Image

Сучасний метод будівництва будівель, який вважається альтернативою будівництву споруд із застосуванням стандартних матеріалів (цегли, каменю та дерева) – це виконання каркасу з металоконструкцій. Він розроблений з метою спростити та прискорити темпи будівництва. Непохитний, надійний, жорсткий каркас, що несе, монтується з легких металевих тонкостінних конструкцій.

Найчастіше металеві каркаси будівель та споруд обрамляються стандартними модулями: покрівельними, стіновими та панелями перекриття. Для збільшення тепло- та звукоізоляційних якостей панелей усередині них розміщують утеплювач. Зовнішні стіни можуть бути зроблені як несучими – з каркасу та термопрофілю, так і самонесучими – з профільованих листів та термопанелей.

Всі конструкції виготовляються за одиничним замовленням на спеціалізованих заводах та доставляються на будівельний майданчик у вигляді окремих складських одиниць. Процес складання конструкцій та монтажу відбувається безпосередньо на будівельній території.

Переваги та недоліки металоконструкцій


До переваг властивостей металоконструкцій можна віднести такі:

  • Непроникність конструкції, що є наслідком якості металу, не пропускати гази та рідину;
  • Індустріальність – це відповідає умовам виготовлення конструкцій на автоматичних лініях, що забезпечує високу точність і швидкість виробництв, зниження витрат тощо;
  • Стійкість конструкцій визначається механічними ознаками металу. За нормальних умов експлуатації (без корозії) сталеві конструкції можуть надійно виконувати свої функції дуже довго, без зниження міцності та з надійним опором деформації;
  • Відносна легкість металоконструкцій характеризується співвідношенням міцності металу до його питомої ваги.
  • Найбільшим плюсом є невелика ціна на каркасні споруди (від 5 тисяч гривень за квадратний метр).

Разом з цим дані конструкції мають досить серйозні недоліки, які потрібно враховувати при проектуванні та розрахунку металоконструкцій, а саме: слабку стійкість проти корозії і втрату несучої здатності при нагріванні до високих температур (400-600°С).

Модульні офіси


Якщо вам потрібно вирішити проблему швидкого відкриття офісу, збільшення штату співробітників або нової філії, вирішенням цієї проблеми стануть модульні офіси блоків контейнерів.

Контейнерні офіси за рахунок пристосованості та розумного планування займають дуже мало місця, це заощаджує оренду землі та його можна побудувати навіть багатоповерховим. Так само, це економить час і гроші, оскільки будівництво всієї офісної будівлі займає не більше шести-семи тижнів і буде втричі дешевше, ніж будівництво капітальної споруди з подібним плануванням.

Також як і будівництво залізобетонних будівель та споруд у Києві зараз набирає високих оборотів зведення модульних офісів. Якщо вас цікавить саме ця послуга – звертайтеся до фахівців нашої компанії зараз.

Прямостінні ангари


Одним із видів каркасних споруд є прямостінні ангари. На них потрібно звернути особливу увагу, тому що саме вони вважаються затребуваним різновидом для різних складів і виробничих приміщень. Відрізняються відносною простотою установки та великою місткістю. Властивості цього ангару дають можливість застосовувати його в різних сферах, а саме як склад, гараж, використовувати для автосервісів та автомийок, спорткомплексів, споруд для сільської промисловості, торгових центрів, ангарів для авіації та багато іншого.

Прямостінні ангари зводять на основі металокаркасу. Роблять їх у найменші терміни, плюс вони швидко складаються і при необхідності легко перевозяться та монтуються на новому місці. Такі споруди можуть бути різних розмірів, метраж споруд не має обмежень, можна зробити будь-яке перекриття для організації другого поверху.

Прямостінні ангари мають великий попит, тому що у них є безліч переваг:

  • багатогранність та поліфункціональність у використанні;
  • можна легко утеплити споруду;
  • проста конструкція робить будівництво менш затратним;
  • можливість зробити його багато поверховим;
  • Доступна вартість (ціна на прямостінний ангар залежить від обсягу конструкції, конфігурації та інших особливостей);
  • складання можна проводити незалежно від часу доби та пори року;
  • мінімальний тиск на фундамент;
  • багато корисного простору;


Прямостінні ангари можна оснастити водопостачанням, освітленням і вентиляційною системою.
На ціну прямостінного ангару впливає кілька факторів, а саме його розмір, види фундаменту та обладнання, необхідність утеплювати, кількість поверхів та складність проекту.

Будівництво ділиться на кілька етапів – це проектування, виготовлення металоконструкції, влаштування фундаменту, складання каркасу та огорож, встановлення дверей, вікон, воріт, спецмонтаж технічних мереж і після цього здача будівлі в експлуатацію.

Застосування металоконструкцій на сьогоднішній день дає можливість не тільки зменшити терміни будівництва, а й вирішити низку численних проблем пов’язаних з безпекою праці, а також збільшити її ефективність.

У Вас залишилися питання?

Заповніть форму зв'язку і наші фахівці обов'язково
проведуть Вам консультацію

Зв'язатися з нами