нерухомість, варто знати, що поетапне будівництво сучасного приватного будинку також може мати на увазі майбутні роботи, пов’язані з ремонтом, реконструкцією, розширенням або надбудовою. Важливо розрізняти ці поняття хоча б тому, що деякі з них вимагають виконання багатьох формальностей, наприклад замовлення будівельного проекту уповноваженою особою або отримання дозволу на будівництво.

То в чому різниця між ремонтом та розширенням будинку?


Наша компанія не тільки будує приватні будинки під ключ, але також займається ремонтом та розширенням будівель. Важливо розрізняти ці два поняття, тому що вони мають на увазі абсолютно різний пакет послуг, що відрізняються за часом і ціною.

Так, під ремонтом слід розуміти виконання робіт, спрямованих на відновлення початкового стану будівлі, тобто без зміни конструкції, об’єму або корисної площі. Таким чином, ремонтом можна назвати:

  • заміну штукатурки на фасаді;
  • встановлення нових енергозберігаючих вікон тих самих розмірів;
  • заміну утеплення фасаду приватного будинку та ін.


Такі роботи здебільшого не вимагають жодних формальностей. А ось розширення будинку, а також надбудова пов’язані зі створенням нових приміщень та, як наслідок, збільшенням корисної площі. Таким чином, це може бути додавання зимового саду, додаткової кімнати на першому поверсі або збільшення вітальні, наприклад шляхом будівництва аркади або тераси, додавання ще одного поверху або кімнати над гаражем або адаптації горища. Також прибудова часто має на увазі внесення змін до монтажу покрівлі приватного будинку.

Якщо ви зацікавлені в розширенні свого будинку, і не хочете, щоб вас звинуватили в незаконному будівництві, що спричиняє великі витрати на легалізацію прибудови або необхідність її зносу, звертайтеся до професіоналів. Наша багатопрофільна компанія ПМК-1 допоможе не тільки побудувати будинок з газоблоку під ключ, але також підготувати проект розширення вже готового будинку з огляду на низку важливих питань, пов’язаних не тільки з умовами забудови ділянки, а й з можливістю підключення комунікацій.

І так, як ви зрозуміли, розширення старого будинку дуже популярне в Україні, тому що багато людей успадковують старі будівлі та воліють адаптувати їх до своїх потреб, а не зносити та будувати все з нуля. Найчастіше робота полягає у додаванні прибудови на першому поверсі, адаптації мансарди або надбудови поверху. Часто розширення та реконструкція вимагають спеціальних знань через необхідність втручання у конструкцію об’єкта. Ось чому роботу найкраще доручити нашій будівельній бригаді, яка має досвід виконання цього виду робіт.

А якщо вас цікавить швидке та економне будівництво – пропонуємо вам купити модульний дачний будиночок в Україні за вигідною ціною!

У Вас залишилися питання?

Заповніть форму зв'язку і наші фахівці обов'язково
проведуть Вам консультацію

Зв'язатися з нами