Image

Будівництво будинку для багатьох є найважливішим життєвим вкладенням. Це вимагає підготовки низки формальностей, правильної організації та належної координації всього процесу. Реалізація інвестиції включає кілька етапів: від погодження відповідного проекту та зведення коробки будівлі до виконання оздоблювальних робіт.

У будівельній галузі добре відомий термін «будинок від забудовника» та «будівництво під ключ». Другий варіант сьогодні набирає все більшої популярності, оскільки він позбавляє замовника необхідності домовлятися з різними субпідрядниками на кожен із будівельних етапів. Як наслідок, економиться час, нерви та гроші.

Наша компанія пропонує звернути особливу увагу на будівництво будинку із газоблоку під ключ. Переваги такого вкладення очевидні, але ще раз проговоримо основні моменти вибору.

Переваги будівель із газоблоків


Газобетон – це особливий пористий матеріал, який ще називають штучним каменем. До його складу включено кварцовий пісок, цемент, а також додано спеціальний газоутворювач. Для коригування експлуатаційних якостей даного матеріалу при його виготовленні додають безпосередньо в сам розчин вапно, гіпс, золу та інші домішки.

З газобетону виконують сучасні будівельні газоблоки, які можна віднести до пористих бетонів, які призначаються як для будівництва приватних житлових будинків, так і для багатоповерхового будівництва.

Основна перевага будинку з газобетону полягає в наявності пор у газоблоках, які заповнені газом чи повітрям. Завдяки цьому продукція відрізняється:

  • невеликою вагою;
  • доступністю в обробці;
  • гарною безпекою тепла.


Ці та багато інших якостей роблять матеріал дуже популярним у сучасному будівництві. Часто з газоблоків можуть бути побудовані стіни та міжкімнатні перегородки. Їх також використовують під час перепланування приміщення, тому що матеріал дешевий і добре обробляється для прийняття необхідної форми.

Ключовим параметром у процесі вибору газобетону є його маркування. Плануючи проекти будинків з газобетону потрібно пам’ятати, що чим вище клас – тим більша міцність матеріалу (наприклад, D1000; D1200), а чим нижчий клас – тим краща теплоізоляція (наприклад D500; D300).

Також відразу зазначимо, що ціна на будівництво приватних будинків з газобетону максимально доступна завдяки бюджетності даного матеріалу. У нас є досвідчена команда фахівців, що дозволяє пропонувати нашим клієнтам у рамках професійного сервісу комплексну реалізацію інвестицій у сфері будівельно-монтажних та оздоблювальних робіт.

Увага! У нас ви також можете замовити дачні модульні будинки та будівництво об’єктів для комерції. Звертайтеся, проконсультуємо з будь-якого питання, що вас цікавить.

Будинок із газобетону під ключ


Будівництво будинку під ключ – це поняття, яке не має юридичного визначення, але є популярним терміном, що означає завершальний етап будівництва будинку. Передбачається, що це оздоблення будівлі, після якої залишається лише оформити дизайн інтер’єру.

Вибираючи будівництво будинку з газобетону в Україні пам’ятайте, що вартість безпосередньо залежатиме від обраного проекту, комплектації, будівельних та оздоблювальних матеріалів. Реалізуючи будинок із газоблоків під ключ ми гарантуємо, що в будівлі будуть підключені всі комунікації, встановлена ​​опалювальна система, стіни оздоблені штукатуркою та пофарбовані, а підлога вкрита плиткою, ламінатом або паркетом. Звичайно ж, ми встановимо міжкімнатні двері, підвіконня, подбаємо про обробку зовнішніх сходів, балконів та терас.

Як генеральний підрядник ми можемо реалізувати такі об’єкти: виробничі та складські приміщення, офісні будівлі, ТЦ, виконати металоконструкції на замовлення, звести дачні будиночки та таунхауси.

У Вас залишилися питання?

Заповніть форму зв'язку і наші фахівці обов'язково
проведуть Вам консультацію

Зв'язатися з нами