Image

Модульні швидкобудовані рішення сьогодні вкрай актуальні для багатьох агентств нерухомості в нашій країні. Завдяки можливостям, що пропонуються збірними модулями, можна відмінно адаптувати структуру об’єкта до комерційного офісу нерухомості відповідно до стандартів комфорту, безпеки та доступності.

Сучасні модульні будівлі під офіс, представлені ПМК-1, є ідеальним рішенням надання простору для зростаючих компаній, яким необхідно додати робочі зони, при цьому зберігаючи свою продуктивність і репутацію на ринку. Саме тому наші офіси продажу для агентств нерухомості є найбільш логічним рішенням. Вони відрізняються максимально правильною, продуманою структурою і дозволяють компаніям розширювати сферу діяльності, інформуючи потенційних клієнтів щодо послуг набагато краще, ніж у традиційному офісі. Додавання нових переваг модульної архітектури дозволяє мобільним відділам продажів ставати максимально ефективними за мінімальних витрат на будівництво.

  • модульний офіс приклад

Основне призначення модульних офісів


Збірні модульні офіси, які ми надаємо нашим клієнтам, призначені для тимчасового, тривалого і навіть постійного використання завдяки тому, що вони є адаптованими конструкціями найвищої якості, що відрізняються безпекою і найвищим комфортом у своїй галузі.

Увага! У нас ви можете замовити будівництво різних металоконструкцій, миття ангару, спортивних споруд, ангарів, кіосків тощо.

Крім того, офісні модульні будиночки легко адаптуються до різних потреб клієнтів, тому що вимагають мінімум часу для встановлення або додавання нових модулів у вже готовий проєкт (як з боків, так і на верхніх рівнях, якщо замовнику необхідно додати нові офіси, оглядові кімнати, туалети або інші приміщення). І все це з максимальним комфортом для користувачів.

Зверніть увагу, що ціна модульних офісів сьогодні є максимально доступною, а конструктивні можливості практично безмежні. Крім цих слів, ви можете побачити креслення деяких можливих варіантів офісів, які ми пропонуємо при виборі модульних конструкцій для агентств нерухомості. Ці модульні офіси є об’єктами, виготовленими з матеріалів, що довели свою надійність і мають високу універсальність внутрішньої і зовнішньої обробки. Оскільки наша головна мета – представити клієнту продукт, що повністю відповідає його потребам і перевершує його очікування.

Переваги звернення до ПМК-1

Крім усього іншого, ПМК-1 демонструє свою відданість турботі та повазі до навколишнього середовища, будуючи свої збірні офіси з екологічно чистих матеріалів, що підлягають вторинному переробленню. Таким чином, всі швидкомонтовані модульні офіси відрізняються оптимізацією витрат.

У ПМК-1 ми докладаємо всіх зусиль, щоб задовольнити потреби наших клієнтів, пристосовуючись до їхніх запитів та рекомендуючи найкращий тип модуля для кожного конкретного випадку. Тому в рамках інтегрованого робочого процесу ми дбаємо про те, щоб з того моменту, як клієнт переступив поріг нашого офісу і доти, доки ми не закінчимо встановлення модульного офісу продажів із сендвіч панелей в узгодженому місці, співпраця відбувалася на найвищому рівні!

До переваг звернення до ПМК-1 відносять:

  1. Широкий спектр послуг (виготовлення кіосків, павільйонів, торгових центрів тощо).
  2. Якісне та своєчасне надання послуг. Виконаємо весь процес протягом кількох тижнів, щоб агентство нерухомості могло якнайшвидше використовувати свої нові збірні офіси за призначенням.
  3. Будучи портативним офісом, торгові точки повинні відповідати стандартам комфорту та зручності, а також адаптуватися до фізичних та тимчасових потреб проєкту. У цьому сенсі наша модульна архітектура відкриває чудові можливості для сектора нерухомості.
  4. Ефективність. Матеріали відповідають вимогам теплової, звукоізоляції та енергоефективності. Плюс готові модулі забезпечують різноманітність обробки для кожного проєкту.
  5. Найдешевша ціна. Низькі ціни та повний контроль над виробничим процесом з меншим ризиком та вищою якістю.
  6. Комплексний підхід. Консультації, дизайн, транспортування та монтаж – ми беремо на себе всі етапи, адаптуючи підхід до специфікацій кожного проєкту.


Просування нового житла або пошук площ для пропозиції послуг з продажу чи оренди нерухомості є причиною того, чому в цьому секторі необхідно швидко та легко встановлювати офіси, забезпечуючи ідеальне поєднання функціональності та естетики. Сучасні модульні офіси – це висока якість, комфорт, доступна ціна.

Всі наші торгові точки для агентств нерухомості пропонують можливість індивідуального внутрішнього та зовнішнього оздоблення, з різними видами покриття для підлоги, зовнішнього облицювання сендвіч панелями та зовнішнім світлодіодним освітленням. У ПМК-1 ми виділяємося тим, що пропонуємо високий ступінь індивідуалізації оздоблення для всіх наших проєктів, тому в каталозі споруд також є вибір різних матеріалів для оформлення фасадів, облицювання, оформлення перегородок, підлог та підвісних стель.

Щоб задовольнити також інші вимоги до торгових точок, наші послуги можуть супроводжуватися кондиціонуванням повітря, а також інтегрувати системи доступу, огорожі тощо. Зверніться до наших фахівців за більш детальною інформацією і дізнайтеся про всі питання, що вас цікавлять.

У Вас залишилися питання?

Заповніть форму зв'язку і наші фахівці обов'язково
проведуть Вам консультацію

Зв'язатися з нами