Image

Арочні конструкції, які виготовляються за типовими проектами безпосередньо на будівельному майданчику – це бистровозводімий безкаркасний ангар. Для цього використовується відповідний листової металевий прокат від перевірених виробників. Спорудження складських приміщень фахівцями нашої компанії ПМК-1 здійснюється по всій території України під ключ з гарантією якості за цілком доступною для більшості клієнтів вартості.

Функціональне призначення


Сьогодні будівництво безкаркасних ангарів користується попитом в Україні внаслідок того, що такі споруди можуть мати різне функціональне призначення. Найчастіше їх використовують для таких цілей:

 • в якості зерносховищ;
 • у вигляді складу готової продукції;
 • для зберігання сільськогосподарської техніки.


У рідкісних випадках безкаркасні ангари використовуються і в інших цілях. Цьому сприяють їх технічні характеристики і експлуатаційні можливості. Наші фахівці готові надати клієнтам повністю безкоштовні консультації з приводу того, якими основними особливостями відрізняються дані склади і на що варто звернути увагу при замовленні їх проектування і будівництва.

Також компанія ПМК-1 надає послуги будівництва спортивних будівель і споруд. Вони можуть відрізнятися більш складною конструкцією, ніж арочні безкаркасні ангари. Внаслідок цього вартість даних об’єктів трохи вище, ніж зведення простих типових проектів.

Основні переваги


Перш ніж замовити у нас розрахунок бескаркасного ангара, необхідно звернути увагу на переваги такого споруди. Дані будівлі користуються попитом через таких плюсів:

Дешева вартість. Це обумовлено повною відсутністю необхідності використання металоконструкцій, які є досить дорогими.
Мінімальні терміни зведення. Будівництво інших ангарів вимагає набагато довше часу. До того ж їх зведення може бути здійснено тільки досвідченими професійними фахівцями. Поставити на будмайданчику безкаркасний склад набагато легше і простіше.
Відсутність споруди потужних фундаментів. Це обумовлено невеликою масою металевого листового прокату. На інших об’єктах основу ваги становлять металеві конструкції, яких в безкаркасних ангарах просто немає.
Невеликі фінансові витрати на транспортування матеріалів. Поставка листового металевого прокату, як правило, відбувається в рулонах. Їх можна без проблем розмістити на різних типах транспортних засобів. До того ж, так як вони є досить легкими, не потрібно використовувати для перевезення спеціалізовані машини, адже транспортування можна здійснювати навіть за допомогою стандартних вантажних автомобілів.
Таким чином, внаслідок всіх перерахованих вище переваг, безкаркасні ангари і користуються значним попитом в Україні. До того ж на нашому сайті ви можете ознайомитися з послугою проектування і будівництва кіосків під замовлення. Вони являють собою досить універсальні споруди, реалізовані приклади яких вже тривалий час використовуються в багатьох містах країни.

На що варто звернути увагу?


Безкаркасні ангари – це споруди, які не можуть похвалитися цікавими архітектурними рішення. Вони є досить простими за своїм зовнішнім виглядом і конструктивними особливостями.

Перед замовленням проектування і зведення об’єкта додатково варто врахувати ще й таке:

 • Зменшена корисна площа. Це обумовлено використанням арочної конструкції.
 • Обмежені габаритні розміри. Висота об’єкта не може бути більше половини його ширини.
 • Неможливість перенесення споруди з одного місця на інше. Якщо здійснити монтаж будівлі, весь термін своєї експлуатації він повинен знаходитися в конкретної локації.


На відміну від інших типів ангарів, безкаркасні складські приміщення є найменш функціональними. Незважаючи на це, в ряді випадків замовнику і не потрібні високі теплоізоляційні властивості або привабливий дизайн. Внаслідок цього дані споруди і користуються популярністю.

Вартість ангарів


На безкаркасні ангари ціна в Україні є досить доступною. Це пов’язано з тим, що всі матеріали, необхідні для їх зведення, виробляються в країні. До того ж дані об’єкти не потребують складних дорогих каркасів і потужних фундаментів.

Розрахунок вартість безкаркасних ангарів відбувається на підставі таких чинників:

 • площа споруди;
 • тип обраного фундаменту;
 • вид використовуваних матеріалів;
 • складність конструкції;
 • терміновість виконання робіт і т.д.


Якщо вам потрібні безкаркасні ангари в Києві, звертайтеся за допомогою до нас за вказаними на сайті контактам: номером телефону і адресою електронної пошти. Ми гарантуємо надійні і якісні послуги, які вигідно відрізняються від пропозицій інших компаній.

У Вас залишилися питання?

Заповніть форму зв'язку і наші фахівці обов'язково
проведуть Вам консультацію

Зв'язатися з нами