Image

Останні кілька років стає все більш затребуваним будівництво торгових центрів в Україні. Це зумовлено активізацією комерційної діяльності та покращенням економічного стану держави. Наша компанія тривалий час надає клієнтам послуги зведення об’єктів такого функціонального призначення, гарантуючи їхню якість та надійність. Перш ніж скористатися такою можливістю, варто звернути увагу на основні переваги торгових центрів, що реалізуються нами, особливості формування їх вартості та деякі інші важливі фактори.

Переваги торгових центрів нашого виробництва


Збудувати невеликий торговий центр може зовсім не будь-яка компанія. Організація повинна мати відповідний досвід, матеріально-технічне оснащення та цілу бригаду професійних робітників, здатних у зазначені терміни реалізувати конкретний проект. Наша компанія готова будь-якої миті приступити до зведення практично будь-якого ТЦ, незалежно від його величини або складності передбачених технічним завданням робіт.

Серед основних переваг торгових центрів нашого виробництва обов’язково слід виділити такі важливі плюси, як:

 1. Використання тільки перевірених металоконструкцій, які мають хорошу міцність, зносостійкість та захист від зовнішніх факторів. внаслідок цього забезпечується надійність споруди, яка надалі може експлуатувати протягом десятків років.
 2. Швидка швидкість будівництва. Це з тим, що з будівництва використовують однотипні елементи, з’єднання яких між собою вимагають великих зусиль. До того ж, на швидкість впливає також і той факт, що всі наші робітники мають відповідний досвід.
 3. Реалізація проектування торгових центрів за індивідуальними технічними завданнями. Створення споруди здійснюється у повній відповідності до особливостей будмайданчика та вимог замовника.
 4. Невелика вага, яка може витримати навіть не найміцніший фундамент. Якщо при класичному будівництві з використанням цегли та залізобетону потрібна міцна основа, то під час зведення ТЦ з металоконструкцій досить дешевого та не дуже масивного фундаменту.
 5. Доступна вартість. Ціна об’єкта залежить від цілого ряду факторів, але при цьому вона в кілька разів менша за традиційне будівництво.


Внаслідок перерахованих вище переваг наші послуги і користуються відповідною популярністю. Таким чином, якщо вам потрібна автомийка з СІП-панелей, торговий центр з металоконструкцій або невеликий гараж, звертайтесь до нас прямо зараз! Додаткову інформацію про всі плюси будівництва ТЦ можна дізнатися по телефону завдяки повністю безкоштовній консультації.

Вартість послуг: особливості формування


Проектування та будівництво торгових центрів нашими спеціалістами є дуже складним процесом, який відповідним чином має оплачуватись. Вартість послуг є дуже доступною для більшості наших клієнтів. Вона формується на основі цілого ряду факторів, таких як:

 • складність проекту;
 • типи використовуваних матеріалів;
 • застосовувані на об’єкті технології;
 • необхідність підведення комунікацій;
 • потреба у використанні додаткового обладнання;
 • локація будівельного майданчика;
 • умови роботи;
 • терміновість виконання поставленого завдання;
 • оформлення та стилістика.


Окрім перелічених факторів, на вартість можуть впливати деякі інші. Якщо ви хочете дізнатися, якою буде остаточна ціна будівництва торгового центру, наші фахівці можуть скласти відповідний кошторис. В її основу лягає інформація, яку надає клієнт компанії. У процесі будівництва об’єкта остаточна вартість не змінюється, якщо згодом до проекту не вносяться будь-які коригування. Вона обов’язково зазначається в офіційному договорі двостороннього типу.

На що звернути увагу?


Самостійно виконати без відповідного досвіду, навичок та знань проект торговельно-розважального центру практично неможливо. Це зумовлено тим, що в ньому потрібно врахувати багато вимог щодо того, яким має виглядати будівля. Наші фахівці готові виконати цю роботу у повній відповідності до норм та стандартів, передбачених українським законодавством.

Варто зазначити, що будівництво торгових центрів під ключ у Києві передбачає забезпечення повної безпеки об’єктів, що зводяться. Йдеться про їх екологічність, санітарно-гігієнічні фактори, характеристики міцності і т.д.

Зовнішній вигляд будь-якого ТЦ теж відіграє важливу роль — приблизно таку саму, як і внутрішній каркас. Саме тому для облаштування фасадів необхідно використовувати лише якісні матеріали, що мають добрий рівень теплоефективності. Від того, якими будуть фасади, залежить сприйняття його клієнтами. Якщо відвідувачам у споруді буде справді добре та комфортно, вони намагатимуться залишити у ТЦ якнайбільше власних фінансових коштів.

Як зробити замовлення?


Наша компанія відрізняється наданням клієнтам кількох типів різних послуг, що стосуються будівництва швидкомонтованих споруд з використанням металевих конструкцій. Для того, щоб замовити зведення будівлі, достатньо лише зв’язатися з нами за вказаними на сайті номерами мобільного телефону та адресами електронної пошти. Ми надаємо повністю безкоштовні консультації, відповідаючи на питання, що вас цікавлять. Торгові кіоски на замовлення, розважальні центри та ангари для сільськогосподарської техніки зводяться за короткий термін. При цьому забезпечується їх якість та гарантується надійність експлуатації.

У Вас залишилися питання?

Заповніть форму зв'язку і наші фахівці обов'язково
проведуть Вам консультацію

Зв'язатися з нами