Image

Вельми популярне в даний час рішення, яке дозволяє реалізовувати різноманітні проекти в сфері будівництва складської нерухомості – це ангари з сендвіч-панелей. Такі споруди дозволяють з великою ефективністю і раціональністю використовувати корисний простір.

Типова конструкція більшості збірних каркасів – двухскатная. Розмір і кількість прольотів безпосередньо залежить від таких факторів, як площа і поверховість будівлі. На нашому сайті ви маєте можливість замовити будівництво ангарів з сендвіч-панелей під ключ за ціною, доступною більшості наших клієнтів.

Металоконструкції, необхідні для зведення


Традиційно для зведення каркасних ангарів з сендвіч-панелей використовуються металеві конструкції, які являють собою основу всієї споруди. На неї кріпляться інші конструктивні елементи будівлі. Сортамент металопрокату, необхідного для реалізації того чи іншого проекту, безпосередньо залежить від габаритних розмірів каркаса, а також передбачуваних навантажень. Серед них можна виділити, в першу чергу, такі:

 • вітрове вплив;
 • маса снігу, що збирається на даху в зимовий період часу;
 • кількість і типи підвісної вантажопідйомного обладнання;
 • вид облицювального матеріалу і т.д.


Для того щоб встановити каркас на будмайданчику, попередньо необхідно її вирівняти. Як правило, ангари не будуються на рельєфній місцевості. Вибір типу використовуваного фундаменту безпосередньо залежить від особливостей конкретної земельної ділянки, експлуатаційних особливостей будівлі і майбутнього функціонального призначення. До того ж важливу роль відіграє те, наскільки утепленою буде ангар. Також враховуються і деякі інші важливі чинники. До них можна віднести, наприклад, крок колон і розмір безопорного прольоту.

Варто звернути увагу також і на те, що вартість послуг зведення ангарів з сендвіч-панелей нашим підприємством є цілком доступною більшості наших клієнтів. Це обумовлено, в тому числі, і тим, що ми використовувані готові металоконструкції, що в значній мірі знижує ціну споруджуваного об’єкта.

Основні особливості сендвіч-панелей


Якщо вам потрібно дійсно теплий, надійний і досить привабливий ангар, сендвіч-панелі – це саме ті огороджувальні конструкції, які здатні забезпечити всі ці якості будь-якого спорудження такого типу. Такі конструктивно завершені елементи в зібраному вигляді транспортуються на будівельний майданчик, що в значній мірі економити витрати і оптимізує процес споруди.

Потрібно відзначити, що швидкобудуюємі ангари з сендвіч-панелей відрізняються наступними своїми перевагами:

 • Легкість конструкції. Внаслідок цього у замовників зникає потреба споруди дійсно великих фундаментів, що вимагає не тільки значних фінансових коштів, а й чималого часу.
 • Тривалий термін експлуатації. Використовувати конструкцію, виконану з металевого каркаса, на якому закріплені сендвіч-панелі, дозволяється протягом 50-70 років з моменту спорудження.
 • Естетична привабливість. Стіни готового складу або ангара не вимагають додаткової обробки з використанням будь-яких матеріалів. До того ж варто звернути увагу на те, що замовник має можливість підібрати колір використовуваних сендвіч-панелей у відповідності з нашим каталогом доступних відтінків таких виробів.
 • Високий ступінь теплоізоляції. Внаслідок цього можна істотно заощадити на енергоресурсах в опалювальних період часу року. До того ж теплоізоляційні якості споруди дозволяють легко організувати оптимальні умови для зберігання вантажів або ж продукції.


Таким чином, якщо вам потрібно будівництво складських приміщень в Україні, звертайтеся за допомогою до нашої компанії за вказаними на сайті контактам.

Вартість наших послуг


Якщо вам потрібен ангар з сендвіч-панелей, вартість його спорудження може бути різною. Вона базується на підставі того проекту, який буде реалізовуватися. Ціна визначається попередньо з урахуванням цілого ряду різноманітних факторів. До них можна віднести, в першу чергу, такі:

 • площа будівлі;
 • поверховість споруди;
 • конструктивна складність;
 • необхідності підведення комунікаційних систем;
 • величина безпролетного простору і крок колон;
 • обраний тип фундаменту;
 • терміновість замовлення і т.д.


Надавши нашим фахівцям всю необхідну інформацію, ви можете розраховувати на проектування відповідної споруди, підбір всіх необхідних конструкцій і розрахунок вартості робіт. Після цього відбувається узгодження всіх нюансів і виконання безпосередньо монтажу споруди.

Компанія ПМК-1 – це дійсно сучасне підприємство, яке надає цілий комплекс послуг з проектування та спорудження будівель з металоконструкцій. Ми надаємо гарантію якості абсолютно на кожен об’єкт. Крім цього, в мережі ви можете знайти велику кількість позитивних відгуках про нас. Довіряйте тільки кращим!

У Вас залишилися питання?

Заповніть форму зв'язку і наші фахівці обов'язково
проведуть Вам консультацію

Зв'язатися з нами