Image

Сільськогосподарська техніка, корми, добрива і навіть сезонний врожай вимагають укриття в складських приміщеннях, що відрізняються простий і практичною структурою. Будучи провідною компанією в даній сфері ми пропонуємо тимчасові споруди під укриття під ключ високої якості за доступною ціною.

З нашою допомогою можна облаштувати об’єкти практично необмеженої площі, отриманої за рахунок модульної системи і, що дуже важливо, без необхідних дозволів на будівництво традиційних тваринницьких і складських приміщень. В основі даних будівель лежить несуча конструкція з високоякісної оцинкованої сталі і зовнішньої обробки, що забезпечує тривалий термін служби. Система анкерування – без фундаментних опор – дозволяє використовувати тимчасові будівлі для укриття навіть в складних погодних умовах і швидко збирати і демонтувати, коли необхідно переїхати в інше місце. Наші конструктивні рішення також ідеально підходять для різних промислових застосувань.

Особливості співпраці з ПМК-1


ПМК-1 провідна компанія, що спеціалізується на спорудженні тимчасового житла і укриттів в Україні. Нам довіряють тисячі клієнтів по всій країні. Завдяки тому, що всі елементи для наших конструкцій виготовляються на місці, ми можемо гарантувати швидку доставку замовлень наших клієнтів при збереженні розумних цін.

Тимчасові будиночки для робочої бригади, склади і контейнери для зберігання матеріалів та інструментів, які використовуються на будівельному майданчику, модульні будиночки для саду – це все тимчасові споруди, які необхідні на кожному будівельному майданчику. Згідно з чинним будівельному законодавству, зведення таких об’єктів не вимагає дотримання додаткових формальностей.

Залежно від сфери використання споруди під укриття вартість може суттєво відрізнятися. Детальніше про типи будівель, комплектації і т. Д. Ви можете дізнатися за телефоном у наших менеджерів.

До характерних відмінностей монтованих нами тимчасових конструкцій варто віднести:

  • Плоску, арочну або похилий дах;
  • Різні рішення для забезпечення природного освітлення всередині будівлі;
  • Економічне місце для зберігання речей з округлими або прямими стінами;
  • Можливість інтеграції систем вентиляції;
  • Контроль температури всередині будівлі за рахунок різних типів ізоляції
  • Легко переносити, налаштовувати і розширювати.


Наша компанія ПМК-1 також реалізує металоконструкції на замовлення в Україні. Якщо вам необхідна консультація з цього приводу або ви вже готові замовити монтаж того чи іншого об’єкта – чекаємо ваших заявок.

Основні плюси замовлення


Відразу варто відзначити, що ціна побудови тимчасових споруд для укриття може варіюватися в межах одного проекту. Все залежить від обраного замовником типу матеріалу, варіанти обробки, додаткових функцій. Наші фахівці допоможуть розрахувати точну вартість, визначитися з проектом майбутньої споруди, підібрати необхідні комплектуючі. Після підписання договору зобов’язуємося виконати монтаж тимчасової споруди в зазначений термін і надати відповідні гарантії після здачі його в експлуатацію.

Так чи інакше, а тимчасові споруди відносяться до будівельних об’єктів, тому їх зведення незалежно від типу робіт відноситься до будівельних і вимагає виконання відповідних формальностей. Тому звертайтеся до професіоналів ПМК-1.

У Вас залишилися питання?

Заповніть форму зв'язку і наші фахівці обов'язково
проведуть Вам консультацію

Зв'язатися з нами