Image

Вироблені нашою компанією каркасні полігональні ангари поєднують в собі кращі характеристики всіх існуючих видів конструкцій. Зовні вони дуже схожі на ангари арочного типу, але при більш детальному розгляді стає зрозуміло, що основа конструкції виконана у вигляді незвичайного ламаного еліпса.

Ця унікальна в своєму роді структура, до дрібниць розроблена нашими кращими архітекторами, дозволяє максимально рівномірно розподілити всю навантаження, що йде на основу каркаса. Завдяки цьому досягається велика несуча здатність модульної арки полігонального типу. Такі ангари у нас найчастіше замовляють при необхідності зведення великогабаритних будівель з максимально можливою шириною дверного отвору.

Що стосується ціни полігональних ангарів в грн – цей момент можна уточнити у наших менеджерів.

Основні переваги полігональних ангарів


Висока міцність і стійкість – це безперечне достоїнство даного каркасного об’єкта. Також важливо відзначити високу вогнетривкість та корозійну стійкість, що досягається, в тому числі, за рахунок захисту конструкції і використання якісних зовнішніх покриттів.

Це особливо важливо при будівництві цехів, каркасних складів в Харкові, Києві, Одесі чи будь-якому іншому місті, де з-за технологічних процесів виникають підвищені корозійні умови. Використання шару теплоізоляції (мінеральна вата, пінополістирол) дозволяє:

  • задовольнити всі вимоги клієнта і організувати всередині величезного приміщення потрібний мікроклімат в будь-яку пору року;
  • заощадити на обігріві і кондиціонуванні;
  • забезпечити захист від появи грибка і цвілі.


Приваблива ціна – це ще один плюс на користь проектів ангарів полігонального типу. Збірні полігональні конструкції є привабливою ціновою альтернативою цегляним і блоковим аналогам, яка потребує додаткового антикорозійного і протипожежного захисту. Всі складові елементи ангарів також виробляються за індивідуальними дизайн-проектам, розробленим нашими кращими фахівцями.

Свобода формування елементів і отримання великих прольотів, наприклад, попередньо напружених балок, проліт яких може досягати 50 м, а також використання надійних опорних елементів значно розширює конструктивні і технологічні можливості зведеного об’єкта.

Якість продукції гарантуємо. Не важливо, чи хочете ви замовити приміщення (будівля) для охорони або промислове торговельну будівлю – збірні елементи демонструють більш високу якість виконання робіт і точність дотримання розмірів в порівнянні з монолітом або будівлями з цегли. Будівництво полігональних ангарів дуже вигідно з точки зору вкладень. Проект починає окупатися в короткі терміни. Якщо порівняти цю технологію зі звичайним будівництвом капітальних об’єктів, різниця буде дуже значною.

Зведення полігональних конструкцій стало більш популярним ніж капітальне будівництво в багатьох розвинених країнах:

  • Німеччині;
  • Північній Америці;
  • Японії;
  • Норвегії;
  • Швеції;
  • Фінляндії.


Прийшла наша черга відчути всі переваги даних інноваційних розробок. Пропонуємо вам виробництво металоконструкцій на замовлення на максимально вигідних умовах і за доступними цінами. Будь-який з обраних вами типів будівель, будь то полігональний ангар або станція АЗС, виконуються за індивідуальними розрахунками і з максимальним урахуванням всіх вимог клієнта.

Що ми пропонуємо своїм клієнтам


Ми надаємо складські приміщення, зводимо ангари для сільськогосподарської продукції, гаражі для літаків і вертольотів вже кілька десятиліть. У нас є досвід роботи з ангарами великих і малих розмірів. Завдяки збірним конструкціям ви можете швидко і недорого спорудити приміщення потрібної форми і величини, а при необхідності мобільні ангари можна легко скласти і побудувати на новому місці.

Потрібен невеликий полігональний склад в Києві або значний павільйон в Одесі? В силу специфікації вашої діяльності потребуєте будівництві складського або промислового будинку у Львові? Ми готові прийти на допомогу!

Побудуємо збірні полігональні приміщення будь-яких необхідних вам розмірів, що витримують вітер, дощ, снігопади протягом декількох тижнів. Покладіться на наш багаторічний досвід і вища якість використовуваних матеріалів. Збірні конструкції – це практичне недороге рішення для багатьох сфер бізнесу. У порівнянні зі звичайними складами вони набагато швидше будуються, плюс дешевше і невибагливі в обслуговуванні.

У вас є питання або ви просто хочете щось уточнити? Не соромтеся, звертайтеся до представників нашої компанії, використовуючи зазначені номери телефонів або емейл в розділі Контакти або замовляйте зворотний дзвінок прямо зараз. Ми передзвонимо вам в будь-який зручний час!

У Вас залишилися питання?

Заповніть форму зв'язку і наші фахівці обов'язково
проведуть Вам консультацію

Зв'язатися з нами