Image

Потреби підприємців постійно зростають. Все частіше вони шукають індивідуальні, зручні і найбільш вигідні рішення для свого бізнесу. Тимчасові приміщення від нашої компанії ПМК-1 дозволяють побудувати склад в будь-якому місці з урахуванням потреб клієнтів, а також з можливістю демонтажу і перевезення в інше місце.

Це рішення адресовано як великим, так і невеликим підприємствам, яким потрібно тимчасова споруда для власних потреб. Промислові та сільськогосподарські склади створюються з урахуванням сучасних вимог, що дозволяє швидко збирати і демонтувати їх при необхідності, а також адаптувати приміщення до поточних потреб бізнесу.

Переваги вибору тимчасових споруд


Варто відзначити, що тимчасові складські будівлі складаються з алюмінієвої конструкції і двосхилим облицювання з ПВХ, а також термоізольованому даху. Завдяки використанню гідравлічної системи вся конструкція даху, включаючи покриття і вбудовану водостічну систему, може бути встановлена ​​в найкоротші терміни без використання крана.

Залежно від потреб тимчасові будівлі і споруди можуть бути додатково обладнані, серед іншого, панелями, антресолями, розсувними дверима, системами кондиціонування і т. Д.

Час, необхідний для зведення тимчасового складу, залежить від його розміру та складності конструкції. Також слід враховувати час підготовки ділянки, на якому буде зводитися временній склад. Стандартно об’єкт середнього розміру може бути побудований за кілька тижнів, відповідно його можна розібрати в настільки ж короткий час.

Важливим моментом при плануванні будівництва складу для тимчасового зберігання є грунтово-кліматичні і погодні умови.

Підготовка підстави для зведення тимчасової споруди здійснюється стандартним способом, відповідно до чинних будівельних норм. Що важливо, такі об’єкти можна зводити на орендованій землі. Якщо термін договору добігає кінця – ангари під склади можна запросто демонтувати і перенести на нове місце.

Широкий спектр застосування для складів тимчасового зберігання


Тимчасові рішення призначені як для малих, так і для великих підприємств, розвинених і початківців компаній. Сучасні рішення, споруди складських приміщень на будівельних майданчиках відповідають найвищим будівельним стандартам, а гнучкість дозволяє максимально адаптуватися до потреб і можливостей клієнтів.

Тимчасові споруди варто розглядати в таких випадках:

  • коли склади, наявні на ринку, не відповідають очікуванням – як з точки зору розташування, так і з точки зору площі;
  • коли потрібно щоб конструкція легко розбиралася і переміщалася в інше місце;
  • коли складської площі потрібно якомога більше;
  • коли фінансові можливості не дозволяють інвестувати в постійний об’єкт, або коли компанія не хоче бути постійно прив’язаною до одного місця;
  • коли є необхідність в додатковому тимчасовому приміщенні на період ремонту постійного об’єкта або реконструкції каркасно модульного офісу.


Підключення інженерних мереж у тимчасових приміщеннях


Наступним етапом після зведення складу є його оснащення основними інженерними комунікаціями. Витрати на електроенергію і водопостачання варіюються в залежності від:

  • типу об’єкта;
  • сфери використання;
  • розташування тимчасового сховища і т. д.


Підключення до інженерних мереж здійснюється відповідно практично з тими ж правилами, що і для постійних будівель. Під час будівництва тимчасових будівель та споруд використовуються сучасні технічні рішення, що дозволяють домогтися високої енергоефективності. Це робить використання об’єкта максимально економічним. Крім основних комунікацій, ми також пропонуємо встановити додаткові зручності, наприклад, кондиціонер.

У Вас залишилися питання?

Заповніть форму зв'язку і наші фахівці обов'язково
проведуть Вам консультацію

Зв'язатися з нами