Image

Об’єкти, виконані зі збірних конструкцій для їх відносно недовгого використання в різних кліматичних умовах – це модульні офіси, що швидко зводяться, та інші тимчасові споруди. Наша компанія займається будівництвом таких будівель з наданням клієнтам гарантії їхньої якості та надійності. Проекти розробляються в індивідуальному порядку з урахуванням вимог та побажань замовників.

Що таке модульні будівлі та споруди?


Модульні часові ангари є універсальними конструкціями, для виготовлення яких використовується металопрокат. Вони мають попит внаслідок того, що дозволяють економити як вільний час, так і кошти замовників. Такі споруди можна використовувати як кіоски роздрібної торгівлі, будівельних побутівок, офісів з продажу, дачних об’єктів тощо.

Крім швидкого виготовлення будівлі такого типу відрізняються своєю легкістю. Незважаючи на це, їхня конструкція вважається досить міцною. Монтаж даних споруд дозволяється здійснювати на будь-яких поверхнях. Якщо для капітального будівництва потрібне зведення фундаментів і виконання багатьох інших видів робіт, то для встановлення тимчасового об’єкта достатньо організації рівного майданчика.

До того ж, варто звернути увагу також і на той факт, що тимчасова споруда на земельній ділянці не вимагає отримання від державних органів великої кількості різноманітних дозволів. До такої будівлі висуваються мінімальні вимоги, які досить легко виконати.

Основні переваги


Фахівці нашої компанії готові у будь-який момент розробити індивідуальний проект та здійснити розрахунок тимчасових будівель та споруд. Перш ніж замовити їх у нас, варто звернути увагу на такі переваги цих будівель:

  1. Невелика вага. Внаслідок цього ці об’єкти не вимагають великого фундаменту або міцної основи.
  2. Надійність конструкції. Вона здатна витримувати несприятливі кліматичні умови, а також деякі фізичні зовнішні дії.
  3. Тривале збереження первинного зовнішнього вигляду. При необхідності існує можливість створення презентабельного екстер’єру споруди.
  4. Простота монтажу. З цієї причини будівництво займає невелику кількість часу, що економить гроші.
  5. Можливість перенесення. Споруда, виготовлена ​​з модульних елементів, можна розібрати або перевезти на інше місце цілим.
  6. Мінімальні роботи з підготовки будівельного майданчика. Для того щоб на будь-якій території побудувати швидкобудівельну будівлю, достатньо лише зробити її рівною.
  7. Незначна ціна. Вона є доступною для більшості наших клієнтів.
  8. Простота догляду. Він не вимагає значних тимчасових або фінансових витрат.


Можливість підбиття деяких комунікацій. Насамперед, це стосується водопостачання, каналізації та електрики.
Внаслідок перерахованих переваг швидкобудуюємі модульні будиночки користуються значним попитом. Для того щоб їх замовити, достатньо лише зв’язатися з нами за вказаними на сторінці контактами: номером мобільного телефону або адресою електронної пошти.

Наші послуги


Наша компанія надає своїм клієнтам комплекс різноманітних послуг, пов’язаних з будівництвом. У нас ви можете замовити розробку індивідуальних проектів, їх будівництво, введення в експлуатацію, здійснення окремих типів робіт тощо.

Нині збірно-розбірні ангари користуються значним попитом, оскільки є зручними спорудами низки сільськогосподарських підприємств. Вони можна зберігати інвентар, інструменти, техніку, врожай тощо. буд. Саме універсальність таких будівель дозволяє їх використовувати багатьох фермах. Окрім побутових споруд, ми можемо надати вам деякі житлові моделі. Якщо вас цікавить блок модульного гуртожитку для проживання робітників на будівельному об’єкті, ми можемо підібрати вам найбільш оптимальний варіант побутівки для цього. Вона обов’язково буде обладнана всіма необхідними зручностями для комфортного перебування в ній людей протягом нетривалого часу.

У Вас залишилися питання?

Заповніть форму зв'язку і наші фахівці обов'язково
проведуть Вам консультацію

Зв'язатися з нами