Image

Ідея відкриття власної автомийки або, наприклад, автосервісу заінтриговує багатьох, а все тому, що згідно з останніми дослідженнями, це постійно росте і розвивається сектор бізнесу, який обіцяє хороший прибуток. Але на шляху до успішного розвитку власної справи чекає багато складнощів. І мова не тільки про отримання дозвільної документації, закупівлю відповідного обладнання і т. Д. Часто каменем спотикання стає іменноцена споруди ангара для автомийки станції техобслуговування.

Але чи потрібно насправді платити шалені гроші за будівництво капітальної будівлі під автобізнес і що може стати чудовою альтернативою, що дозволяє клієнту заощадити свої гроші? Скільки насправді коштує звести приміщення для автомийки і з чого почати підготовку до реалізації свого бізнесу? Про це поговоримо далі.


Виробництво авто мото ангарів


Ідеальні виробничо складські приміщення знаходяться на стику краси і функціональності. В ПМК-1 ми працюємо над збереженням цього балансу і продумуємо проекти до найдрібніших деталей. При створенні автомийки, СТО тощо враховуються не тільки потреби галузі, а й ваші особисті очікування.

Сучасний авто мото ангар може бути відкритим або напіввідкритим, в залежності від того, скільки несучих стін ви хочете встановити. Він підходить для професійного сектора (сільське господарство, тваринництво, промисловість) або для приватного сектора (гаражі, склади). При цьому конструкція повинна відповідати суворим стандартам і повинна бути побудована відповідно до місцевих законодавством.

У нас можливо виробництво збірних конструкцій під автобізнес на замовлення, а досвідчені професіонали допоможуть вам вибрати модель, форму, матеріали, розробити проект, розрахувавши все до найменших деталей, і подбають про збірку.

Зверніть увагу, ми будуємо автомийки, адаптірованниедля легкових автомобілів, але ми також можемо предоставітьавтомобільние ангари для фургонів і вантажівок. Перш ніж укласти договір, обов’язково сідаємо з клієнтом за стіл і обговорюємо майбутній фронт робіт:

 • Враховуємо всі індивідуальні переваги.
 • Погоджуємо можливі коригування з архітектором.
 • Продумуємо дизайн, розмір, модель і бюджет.
 • Стежимо за тим, щоб проект від А до Я відповідав сфері діяльності клієнта і відбивав його індивідуальні потреби.
 • Прораховуємо вартість автосервісу з металоконструкцій і по можливості оптимізуємо ціну.


Авто мото ангар це переважно підсобне приміщення, яке повинно відрізнятися функціональністю і бути встановленим в доступному місці. Ангар може бути призначений для різного використання. При будівництві необхідно враховувати свої витрати і спиратися на точні розрахунки генерального підрядника. Завдяки своїй легкій збірної конструкції його можна при необхідності демонтувати і перевезти на нове місце. Збір і розбір, а також сам процес транспортування не будуть витратними і не займуть багато часу.

Ангар підходить для багатьох цілей:

 • Стоянки с / г техніки.
 • Для зберігання машин і промислового оборудованія.Временного мобільного укриття.
 • Організації простору для зберігання автозапчастин.
 • Для зберігання інструментів і обладнання.
 • Відкриття ремонтної майстерні або автомийки.


Що стосується переваг модульних металевих ангарів, ось кілька моментів, на які слід звернути увагу, якщо ви сумніваєтеся що вибрати – традиційну цегляну конструкцію або модульний навіс:

 • Більш низька вартість.
 • Такий ангар дає економію на будівництві близько 30% в порівнянні з іншими технологіями.
 • Економія часу складає близько 50%, оскільки цей тип ангара збирається швидше і не вимагає фундаментних робіт.
 • Легка трансформація. Ви можете «модулювати» ангар на свій розсуд, оскільки модульна конструкція може бути згодом збільшена в обсягах або оснащена по-іншому для майбутніх потреб.
 • Цікавий сучасний дизайн, вибір кольору, оздоблення, наявності або відсутності утеплювача.


Також перевага ангара з металлоконструкційпод автобізнес в тому, що його функціональність і призначення можуть змінюватися з часом. Щоб, наприклад, побудувати ангар під автосервіс звертайтеся до наших фахівців і вони допоможуть втілити будь-яку вашу задумку.

Що потрібно знати перед будівлею ангара?


Перш ніж почати зведення ангара для сільськогосподарських, промислових або інших цілей вам необхідно заздалегідь визначити деякі важливі моменти:

 • Яка площа запланована для вашого ангара (довжина, ширина, висота)? Промисловий або сільськогосподарський сарай буде більше приміщення під СТО, але останнім буде іншого розміру і конфігурації, обладнано додатковими заїздами і т. Д.
 • Що буде найбільш підходящим матеріалом в залежності від застосування ангара, його географічне положення (кліматичні дані, які необхідно брати до уваги);
 • Який тип конструкції вибрати.
 • Форма ангара, наявність прорізів і т. Д.
 • Які варіанти доступні – наприклад, установка фотоелектричних панелей на даху.


Якщо для розвитку бізнесу вам необхідні ферми для ангарів, велике приміщення під СТО або стоянку технологічного транспорту – ми готові надати свої послуги. Швидко і недорого збудуємо ангар під автосервіс, мийку і т. Д. Якість, функціональність і допомогу в обслуговуванні об’єкта гарантуємо!

У Вас залишилися питання?

Заповніть форму зв'язку і наші фахівці обов'язково
проведуть Вам консультацію

Зв'язатися з нами