Image

 ТОВ „Виробниче підприємство „ПМК-1” має великий досвід роботи з Замовниками різних галузей. Ми реалізовували проекти різної складності. На нашому рахунку – найбільш повний досвід будівництва та експлуатації сонячних електростанцій будь-якого типу – від невеликих домашніх систем до промислових об’єктів потужністю більше 2МВт.

На сьогоднішній день розроблені і активно використовуються кілька технологій, що дозволяють генерувати сонячну енергію в промислових масштабах. У проектуванні і будівництві сонячних електростанцій, що використовують фотоелектричний ефект, наше підприємство використовує кремнієві фотоелектричні модулі наземного, накришного застосування та на трекерах, які відрізняються оптимальним співвідношенням ціна – продуктивність. На даний час саме ця технологія перетворення сонячної енергії в електричну є домінуючою. Конструкція сонячних панелей визначеного типу дозволяє забезпечити високий ККД в поєднанні з великою надійністю і захищеністю сонячних станцій. Перевагою фотоелектричних модулів даного типу є їх дуже великий термін експлуатації – не менше 25-30 років. При цьому скорочення потужності, яке викликано природним старінням компонентів, які включає в себе фотоелектричний модуль, становить не більше 20% після 25 років роботи СЕС.

Наше підприємство надає повний комплекс робіт для реалізації програми по енергонезалежності – від визначення необхідності, підбору якісного обладнання, проектування, монтажу, юридичного супроводу та сервісного обслуговування у всіх областях України. Ми готові запропонувати до установки як типовий проект сонячної електростанції, так і розробити індивідуальний варіант, в якому будуть враховані всі побажання Замовника і особливості місця (об’єкта), де буде здійснюватися монтаж.

Ми практикуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта, спрямований на максимально ефективне рішення поставленої задачі та довгострокове взаємовигідне співробітництво.

Сонячні промені є і будуть завжди – значить для тих хто зможе їх використовувати, буде доступ для отримання додаткових благ з постійно поновлюваного джерела.

У Вас залишилися питання?

Заповніть форму зв'язку і наші фахівці обов'язково
проведуть Вам консультацію

Зв'язатися з нами